Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no dobra powoli dochodze do tego...i tu kolejne ale jak się robi miniaturki aby nie było linków...seves:decayed:

minutę robiłem dosłownie cały mój pierwszy post z wątku o autku i 10 fotek robiłem minutę :tongue:

zależy co chcesz- początek kodu sobie zerknij stamtąd gdzie masz fotki powrzucane

masz na fotosiku?

tam są kody źródłowe.. zerknij na to i zobacz co chcesz osiagnac :wink:

---------- Post added at 13:28 ---------- Previous post was at 13:25 ----------

no dobra powoli dochodze do tego...i tu kolejne ale jak się robi miniaturki aby nie było linków...seves:decayed:

a to co tu napisałeś to w ogole nie wiadomo o co chodzi :kox:

do miniaturki też musisz mieć link :tongue:

ale spoko spoko domyslam sie ze chcesz miec tylko miniaturke 150pix i zeby nie szlo w nia kliknac zeby sie duza fota pokazala tak? sama miniaturka?

a nie chcesz wiekszej foty? 500pix np bo jest wyrazniejsza a tez malo zajmuje :tongue:

---------- Post added at 13:47 ---------- Previous post was at 13:28 ----------

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

UWAGA UWAGA!

Bardzo ważna wiadomość:

Moja R6 do sprzedania..

niestety :kwasny:

R6 zaraz leci na allegro 13000pln

jak ktoś chętny to i b6 do sprzedania :facepalm:

:embarrassed:

pamiętać że autko przerobione z anglika :decayed:

za b6 niestety chcę sporo 36000pln tak jak stoi czyli już na letnich 18

to nie jest żart... pilnie kasa potrzebna

bo jestem troche kasy w plecy a na już potrzebuję ze 20tys bo bym sie juz chcial wprowadzac :facepalm:

Seves co Ty szyjesz ???

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kasa pilnie potrzebna :naughty:

Za 3.6 k biorę B6 :whistling:

---------- Post added at 14:16 ---------- Previous post was at 14:16 ----------

:decayed:

Opublikowano

nic nie szyję poważnie kasa potrzebna... mam inne możliwości zdobycia dlatego taka cena za b6 bo mam nadzieję że się nie sprzeda.. za 30 poszłaby od ręki :tongue:

a i tak za jakieś 5mcy bym szukał autka i moto :facepalm:

póki co bym musiał ku aklasą podróżować :grin:

---------- Post added at 14:19 ---------- Previous post was at 14:18 ----------

GALAXY S II jak nówka do sprzedania

wrzuciłem na bazar jak ktos chce

tylko znajomi...

Opublikowano

seves kusisz tą r6. Ale nie bo jeszcze garażu nie odebrałem :decayed:

Opublikowano

Kuna... moto jest pewne...

w niedzielę mi 277 pokazała :kox:

i to oczywiscie nie bylo wszystko bo poszłaby spokojnie jeszcze :tongue:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=2245491944

Opublikowano
Kuna... moto jest pewne...

w niedzielę mi 277 pokazała :kox:

potwierdzam ze tak bylo bo mam przed soba zdjecie ktore w poniedzialek przyjdzie do Seves`a :decayed::grin::decayed:

Opublikowano

Hahahaha...

To co 10k i jestem :decayed::grin:

Opublikowano
Kuna... moto jest pewne...

w niedzielę mi 277 pokazała :kox:

potwierdzam ze tak bylo bo mam przed soba zdjecie ktore w poniedzialek przyjdzie do Seves`a :decayed::grin::decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Adaśko ale to było na niemieckiej autobahnie a tam fot nie pstrykają :kox:

Opublikowano
Kuna... moto jest pewne...

w niedzielę mi 277 pokazała :kox:

potwierdzam ze tak bylo bo mam przed soba zdjecie ktore w poniedzialek przyjdzie do Seves`a :decayed::grin::decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Adaśko ale to było na niemieckiej autobahnie a tam fot nie pstrykają :kox:

Tam od razu zamykają za takie prędkości :whistling::polew:

Opublikowano
Hahahaha...

To co 10k i jestem :decayed::grin:

Kuna min 12musiałbym dostać

inaczej wole wziasc kredyt bo za drogo mnie wyjdzie kupno motoru za kilka miechow jak wszystko pojdzie zgodnie z planem :tongue:

Opublikowano

Już wiem co planujesz, potrzebujesz na sadzonki marihuany :grin:

Opublikowano
Już wiem co planujesz, potrzebujesz na sadzonki marihuany :grin:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

jak mnie nie zamkna ani nikt mnie nie zabije to za pare miechów będę szukał moto :banan:

Opublikowano

Dobra inwestycja - tylko nie puść jej z dymem :polew:

Opublikowano

zbieram sie na chate...

izby trza pomierzyc :rolleyes:

Opublikowano

Paplok szuka B6 jak co :wink:

---------- Post added at 15:47 ---------- Previous post was at 15:46 ----------

Ale ja Szymon bym nie sprzedawał fury :jaaaaa:szkoda by było , później znowu szukać , wiesz jak jest

Opublikowano
Paplok szuka B6 jak co :wink:

---------- Post added at 15:47 ---------- Previous post was at 15:46 ----------

Ale ja Szymon bym nie sprzedawał fury :jaaaaa:szkoda by było , później znowu szukać , wiesz jak jest

dokładnie, nie zapędzaj się z tym tak, coś z swojego dobytku sobie zostaw :wink:

Opublikowano

:tongue: no ja też nie chcę sprzedawać raz że fakt tak jak napisałeś Robert wiem jak się autka szuka :facepalm:

a 2 że jednak już mi niewiele zostało do full opcji a takiego to już potem na pewno nie znajdę :rolleyes:

tym bardziej takiej co budzik zamyka :grin:

więc też nigdzie więcej o tym nie napisałem hahaha i cenę nie najniższą dałem :P

Opublikowano

:hi:

Tak se czytam te posty i Seves mi to z powodu tego kurewne*o forum to się nawet nie chce pisać i tyle:facepalm:

Furę mogę kupić od Ciebie 2 tys drożej niż stoją inne :whistling:

Opublikowano
:hi:

Tak se czytam te posty i Seves mi to z powodu tego kurewne*o forum to się nawet nie chce pisać i tyle:facepalm:

Furę mogę kupić od Ciebie 2 tys drożej niż stoją inne :whistling:

hehe

no wiem Wiesiu wiem ale nie da się określić po ile stoją inne :decayed:

bo przedział zawsze jest dużo różnicy jak patrzysz na ogłoszenia :wink:

a4 2004 pewnie są już od 20 do prawie 40 :grin:

a moja przy tym wszystkim to zawsze będzie anglikiem :tongue:

---------- Post added at 17:01 ---------- Previous post was at 17:00 ----------

no i Wiesiu zauważyłem że Cię tu coraz mniej :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.