Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i jeszcze sie cieszy :facepalm:

Na pewno zaś żeś takiego kapra strzelił

beznazwy2qd.jpg

:polew::polew::polew::kox::kox:

:wink:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i jeszcze sie cieszy :facepalm:

Na pewno zaś żeś takiego kapra strzelił

http://img848.imageshack.us/img848/9670/beznazwy2qd.jpg

:polew::polew::polew::kox::kox:

:wink:

A co wyście tu robili to już nie wnikom :grin::grin::grin::grin:

http://img444.imageshack.us/img444/6697/sam33651280x768.jpg

yebany klimat... Ty mosz seves szalik od NaTi :facepalm::grin::decayed:

Opublikowano

i jeszcze sie cieszy :facepalm:

Na pewno zaś żeś takiego kapra strzelił

http://img848.imageshack.us/img848/9670/beznazwy2qd.jpg

:polew::polew::polew::kox::kox:

:wink:

A co wyście tu robili to już nie wnikom :grin::grin::grin::grin:

http://img444.imageshack.us/img444/6697/sam33651280x768.jpg

yebany klimat... Ty mosz seves szalik od NaTi :facepalm::grin::decayed:

nie no takigo karpia to yno roz w zyciu idzie zrobic i kierys miszczu to uwietrznil :decayed:

kur Hammer no jo Ci godom ze ni mom pojecia co tam sie dziolo :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

ale widza ze niezlo bania byla... pamietom yno (ze zdjec zreszta) jak mi Robert łep owijoł szalem Natalii :rolleyes:

Adasko no jo jo jo jo jo jo niiniiiniii mmmooomm pojecia sssskkkkaaaadddd sssiiiieee ttyynn iiii jjjjeeejjjj ssszall na mojim karku znojjdłłłł :eusathink: ttttoooo jjjjeeee nnnnaaa pppeeeeewwwnnnooooo ffffffff

fffff

fffffffffffffffffff

ffffffffffffffffffffffffffffffff

ffffffffffffotomontaż

:tongue:

---------- Post added at 22:12 ---------- Previous post was at 22:10 ----------

:kox::kox::kox:

Spadam do roboty

Nara :hi:

3mej sie synku

a jutro udanej imprezy :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

i jeszcze sie cieszy :facepalm:

Na pewno zaś żeś takiego kapra strzelił

http://img848.imageshack.us/img848/9670/beznazwy2qd.jpg

:polew::polew::polew::kox::kox:

:wink:

A co wyście tu robili to już nie wnikom :grin::grin::grin::grin:

http://img444.imageshack.us/img444/6697/sam33651280x768.jpg

yebany klimat... Ty mosz seves szalik od NaTi :facepalm::grin::decayed:

nie no takigo karpia to yno roz w zyciu idzie zrobic i kierys miszczu to uwietrznil :decayed:

kur Hammer no jo Ci godom ze ni mom pojecia co tam sie dziolo :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

ale widza ze niezlo bania byla... pamietom yno (ze zdjec zreszta) jak mi Robert łep owijoł szalem Natalii :rolleyes:

Adasko no jo jo jo jo jo jo niiniiiniii mmmooomm pojecia sssskkkkaaaadddd sssiiiieee ttyynn iiii jjjjeeejjjj ssszall na mojim karku znojjdłłłł :eusathink: ttttoooo jjjjeeee nnnnaaa pppeeeeewwwnnnooooo ffffffff

fffff

fffffffffffffffffff

ffffffffffffffffffffffffffffffff

ffffffffffffotomontaż

:tongue:

---------- Post added at 22:12 ---------- Previous post was at 22:10 ----------

:kox::kox::kox:

Spadam do roboty

Nara :hi:

3mej sie synku

a jutro udanej imprezy :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

szal w doma lezy w szafie :kox:

Opublikowano

no bele za to wpier_dol nie dostana :kox:

:tongue:

Opublikowano
:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:
Opublikowano
wiatam kolegow mozecie mi doradzic w sprawie tego autka http://suchen.mobile.de/auto-inserat/audi.a4 avant 1.9 tdi.neuwied/159126482.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=96&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=109&maxPowerAsArray=KW&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2002-01-01&maxPrice=7001&transmissions=MANUAL_GEAR&climatisation=AUTOMATIC_CLIMATISATION&features=ELECTRIC_HEATED_SEATS&features=CRUISE_CONTROL&features=ABS&features=ESP&negativeFeatures=EXPORT&colors=GOLD&colors=GREY&colors=SILVER&categories=EstateCar&tabNumber=1

a martwi mnie tylko ten zestaw glosno mowiacy czy mozna to jakos rozlaczyc??

oczywiscie wymiana tunelu :decayed::decayed:

o myslalem ze wystarczy kabelki polaczyc czy cos w tym rodzaju?? ale idzie to samemu zrobic??

---------- Post added at 20:59 ---------- Previous post was at 20:55 ----------

wiatam kolegow mozecie mi doradzic w sprawie tego autka http://suchen.mobile.de/auto-inserat/audi.a4 avant 1.9 tdi.neuwied/159126482.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=96&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=109&maxPowerAsArray=KW&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2002-01-01&maxPrice=7001&transmissions=MANUAL_GEAR&climatisation=AUTOMATIC_CLIMATISATION&features=ELECTRIC_HEATED_SEATS&features=CRUISE_CONTROL&features=ABS&features=ESP&negativeFeatures=EXPORT&colors=GOLD&colors=GREY&colors=SILVER&categories=EstateCar&tabNumber=1

a martwi mnie tylko ten zestaw glosno mowiacy czy mozna to jakos rozlaczyc??

hello

albo ten przebieg to ma 150 x 3 albo prane raz w tygodniu albo straszne grubasy nim jeździły bo na fotelach takiego czegoś nawet przy 300nie widziałem :tongue:

moze jestem naiwny ale moze przebieg auntentyczny przynajmniej mam taka nadzieje :)

Opublikowano

jeśli chodzi Ci o miejsce na telefon to zostaną Ci po nim dziury i odciśnięte miejsce pewnie.. więc chłopaki albo to zostawiają albo jeśli chcą sie tego pozbyć to wymieniają cały tunel na taki bez mocowania pod telefon ;)

a przebieg tak jak napisałem... być może jest prawdziwy ale ślad na fotelu kierowcy widać wyraźny.. słabe fotki- mało szczegółów i mało wyraźne - trzebaby zobaczyć na żywo..

no i podstawa sprawdzić vin ;)

Opublikowano
jeśli chodzi Ci o miejsce na telefon to zostaną Ci po nim dziury i odciśnięte miejsce pewnie.. więc chłopaki albo to zostawiają albo jeśli chcą sie tego pozbyć to wymieniają cały tunel na taki bez mocowania pod telefon ;)

a przebieg tak jak napisałem... być może jest prawdziwy ale ślad na fotelu kierowcy widać wyraźny.. słabe fotki- mało szczegółów i mało wyraźne - trzebaby zobaczyć na żywo..

no i podstawa sprawdzić vin ;)

no widzialem tak takie zatarte na fotelu kierowcy po lewej stronie no musze kiedys do salonu audi sie wybrac zeby go sprawdzic

Opublikowano

:hi:Nie ma to jak cały dzień w Sosnowcu i Katowicach

Opublikowano
:hi:Nie ma to jak cały dzień w Sosnowcu i Katowicach

no to nie zazdroszcze :kwasny:

ja w ogóle dziś furke od gniotkarza odebrałem i zapomniałem się pochwalić.... wyciągnął mi od wczoraj 23wgniotki które po gradzie zeszłorocznym jeszcze miałem :tongue:

Opublikowano

Oj tam u koleżanki byłem, świetnie było :whistling::naughty:

Opublikowano
Oj tam u koleżanki byłem, świetnie było :whistling::naughty:

:hi:

Chyba tak na wiosnę było co :whistling:

http://www.sadistic.pl/wiosna-vt109436.htm

Opublikowano

Wiesiu, ona ma własne mieszkanie w Katowicach więc łączki mnie nie kręcą :grin::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.