Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tak słabo ?

---------- Post added at 19:19 ---------- Previous post was at 19:16 ----------

Spadam do roboty :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Najlepszego Roberto !!!

Opublikowano
Co tak słabo ?

---------- Post added at 19:19 ---------- Previous post was at 19:16 ----------

Spadam do roboty :hi:

Na noc do roboty trzeba iść :kwasny:

---------- Post added at 19:42 ---------- Previous post was at 19:41 ----------

Najlepszego Roberto !!!

TXH :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Panowie gdzie idzie kupić dobre klocki hamulcowe do przodu w rozsądnej cenie ?

a po drugie czy tłoczek w zacisku z przodu wciska sie go czy jest tak jak z tyłu że trzeba go wciskać i wkręcać ?

ja polecam Bosch i obstawiam że u mnie będziesz miał taniej niż u Tom'a:whistling:

Najlepszego Roberto !!!

również dołańczam się do życzeń:drinks:

Opublikowano

również dołańczam się do życzeń:drinks:

Dzięki :notworthy:

Opublikowano

A to był gość specjalny ? czy właściciel A4?

Gość specjalny :wink:

:wallbash::wallbash::wallbash: No coment. Nie dość że technicznie forum jest do du*y to i imprezy idą w tą sama stronę.

Powiedział imprezowicz z BT :decayed: trzeba było tam być i zagadać z Hugo w sprawie forum :tongue4:

Opublikowano

Hammer o co chodzi z tym hardlockiem w ETKA , nie aktualizuje mi powyżej 900

Opublikowano

Może ktoś doradzi na co tutaj iść?

http://www.cinema-city.pl/index.php?module=movie&action=repertoire&dd=2012-03-30

Tydzień temu byłem na Kobiecie w Czerni. Fajny film. I mam dylemat na co iść w piątek, może ktoś był na czymś z listy i poleca :decayed:

Opublikowano
Hammer o co chodzi z tym hardlockiem w ETKA , nie aktualizuje mi powyżej 900

U Ciebie Hardlock jest OK, źle Ci dane pobrało...

Opublikowano

Już kilkakrotnie pobierałem i za każdym razem coś nie tak dla VW

Opublikowano

Powiedział imprezowicz z BT :decayed: trzeba było tam być i zagadać z Hugo w sprawie forum :tongue4:

Po co gadać osobiście skoro pisanie nic nie daje.

---------- Post added at 22:03 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

Hammer o co chodzi z tym hardlockiem w ETKA , nie aktualizuje mi powyżej 900

Albo brakuje Ci pliku na PEB jest opisane.

Opublikowano

ROBERTO :banan::banan: NAJLEPSZEGO :decayed::wink:

Opublikowano
ROBERTO :banan::banan: NAJLEPSZEGO :decayed::wink:

Dzięki :notworthy::drunk:

---------- Post added at 22:13 ---------- Previous post was at 22:12 ----------

Albo brakuje Ci pliku na PEB jest opisane.

Już wiem co było nie teges , aktualizacje poszły :wink:

Opublikowano

Takie pytanie w sprawie silników 1.9TDI i 2.0TDi

występowały:

90KM

110KM

116KM

131KM

150KM

Oraz 2.0 TDI

105KM

140KM

170KM

Powiedzcie mi które są na pompo wtryskach a które na pompie, oraz jak to wygląda z paliwem gorszej jakości, które są wrażliwe. Bo już mi się wszystko popierniczyło :whistling:

Opublikowano

2.0TDI były

136KM

140KM

165KM

170KM

Wszystko na PD, niema reguły które lepsze, podobno te 8V coś tam coś tam..

Opublikowano

Wszystkie mniej więcej od 2000 roku są na PD

Opublikowano
2.0TDI były

136KM

140KM

165KM

170KM

Wszystko na PD, niema reguły które lepsze, podobno te 8V coś tam coś tam..

165 km ? w czym ?

Opublikowano

Solenizant pozdro od NaTi dla Marzeny :naughty::naughty:

Opublikowano
Solenizant pozdro od NaTi dla Marzeny :naughty::naughty:

Marzena też śle podro dla NaTi ( ja zresztą też ) :wink:

Trza sie kiedy spotkać i obalić jako cytrynówka :grin:

---------- Post added at 22:28 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

165 km ? w czym ?

w łonym :grin:

Opublikowano
Solenizant pozdro od NaTi dla Marzeny :naughty::naughty:

Marzena też śle podro dla NaTi ( ja zresztą też ) :wink:

Trza sie kiedy spotkać i obalić jako cytrynówka :grin:

---------- Post added at 22:28 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

165 km ? w czym ?

w łonym :grin:

idź tam lepiej zajrzeć w to "łono" bo głupio godosz :decayed: jak tam farselona ???

bo Bayern gut :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.