Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemian miał czerwone oczy rano, pewnie ruchał całą noc i potem jechał jak piz*eczka do domu :grin:

On ma takie oczy co roku ... ale nie z ruchania :whistling::polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemian miał czerwone oczy rano, pewnie ruchał całą noc i potem jechał jak piz*eczka do domu :grin:

On ma takie oczy co roku ... ale nie z ruchania :whistling::polew:

Jakby Ci Marzena zayebała po jajach to też byś miał takie oczy z płakania całą noc :grin::polew::polew:

Opublikowano

Jakby Ci Marzena zayebała po jajach to też byś miał takie oczy z płakania całą noc :grin::polew::polew:

Marzena z moimi jajami co innego robi :naughty::decayed:

Opublikowano

Jakby Ci Marzena zayebała po jajach to też byś miał takie oczy z płakania całą noc :grin::polew::polew:

Marzena z moimi jajami co innego robi :naughty::decayed:

Ale tak nie wyglądasz :polew::polew::polew::polew:

attachment.php?attachmentid=139

Opublikowano

:hi:

panowie był ktoś na spocie bo ja byłem o 17.30 i nikogo nie było ,a miałem cały arsenał akurat (kiełbachy itd.) bo chciałem zaprosić was na tą chatkę i grilla zrobić taki mały spontan :) następnym razem pewnie bedzie lepiej bo cieplej bedzie :P to zrobimy

Opublikowano

Jakby Ci Marzena zayebała po jajach to też byś miał takie oczy z płakania całą noc :grin::polew::polew:

Marzena z moimi jajami co innego robi :naughty::decayed:

:decayed:

Borok Tomek musi mieć sine w takim razie po tym wekendzie :decayed: jesli jego Kasia robi jak Madzia :grin: bo skąd by też wiedzial :whistling::decayed: po jakich przejsciach są siemianowe :decayed:

Opublikowano

Jakby Ci Marzena zayebała po jajach to też byś miał takie oczy z płakania całą noc :grin::polew::polew:

Marzena z moimi jajami co innego robi :naughty::decayed:

:decayed:

Borok Tomek musi mieć sine w takim razie po tym wekendzie :decayed: jesli jego Kasia robi jak Madzia :grin: bo skąd by też wiedzial :whistling::decayed: po jakich przejsciach są siemianowe :decayed:

Ja miałem oczka normalne, nie było Cię tam to nie gadaj gupot :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

z wieczora :hi:

No przeca nie kupia Passata po poprawkach:whistling:

:facepalm:

a szczerze Wiesiek to serio pomyślałem o Tobie że może będziesz zainteresowany :decayed:

bo w sumie tylko Ty z szukających u nas teraz furek takim budzetem dysponujesz :wink:

Hammer z Tobą 6 h do BT , sam 2 h 30 m :facepalm:

:decayed:

:polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

A żarcie i tak było mega :naughty:
A żarcie i tak było mega :naughty:

Ochodzita rulez :naughty:

Piers w sosie smietanowo-ziolowym z kluseczkami pewnie byla :slina::kox:

była była...

ja jadlem zwykłe placki i też były mega :kox:

świetna knajpa - słyszałem o niej nie raz a pierwszy raz dojechałem :slina::slina::slina::slina:

---------- Post added at 20:55 ---------- Previous post was at 20:47 ----------

o urwa aleście temat dorwali :shock3:

:decayed:

w 5,1 Siemiana wierze bo wiem co kobiety potrafią na prawym fotelu (nie mylić z fotelem w angliku :decayed: )

:tongue:

ale obstawiam jak Hammer raczej 5.1 BT-BB bo było z górki :naughty:

my miejscami mieliśmy podobne :decayed: ja miałem do końca zakopianki jakoś niedużo ponad 6 :grin: ale potem ecodriving bez Stanleya i Dimana którzy jechali z dzieciakami i w domu prawie 10 :facepalm:

:decayed:

Opublikowano
z wieczora :hi:

a szczerze Wiesiek to serio pomyślałem o Tobie że może będziesz zainteresowany :decayed:

bo w sumie tylko Ty z szukających u nas teraz furek takim budzetem dysponujesz :wink:

No to żeś dowalił z tą kasą, a Passata i tak bym nie kupił, a na razie furki nie szukam.

Opublikowano

no nie wiem tak jakos pomyśałem z tego co sie tam coś od czasu do czasu pisało :embarrassed:

a w ogóle to właśnie musiałem ustawić czas kaliningrad żeby mi dobrze godziny w forum pokazywało... Wy też?

zbieram się spać bo 6 oczywiscie do roboty :hi:

dzis się w gołebiu trochę pobyczyłem i jakoś spiący nie jestem:facepalm: :kox:

Opublikowano

przesunęli o 1 h do tyłu i dlatego takie jaja :decayed:

Opublikowano

U mnie normalnie:naughty:

Opublikowano
przesunęli o 1 h do tyłu i dlatego takie jaja :decayed:

to Ty masz chyba inna strefe czasowa u siebie :naughty:

PS.Hammer dobrze ,zes nie jechal bo ja dopiero wrocilem z pracy ....masakra :doh:.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Guru po zlocie wytrzeźwiał i żyje :kox:

Opublikowano

:hi:

---------- Post added at 05:55 ---------- Previous post was at 05:54 ----------

Mi teraz pokazuje 5:54 a rzeczywiście jest 7:58 :kox:

Opublikowano
:hi:

---------- Post added at 05:55 ---------- Previous post was at 05:54 ----------

Mi teraz pokazuje 5:54 a rzeczywiście jest 7:58 :kox:

miałem to samo :wink:

jak ustawisz kaliningrad będzie ok :facepalm:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.