Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jo czekom na [b9] ... wtedy kupia [b8] :decayed:

i słusznie bo ceny wtedy mocno w dół idą :wink:

jo tak czekom na rs4 b9 :decayed: i kupia b7:kox:

w międzyczasie dorezaj Q ,a kupca masz na B6 od razu :wink:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobry :hi:

a nawiasem mówiąc polski szef to chyba się autem nie chwali żeby nie musieć podwyżek stawiać :doh:

szef to austriak:wink:

tak myślałem że nie polak :naughty:

Seves jedzie Krzysztof do Ciebie :wink:

Właśnie ode mnie wyruszył

jak dojedzie dam znać... zmierzymy mu czas :decayed:

pitki :decayed: dobry miołech :naughty:

no nie najgorszy.. mógłbych stanyć na meridzie z Tobą :tongue:

---------- Post added at 08:08 ---------- Previous post was at 07:57 ----------

Jo czekom na [b9] ... wtedy kupia [b8] :decayed:

i słusznie bo ceny wtedy mocno w dół idą :wink:

jo tak czekom na rs4 b9 :decayed: i kupia b7:kox:

w międzyczasie dorezaj Q ,a kupca masz na B6 od razu :wink:

tego kurde akurat nie biorę pod uwagę :tongue:

jeszcze :grin:

a kupiec hmmm.. reflektowałbyś? :naughty:

ale przecież sedan :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

w ogóle furka jedzie mi już trochę lepiej :tongue:

mialem za mało nabite w oponach- 2,2.. dałem jak zawsze 2.6 i się trochę lepiej odpycha :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

3 dni słońca i ja już spalony:facepalm:

Opublikowano
:hi:

3 dni słońca i ja już spalony:facepalm:

Roboty sie chyć a nie opalania.:polew:

Opublikowano
  • Autor

no i w tym problem że jak się robi to i się opala, a jak się "ucieka" od roboty to i od słońca:decayed:

Opublikowano

Ja ja

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema chopaki..pozdro z nl....a ty seves dej se telefon w ramka bo widza że i tak go nie używosz:wink:

Opublikowano

:hi:

siema chopaki..pozdro z nl....a ty seves dej se telefon w ramka bo widza że i tak go nie używosz:wink:

siemanko laki

spróbuj zadzwonić do Roberta ,a potem pisz do sevesa i go przeproś :decayed:

Robert jak położy telefon w jednym pokoju i cały dzień do niego nie wejdzie to oddzwoni na drugi dzień jak będzie sprawdzał godzinę :decayed::wink:

Opublikowano
:hi:
siema chopaki..pozdro z nl....a ty seves dej se telefon w ramka bo widza że i tak go nie używosz:wink:

siemanko laki

spróbuj zadzwonić do Roberta ,a potem pisz do sevesa i go przeproś :decayed:

Robert jak położy telefon w jednym pokoju i cały dzień do niego nie wejdzie to oddzwoni na drugi dzień jak będzie sprawdzał godzinę :decayed::wink:

prowda prowda :decayed:

Opublikowano

:hi:

dobry w ten oczekiwany dzień :banan:

siema chopaki..pozdro z nl....a ty seves dej se telefon w ramka bo widza że i tak go nie używosz:wink:

kur faktycznie zech Ci zapomnioł odpisać :facepalm:

załatwione mioł mi paczka wysłać- jak dostana dom Ci znać :wink:

---------- Post added at 08:30 ---------- Previous post was at 08:29 ----------

:hi:
siema chopaki..pozdro z nl....a ty seves dej se telefon w ramka bo widza że i tak go nie używosz:wink:

siemanko laki

spróbuj zadzwonić do Roberta ,a potem pisz do sevesa i go przeproś :decayed:

Robert jak położy telefon w jednym pokoju i cały dzień do niego nie wejdzie to oddzwoni na drugi dzień jak będzie sprawdzał godzinę :decayed::wink:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
:hi:
siema chopaki..pozdro z nl....a ty seves dej se telefon w ramka bo widza że i tak go nie używosz:wink:

siemanko laki

spróbuj zadzwonić do Roberta ,a potem pisz do sevesa i go przeproś :decayed:

Robert jak położy telefon w jednym pokoju i cały dzień do niego nie wejdzie to oddzwoni na drugi dzień jak będzie sprawdzał godzinę :decayed::wink:

:hi:

To prawda :polew::polew::polew:

Teraz to przez tydzień nie oddzwoni :polew::polew: a Seves też :whistling:

Opublikowano

:hi:

:hi:
siema chopaki..pozdro z nl....a ty seves dej se telefon w ramka bo widza że i tak go nie używosz:wink:

siemanko laki

spróbuj zadzwonić do Roberta ,a potem pisz do sevesa i go przeproś :decayed:

Robert jak położy telefon w jednym pokoju i cały dzień do niego nie wejdzie to oddzwoni na drugi dzień jak będzie sprawdzał godzinę :decayed::wink:

:tonguemad:

Opublikowano

Tyś już coś zażył ? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.