Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I Hammer zaś tak skończy

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
I Hammer zaś tak skończy

Zaś te stare brudy wyciągasz jak to było z Tobą rok temu :grin::grin:

---------- Post added at 20:40 ---------- Previous post was at 20:39 ----------

21kflsz.jpg

:jerk::jerk::jerk:

Opublikowano

Nie ciulej bo dobrze widać kto to je , jak z bicza strzelił to Hammer :grin:

Opublikowano

spam nadrobiłem :tongue:

może być wyborowa :wink:

i myślałem 2x0,5 ale na pewno tego nie wypiję :polew::polew::polew:

lepiej żeby zostało i się podzielę niz żeby miało zabraknąć

w ogóle Robert coś mi dziś zaświtał u Hammera pomysł że może jednak pojadę sam furką... polecimy na 3autka co?

Opublikowano

Takiej właśnie szukam :decayed:

Opublikowano

w ogóle Robert coś mi dziś zaświtał u Hammera pomysł że może jednak pojadę sam furką... polecimy na 3autka co?

Andrzej Ci klina wbił :decayed:

Opublikowano
spam nadrobiłem :tongue:

może być wyborowa :wink:

i myślałem 2x0,5 ale na pewno tego nie wypiję :polew::polew::polew:

lepiej żeby zostało i się podzielę niz żeby miało zabraknąć

w ogóle Robert coś mi dziś zaświtał u Hammera pomysł że może jednak pojadę sam furką... polecimy na 3autka co?

Jak tam chcesz :wink:

A jak pojedziecie jak ostatnio Hammer z Arturem to se jedźcie , ja przyjadę 15 minut za wami :wink:

Opublikowano
spam nadrobiłem :tongue:

może być wyborowa :wink:

i myślałem 2x0,5 ale na pewno tego nie wypiję :polew::polew::polew:

lepiej żeby zostało i się podzielę niz żeby miało zabraknąć

w ogóle Robert coś mi dziś zaświtał u Hammera pomysł że może jednak pojadę sam furką... polecimy na 3autka co?

Jak tam chcesz :wink:

A jak pojedziecie jak ostatnio Hammer z Arturem to se jedźcie , ja przyjadę 15 minut za wami :wink:

Mi się nie śpieszy :wink:

Opublikowano
To o której jadymy ?

Po 11ej wyjedź na spokojno z domu :wink:

Obejrzymy jeszcze co Seves powie , tak koło 11:30 w Zabełkowie bym był ... ~ 13:00/13:30 Koniaków i obiadek ... ~ 15:00/16:00 BT i :drunk::drinks::blowup:

idealnie :thumbup1:

bele się rano wyśpia bo szkoda urlopu jakbych musioł wczas stować :decayed:

Opublikowano

Mi się nie śpieszy :wink:

Nie wierza , bych cię musioł nie znać :whistling:

Opublikowano

Mi się nie śpieszy :wink:

Nie wierza , bych cię musioł nie znać :whistling:

Ostatnio mi Audik 6L/100km pokazywał na FISie :whistling:

Opublikowano

Nie wiem tylko czy letnie zakładać czy na zimowych jechać , niby śniegu nie zapowiadają ( jak w zeszłym roku ) ale letnie dwie mam jak kolano :kwasny:

Opublikowano

Ostatnio mi Audik 6L/100km pokazywał na FISie :whistling:

Ja , chyba tyn od mutry A2

Opublikowano
Nie wiem tylko czy letnie zakładać czy na zimowych jechać , niby śniegu nie zapowiadają ( jak w zeszłym roku ) ale letnie dwie mam jak kolano :kwasny:

Ja jutro zakładam sommer reifen :naughty:

Opublikowano
spam nadrobiłem :tongue:

może być wyborowa :wink:

i myślałem 2x0,5 ale na pewno tego nie wypiję :polew::polew::polew:

lepiej żeby zostało i się podzielę niz żeby miało zabraknąć

w ogóle Robert coś mi dziś zaświtał u Hammera pomysł że może jednak pojadę sam furką... polecimy na 3autka co?

Jak tam chcesz :wink:

A jak pojedziecie jak ostatnio Hammer z Arturem to se jedźcie , ja przyjadę 15 minut za wami :wink:

pojedziemy kulturalnie powolutku :tongue:

ostatnio sprawdzam minimalne spalanie furki :kox:

nie no dobra przesadziłem... powolutku nie, ale ostrożnie :decayed:

Opublikowano

Pijoki jedne, nic yno gorzoła :kox:

Opublikowano

Ostatnio mi Audik 6L/100km pokazywał na FISie :whistling:

Ja , chyba tyn od mutry A2

Jak 90kmh nie przekraczasz to i 5.8 pokazuje :naughty:

Opublikowano

Ja jutro zakładam sommer reifen :naughty:

Yno jo dwie sommer reifen mom łyse :wallbash:

---------- Post added at 20:49 ---------- Previous post was at 20:49 ----------

Pijoki jedne, nic yno gorzoła :kox:

Odezwoł sie abstynent :whistling:

Opublikowano

w ogóle Robert coś mi dziś zaświtał u Hammera pomysł że może jednak pojadę sam furką... polecimy na 3autka co?

Andrzej Ci klina wbił :decayed:

dokładnie :decayed:

wcześniej już byłem ładnie ugadany tam i powrót a on mi namieszoł

Robert ja też już mam letnie :rolleyes:

jak będzie zimno to serio powoli pojedziemy :embarrassed:

---------- Post added at 20:56 ---------- Previous post was at 20:50 ----------

Pijoki jedne, nic yno gorzoła :kox:

to co Wiesiek? :naughty:

ja mam miejsce w aucie :tongue:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.