Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No to ujnia bo na razie nie sprzedaję :kwasny:

bede cierpliwy i poczekam

Jak będziesz potrzebował pompy vacum, to pisz do mnie, bo w tych 1.9TDI lubią siadać te pompy... :wink::decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W których ? :eusathink:

Opublikowano

siemanko z wieczora :hi:

Opublikowano
W których ? :eusathink:

131ps

Tyś chyba z choinki spadł :eusathink::facepalm:

---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:43 ----------

siemanko z wieczora :hi:

:hi:

---------- Post added at 21:45 ---------- Previous post was at 21:43 ----------

Dla zainteresowanych jest już wątek - kto i ew. z kim jest w pokoju w BT :wink:

Opublikowano

no to mówisz Robert ,że co najmniej 200 ps'ów będzie ??

---------- Post added at 21:46 ---------- Previous post was at 21:45 ----------

i klekot V :naughty:

Opublikowano
no to mówisz Robert ,że co najmniej 200 ps'ów będzie ??

Zastanawiam się jeszcze nad 1.8/2.0 TFSI

Opublikowano
W których ? :eusathink:

131ps

Tyś chyba z choinki spadł :eusathink::facepalm:

Już trochę tego sprzedałem w ostatnim czasie to coś jest na rzeczy :cool1:

---------- Post added at 21:52 ---------- Previous post was at 21:51 ----------

no to mówisz Robert ,że co najmniej 200 ps'ów będzie ??

Zastanawiam się jeszcze nad 1.8/2.0 TFSI

To byś mioł dobre :thumbup1:

Opublikowano

Już trochę tego sprzedałem w ostatnim czasie to coś jest na rzeczy :cool1:

Pierwsze słyszę , że te pompy siadają w tych silnikach , może akurat się zdarzyły ze dwa egzemplarze które miały konkretnie nalatane

---------- Post added at 22:02 ---------- Previous post was at 22:02 ----------

Ida spać

Nara :hi:

Opublikowano

Już trochę tego sprzedałem w ostatnim czasie to coś jest na rzeczy :cool1:

Pierwsze słyszę , że te pompy siadają w tych silnikach , może akurat się zdarzyły ze dwa egzemplarze które miały konkretnie nalatane

Średnio dwie na miesiąc sprzedaję. Może przebiego, a może Polska ropa...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Średnio dwie na miesiąc sprzedaję. Może przebiego, a może Polska ropa...

:hi:

Co mo ropa do vacum pompy. :facepalm:

Opublikowano

Średnio dwie na miesiąc sprzedaję. Może przebiego, a może Polska ropa...

:hi:

Co mo ropa do vacum pompy. :facepalm:

Że w niej jest :facepalm:

---------- Post added at 08:36 ---------- Previous post was at 08:36 ----------

:hi:

Opublikowano

:hi:

Robert jak bym widział, że będziesz sprzedawał za niedługo swojego to bym poczekał :kwasny: .

Opublikowano

Średnio dwie na miesiąc sprzedaję. Może przebiego, a może Polska ropa...

:hi:

Co mo ropa do vacum pompy. :facepalm:

Że w niej jest :facepalm:

---------- Post added at 08:36 ---------- Previous post was at 08:36 ----------

:hi:

To Ci się chyba nazwy pomyliły, bo vacum pompa to pompa podciśnienia a w niej ON nie ma.:naughty:

---------- Post added at 10:46 ---------- Previous post was at 10:45 ----------

:hi:

Robert jak bym widział, że będziesz sprzedawał za niedługo swojego to bym poczekał :kwasny: .

To byłbyś ostatni w kolejce:whistling:

Opublikowano

Średnio dwie na miesiąc sprzedaję. Może przebiego, a może Polska ropa...

:hi:

Co mo ropa do vacum pompy. :facepalm:

Że w niej jest :facepalm:

---------- Post added at 08:36 ---------- Previous post was at 08:36 ----------

:hi:

To Ci się chyba nazwy pomyliły, bo vacum pompa to pompa podciśnienia a w niej ON nie ma.:naughty:

Przecież podaje ON kanałami w głowicy :whistling:

---------- Post added at 10:59 ---------- Previous post was at 10:57 ----------

http://www.czesci.autotrader.pl/lista-czesci/pompa-podcisnieniowa,audi,a4-8e2-b6-2000-11-2004-12,1-9-tdi-116km,5-4731-18225-102450.html

Opublikowano

No to nie vacum pompa (Wujek Google pomaga), bo tak jak piszę jest to pompa podciśnienia która jest potrzebna do obsługi min, serwa hamulców, gruchy w turbo:whistling:

Przeca umisz po niemiecku. A ON to co innego tam do kanałów ciśnie, zintergrowana z vacum pompą, pompa paliwa, bo to jest pompa wielofunkcyjna.

988b566ecf9562ebc7fbb59244b2cc3d.jpg

---------- Post added at 11:56 ---------- Previous post was at 11:48 ----------

Potrzebuja tylno prawo listwa na dół drzwi mosz ?

Opublikowano

dobry synki ::hi:

kur zajs mie dlugo nie było

Robert kupujesz fura? :shock3:

:kox::kox::kox:

---------- Post added at 12:07 ---------- Previous post was at 12:02 ----------

Wiesz co chyba wole jeździć dobrym seatem z de niż rozklekotaną a4 z polski :grin:

Tu ktoś ma seata leona ? jakiś avatar pamietam

:hi:

No a potem będziesz się pytał na forum Seata dlaczego masz nogi w wodzie, przerabiałem typa od zięcia.:facepalm:

W DE też jest masa gratów ,tak że uważaj.:whistling:

doładnie to samo przerabiał mój kuzyn w toledo :tongue:

przerabiał jeszcze nie raz szyby w elektryce bo lubią spadać i kilka innych denerwujących drobiazgów.. ale silnik mu się sprawuje wysmienicie :naughty: hahaha

PS Kuna zaebiście się prezentuje :naughty:

Opublikowano

Seves kaś był jo już sezon moto otwarł w niedziele, byliśmy całą paką na Rownicy:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.