Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

Z rana i siup na Hondzi na Równicę :naughty:

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

Wiesiu jak ręka?

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Seves kaś był jo już sezon moto otwarł w niedziele, byliśmy całą paką na Rownicy:kox:

no właśnie kiedy jadymy? wiela Was było... mie kumpel też naciągoł ale w końcu cało niedziela żech z rnsem walczył bo kolorowy fis zech wyrezoł i rns chcioł pin - wbijom pin a on że zły! a się okazało że wszystko przez to że miałem pl menu wgrane :rolleyes: trzabyło zdowngradować ale zrobiłem to dopiero wczoraj wieczorem :facepalm: i już hula ślicznie wszystko gra :banan:

Opublikowano
To teraz wszystko jasne :wink:

Nr. z etki i zamówimy :wink:

Zapytaj za ile i mi poślij smsa

8D0 853 970 B ew. 8D0 853 970 B 01C

---------- Post added at 12:37 ---------- Previous post was at 12:35 ----------

:hi:

Z rana i siup na Hondzi na Równicę :naughty:

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

Wiesiu jak ręka?

Boli :kwasny:

:hi:

:hi:

Seves kaś był jo już sezon moto otwarł w niedziele, byliśmy całą paką na Rownicy:kox:

no właśnie kiedy jadymy? wiela Was było... mie kumpel też naciągoł ale w końcu cało niedziela żech z rnsem walczył bo kolorowy fis zech wyrezoł i rns chcioł pin - wbijom pin a on że zły! a się okazało że wszystko przez to że miałem pl menu wgrane :rolleyes: trzabyło zdowngradować ale zrobiłem to dopiero wczoraj wieczorem :facepalm: i już hula ślicznie wszystko gra :banan:

Zamiast się bawić ciulstwami trza było wyskoczyć :decayed:

9 sztuk jechało

---------- Post added at 12:53 ---------- Previous post was at 12:37 ----------

Spadam powoli do chaty:hi:

Opublikowano

Spadam powoli do chaty:hi:

3maj się :hi:

no Wiesiu 9 to już ładnie jest :kox:

---------- Post added at 13:42 ---------- Previous post was at 13:41 ----------

:kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

ale osobiście bych się boł :whistling:

Opublikowano

Ja też, ciekawe czy to szybko jedzie :decayed:

Opublikowano

Zamiast się bawić ciulstwami trza było wyskoczyć :decayed:

kur tak serio niby takie ciulstwo ale mie to prawie 1000pln kosztowało :facepalm:

som licznik 500 no.. dokładnie po negocjacjach 470 :tongue:

kodowanie za kielcami 200 :rolleyes:

plus paliwo - do katowic po licznik (w grudniu :grin:)

no i za kielce (ale tu wyjątkowo mi sie nie spieszyło pykałem dosłownie lekką nogą ok.70km/h i spalanie.. uwaga uwaga 5,5L/100km :decayed: ) żeby licznik zakodował

ale ale teraz wrażenia z jazdy... bezcenne :kox:

---------- Post added at 15:03 ---------- Previous post was at 15:01 ----------

Ja też, ciekawe czy to szybko jedzie :decayed:

no właśnie bo jeszcze 25km/h można wytrzymać ale wygląda to jakby 100miał latać :decayed:

---------- Post added at 15:06 ---------- Previous post was at 15:03 ----------

PS

biorę się za koła letnie :tongue:

z ciekawości muszę sprawdzić jak po renowacji... najwyżej zmienie nazot :grin:

Opublikowano

:hi:

Średnio dwie na miesiąc sprzedaję. Może przebiego, a może Polska ropa...

Co mo ropa do vacum pompy. :facepalm:

Że w niej jest :facepalm:

Nie drapać się :whistling:

Jak co to w 1,9 TDI PD nie ma pompy Vaccum tylko jest tandem-pompa :wink:

---------- Post added at 17:01 ---------- Previous post was at 16:56 ----------

Robert kupujesz fura? :shock3:

Robert jak bym widział, że będziesz sprzedawał za niedługo swojego to bym poczekał :kwasny: .

Nic na razie nie kupuję :wink:

Żartowałem :cool1:

Jeszcze trochę pojeżdżę tym autem w którym tak często się tandem-pompy psują , trudno będę wymieniał :grin: :grin: :grin:

Ale ładna ta [b8] w Sline była :slina::slina::slina:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Potrzebuja tylno prawo listwa na dół drzwi mosz ?

Wiesiek mam 7-10% zniżki w ASO Magro (na te same dane co w Focie) więc możesz sobie tam zamówić

:whistling:

Opublikowano

koledzy a co myslicie o Opel signum 1,9 120km

Opublikowano

Bry :hi:

musicie robić takiego smaka tymi autami? potem spać nie umie...

Opublikowano
Robert jak już zmieniać to na coś konkretnego :naughty:

http://otomoto.pl/audi-a6-3-0tdi-313km-biturbo-demo-C23423654.html

Hammer zgadzam się ale zły link podałeś

http://otomoto.pl/bugatti-veyron-super-sport-spcsa-pl-C21786526.html

:naughty::naughty::naughty::decayed:

A wiesz ile nowych veyronów sprzedali w 2011?

Opublikowano

0 ? Ktoś musi być pierwszy :grin:

---------- Post added at 20:24 ---------- Previous post was at 20:23 ----------

Jak to mawiają "Jak się bawić to się bawić, drzwi wyje**ć, okno wstawić" :polew:

Opublikowano

Nieźle. :shock3:

Opublikowano

Zamiast się bawić ciulstwami trza było wyskoczyć :decayed:

kur tak serio niby takie ciulstwo ale mie to prawie 1000pln kosztowało :facepalm:

som licznik 500 no.. dokładnie po negocjacjach 470 :tongue:

kodowanie za kielcami 200 :rolleyes:

plus paliwo - do katowic po licznik (w grudniu :grin:)

no i za kielce (ale tu wyjątkowo mi sie nie spieszyło pykałem dosłownie lekką nogą ok.70km/h i spalanie.. uwaga uwaga 5,5L/100km :decayed: ) żeby licznik zakodował

ale ale teraz wrażenia z jazdy... bezcenne :kox:

Powoli ,to z kolorowym Fisem są inne wrażenia z jazdy ?:whistling:

Seves zaczynosz mi się nie podobać ,czy coś Ci dolega ? :shock3:

Jeszcze jeden mod i porządna R1 by była, a tak co ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.