Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak Panie wszystkowiedzący :facepalm:

:facepalm:

:facepalm:

:facepalm:

Co cię łeb boli ?

---------- Post added at 19:57 ---------- Previous post was at 19:54 ----------

Najlepsze było dziś jak jednemu gościowi sprawdziłem przebieg

:shock3: tak zrobił

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak Panie wszystkowiedzący :facepalm:

:facepalm:

:facepalm:

:facepalm:

Co cię łeb boli ?

Nie ale skoro Twoja perełka jeździ cały miesiąc na jednym baku i się nie psuje, to nie znaczy że 1.9TDI to miód, cud i malinki. Na pewno lepszy od 2.0TDI PD ale po pewnym przebiegu wszystko może się zepsuć, nie konieczie pompa tandem i nie bądź taki uszczypliwy :cool1:

---------- Post added at 20:08 ---------- Previous post was at 20:03 ----------

czesc Wielkie dzieki za podpowiedz w sprawie tego signum ale ciagle czytam i dalej nie wiem co wybrac audi b6 peugeot 407 czy signum oczywiscie wszystko w diesel Wiem ze juz Was meczy moje "gadanie" ale wole zapytac fachowcow motoryzacji zeby autko mi sluzylo jakies 4 lata bez duzego dokladania $

To tylko nowe z serwisu :decayed: w każdym innym może coś się zepsuć i może to więcej lub mniej kosztować, z tym trzeba się liczyć :wink:

Opublikowano

Nie ale skoro Twoja perełka jeździ cały miesiąc na jednym baku i się nie psuje, to nie znaczy że 1.9TDI to miód, cud i malinki. Na pewno lepszy od 2.0TDI PD ale po pewnym przebiegu wszystko może się zepsuć, nie konieczie pompa tandem i nie bądź taki uszczypliwy :cool1:

:facepalm:

:decayed:

---------- Post added at 20:18 ---------- Previous post was at 20:17 ----------

aaa .. zapomniałem :) to jak przyjedziesz to będziemy musieli pogadać w sprawie turbo bo kiedyś wyciągałeś ,tak?

Wyciągałem , pogadać jak najbardziej możemy , ale Pretor wg. mnie dużo więcej będzie wiedział ode mnie na ten temat :wink:

Opublikowano

Nie ale skoro Twoja perełka jeździ cały miesiąc na jednym baku i się nie psuje, to nie znaczy że 1.9TDI to miód, cud i malinki. Na pewno lepszy od 2.0TDI PD ale po pewnym przebiegu wszystko może się zepsuć, nie konieczie pompa tandem i nie bądź taki uszczypliwy :cool1:

:facepalm:

:decayed:

Tyś je jednak mamlas :facepalm:

:decayed:

Co za alko kupujesz do BT?

Opublikowano

... to nie znaczy że 1.9TDI to miód, cud i malinki. Na pewno lepszy od 2.0TDI PD ale po pewnym przebiegu wszystko może się zepsuć, nie konieczie pompa tandem i nie bądź taki uszczypliwy :cool1:

1.9 TDI to właśnie cud , miód i malinki w porównaniu z resztą wg. mnie ( no może prócz jeszcze 1.8/1.8 T ) :wink:

---------- Post added at 20:22 ---------- Previous post was at 20:21 ----------

Co za alko kupujesz do BT?

Nie pija alko :jaaaaa:

:decayed:

Opublikowano

... to nie znaczy że 1.9TDI to miód, cud i malinki. Na pewno lepszy od 2.0TDI PD ale po pewnym przebiegu wszystko może się zepsuć, nie konieczie pompa tandem i nie bądź taki uszczypliwy :cool1:

1.9 TDI to właśnie cud , miód i malinki w porównaniu z resztą wg. mnie ( no może prócz jeszcze 1.8/1.8 T ) :wink:

Nie jeździłem to się nie wypowiadam :whistling:

---------- Post added at 20:23 ---------- Previous post was at 20:22 ----------

Co za alko kupujesz do BT?

Nie pija alko :jaaaaa:

:decayed:

A tak poważnie?

Opublikowano

Tak na serio to nie wiem , jutro właśnie muszę jechać co kupić :eusathink:

Wyborowa , Stock ... :eusathink:

---------- Post added at 20:24 ---------- Previous post was at 20:23 ----------

Ostatnio jakoś Wyborową walę i jeszcze się nie "przejechałem"

---------- Post added at 20:25 ---------- Previous post was at 20:24 ----------

Finki nie kupuję bo wg. szkoda kasy ...

Opublikowano

To idzie wziąć:wink:

---------- Post added at 20:26 ---------- Previous post was at 20:26 ----------

Kwestia nastawienia i schłodzenia, to wtedy wszystko lezie :decayed:

Opublikowano
To idzie wziąć:wink:

Wyborowa co ?

Smaczna jest :slina:

:grin:

---------- Post added at 20:27 ---------- Previous post was at 20:27 ----------

Nie wiem jeszcze ile litrów kupić :eusathink:

:grin:

Opublikowano

no po wyborowej 0,7 :decayed:

---------- Post added at 20:28 ---------- Previous post was at 20:28 ----------

na łep :decayed:

Opublikowano

Myślę , 2 x 0.7 + 0.5

0.5 na początek , przed piątkową imprezą , później 0.7

No i 0.7 na sobotę

---------- Post added at 20:29 ---------- Previous post was at 20:29 ----------

:decayed:

---------- Post added at 20:29 ---------- Previous post was at 20:29 ----------

+ jakieś bronki :wink:

---------- Post added at 20:30 ---------- Previous post was at 20:29 ----------

Szymon a co Ty bieresz ?

Bo widzę , że tu zajrzałeś :whistling:

Opublikowano

Chyba , że już co w aucie wyżerymy i Marzena pojedzie :whistling::naughty:

---------- Post added at 20:32 ---------- Previous post was at 20:31 ----------

Zaopatrzenie konkretne :decayed:

Jeszcze w środę będzie mnie trzymać :kox:

Opublikowano

To o której jadymy ?

---------- Post added at 20:33 ---------- Previous post was at 20:33 ----------

seves się zastanawia czy bexem nie jechać :whistling:

No to uj z wyżarcia w aucie :thumbdown:

:decayed:

Opublikowano

Nie no w aucie nie bydymy pić bo do wieczora nie dotrwamy :grin:

Opublikowano
Nie no w aucie nie bydymy pić bo do wieczora nie dotrwamy :grin:

A kaj tam rano :grin:

Opublikowano
To o której jadymy ?

Po 11ej wyjedź na spokojno z domu :wink:

Obejrzymy jeszcze co Seves powie , tak koło 11:30 w Zabełkowie bym był ... ~ 13:00/13:30 Koniaków i obiadek ... ~ 15:00/16:00 BT i :drunk::drinks::blowup:

Opublikowano
To o której jadymy ?

Po 11ej wyjedź na spokojno z domu :wink:

Obejrzymy jeszcze co Seves powie , tak koło 11:30 w Zabełkowie bym był ... ~ 13:00/13:30 Koniaków i obiadek ... ~ 15:00/16:00 BT i :drunk::drinks::blowup:

Na spokojno o 17ej w BT a potem :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.