Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert jako jutro lub pt robisz ?

---------- Post added at 11:34 ---------- Previous post was at 11:32 ----------

:hi::hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wiesiek Ty na krankolu siedzisz?

kiedy kaj jadymy? :naughty:

---------- Post added at 11:16 ---------- Previous post was at 11:08 ----------

w ogóle wczoraj wymieniłem fele i mi auto teraz nie jedzie :facepalm:

Nie, robię już, Ty to mosz pecha wymienisz kółka i auto nie jedzie ,zaś modzenie :naughty:

Opublikowano

Robert i co z kabelkiem ostatnia sztuka mom potym dopiro w kwetniu byda miec

Opublikowano
Wiesiek Ty na krankolu siedzisz?

kiedy kaj jadymy? :naughty:

---------- Post added at 11:16 ---------- Previous post was at 11:08 ----------

w ogóle wczoraj wymieniłem fele i mi auto teraz nie jedzie :facepalm:

Nie, robię już, Ty to mosz pecha wymienisz kółka i auto nie jedzie ,zaś modzenie :naughty:

hahaha pomyślałem o tym ale prędko spadłem na ziemię .. kasy brak:doh:

Opublikowano

Spoko luz Wieśku ,tak się tylko dało niestety :thumbdown:

Opublikowano

:hi:

Robert jako jutro lub pt robisz ?

Robię na dzień , w piątek mam wolne ale do BT wyjeżdżam :wink:

Robert i co z kabelkiem ostatnia sztuka mom potym dopiro w kwetniu byda miec

Dziś zapytam się tego kumpla jak z roboty przyjedzie czy bierze go czy nie i dam Ci znać :wink:

Opublikowano

w ogóle jakby ktoś nad alfą się zastanawiał :P

156

chyba rdza bo co pod tym szkotem może być :P

89b3312886eabf09med.jpg

Opublikowano

roczny przepływomierz firmy bosch i padł dzisiaj na amen. Ręce opadają.

Opublikowano

czesc Wielkie dzieki za podpowiedz w sprawie tego signum ale ciagle czytam i dalej nie wiem co wybrac audi b6 peugeot 407 czy signum oczywiscie wszystko w diesel Wiem ze juz Was meczy moje "gadanie" ale wole zapytac fachowcow motoryzacji zeby autko mi sluzylo jakies 4 lata bez duzego dokladania $

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

B6 PD nie kupuj bo tandem pompy padają :facepalm::facepalm::facepalm::grin::polew:

:suicide_anim:

---------- Post added at 18:08 ---------- Previous post was at 18:06 ----------

roczny przepływomierz firmy bosch i padł dzisiaj na amen. Ręce opadają.

Bo na pewno kupiłeś Bosch'a Made In China :cool1:

Mniej więcej tyle samo byś dał jakbyś oddał Twój stary w ASO i dostał nówkę

Opublikowano

Robert bedziesz w niedziele na spocie?

Opublikowano
Robert bedziesz w niedziele na spocie?

Raczej jeszcze będę w BT :wink:

Opublikowano
Robert bedziesz w niedziele na spocie?

Raczej jeszcze będę w BT :wink:

aaa .. zapomniałem :) to jak przyjedziesz to będziemy musieli pogadać w sprawie turbo bo kiedyś wyciągałeś ,tak?

Opublikowano
B6 PD nie kupuj bo tandem pompy padają :facepalm::facepalm::facepalm::grin::polew:

:suicide_anim:

---------- Post added at 18:08 ---------- Previous post was at 18:06 ----------

roczny przepływomierz firmy bosch i padł dzisiaj na amen. Ręce opadają.

Bo na pewno kupiłeś Bosch'a Made In China :cool1:

Mniej więcej tyle samo byś dał jakbyś oddał Twój stary w ASO i dostał nówkę

Tak Panie wszystkowiedzący :facepalm:

Opublikowano
B6 PD nie kupuj bo tandem pompy padają :facepalm::facepalm::facepalm::grin::polew:

:suicide_anim:

---------- Post added at 18:08 ---------- Previous post was at 18:06 ----------

roczny przepływomierz firmy bosch i padł dzisiaj na amen. Ręce opadają.

Bo na pewno kupiłeś Bosch'a Made In China :cool1:

Mniej więcej tyle samo byś dał jakbyś oddał Twój stary w ASO i dostał nówkę

tak zrobiłem robercie i wytrzymał coś ponad wspomniany rok.

Opublikowano

No to na reklamację z nim :cool1:

Opublikowano

robert nie chce mi się wywodów na ten temat robić, ale idąc tym tokiem myślenia są dwie firmy - bosch china i bosch tak ? proszę Cię to nie jest normalne.

Opublikowano

Tak Panie wszystkowiedzący :facepalm:

:facepalm:

---------- Post added at 19:47 ---------- Previous post was at 19:47 ----------

robert nie chce mi się wywodów na ten temat robić, ale idąc tym tokiem myślenia są dwie firmy - bosch china i bosch tak ? proszę Cię to nie jest normalne.

Niestety ale tak jest

---------- Post added at 19:50 ---------- Previous post was at 19:47 ----------

Idź do sklepu jakiegoś motoryzacyjnego i niech sprzedawca przyniesie ci kilka sztuk takiej samej części , założę się , że jedne będą Made In Germany a drugie Made In China ( opakowania będą identyczne )

Kiedyś coś kupowałem ( już nie pamietam co ) a kumpel jeszcze robił w "AutoPartner" w Rybniku i przyniósł właśnie mi pokazać czy chcę China czy Germany ( wiadomo chyba co wybrałem ) ... aha i gadał , że bardzo często tak jest m.in. z Boschem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.