Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w niedziele byłem u znajomej w Brennej a tam wokół domu jeszcze śnieg:facepalm:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
w niedziele byłem u znajomej w Brennej a tam wokół domu jeszcze śnieg:facepalm:

Byś widział ile w BT jeszcze śniegu jest :whistling:

---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

Takie pierwsze lepsze zdjęcie https://picasaweb.google.com/114967440036000471391/100MSDCF#5724293176119539970

Opublikowano
  • Autor

gdzie Brenna, a gdzie tam BT:whistling:

Opublikowano
w niedziele byłem u znajomej w Brennej a tam wokół domu jeszcze śnieg:facepalm:

Byś widział ile w BT jeszcze śniegu jest :whistling:

---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

Takie pierwsze lepsze zdjęcie https://picasaweb.google.com/114967440036000471391/100MSDCF#5724293176119539970

iiiihhhhhaaaa moja fura :banan:

i Twoja też:naughty:

a Hammer zajś sie kajś szlajoł :tongue:

Opublikowano
w niedziele byłem u znajomej w Brennej a tam wokół domu jeszcze śnieg:facepalm:

Byś widział ile w BT jeszcze śniegu jest :whistling:

---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

Takie pierwsze lepsze zdjęcie https://picasaweb.google.com/114967440036000471391/100MSDCF#5724293176119539970

iiiihhhhhaaaa moja fura :banan:

i Twoja też:naughty:

a Hammer zajś sie kajś szlajoł :tongue:

Z mojej widać dach i CB :decayed:

Opublikowano
w niedziele byłem u znajomej w Brennej a tam wokół domu jeszcze śnieg:facepalm:

Byś widział ile w BT jeszcze śniegu jest :whistling:

---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

Takie pierwsze lepsze zdjęcie https://picasaweb.google.com/114967440036000471391/100MSDCF#5724293176119539970

iiiihhhhhaaaa moja fura :banan:

i Twoja też:naughty:

a Hammer zajś sie kajś szlajoł :tongue:

Z mojej widać dach i CB :decayed:

no rychtych :tongue:

Opublikowano

te rychtych :P

tel Ci dzwonił po połedniu :facepalm: coś robił :jerk: zapewnne nad zdjęciami z BBT :decayed:

Opublikowano
te rychtych :P

tel Ci dzwonił po połedniu :facepalm: coś robił :jerk: zapewnne nad zdjęciami z BBT :decayed:

:shock3:

o zesz ... rychtych miolech oddzwonić :doh:

---------- Post added at 23:04 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

ale zeby ku nie bylo... Lakimu co się ostatnio skarżył na wszystki esemesy zech dziś odpisoł a z 5czy nawet 10ich było :whistling:

:decayed:

Opublikowano
te rychtych :P

tel Ci dzwonił po połedniu :facepalm: coś robił :jerk: zapewnne nad zdjęciami z BBT :decayed:

:shock3:

o zesz ... rychtych miolech oddzwonić :doh:

---------- Post added at 23:04 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

ale zeby ku nie bylo... Lakimu co się ostatnio skarżył na wszystki esemesy zech dziś odpisoł a z 5czy nawet 10ich było :whistling:

:decayed:

nie wnikom ale koleżankom zaroz odpisujesz ..... :thumbdown: czyli nas mosz w :whip2::whip2::whip2::baseball::baseball::baseball:

Opublikowano
te rychtych :P

tel Ci dzwonił po połedniu :facepalm: coś robił :jerk: zapewnne nad zdjęciami z BBT :decayed:

:shock3:

o zesz ... rychtych miolech oddzwonić :doh:

---------- Post added at 23:04 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

ale zeby ku nie bylo... Lakimu co się ostatnio skarżył na wszystki esemesy zech dziś odpisoł a z 5czy nawet 10ich było :whistling:

:decayed:

nie wnikom ale koleżankom zaroz odpisujesz ..... :thumbdown: czyli nas mosz w :whip2::whip2::whip2::baseball::baseball::baseball:

:embarrassed:

ale zaroz zaroz... zajś tak nie wszystkim od razu niekere też się skarżą :tongue: a i tak w 1000sms sie nie umia zmieścić :kwasny:

Opublikowano
te rychtych :P

tel Ci dzwonił po połedniu :facepalm: coś robił :jerk: zapewnne nad zdjęciami z BBT :decayed:

:shock3:

o zesz ... rychtych miolech oddzwonić :doh:

---------- Post added at 23:04 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

ale zeby ku nie bylo... Lakimu co się ostatnio skarżył na wszystki esemesy zech dziś odpisoł a z 5czy nawet 10ich było :whistling:

:decayed:

nie wnikom ale koleżankom zaroz odpisujesz ..... :thumbdown: czyli nas mosz w :whip2::whip2::whip2::baseball::baseball::baseball:

:embarrassed:

ale zaroz zaroz... zajś tak nie wszystkim od razu niekere też się skarżą :tongue: a i tak w 1000sms sie nie umia zmieścić :kwasny:

:decayed::decayed: to zacznij :sex::sex::sex::sexinbed::sexinbed::sexinbed: a nie sms'y pisać na tańsze i przyjemniejsze Ci to wyjdzie :naughty::decayed:

Opublikowano
te rychtych :P

tel Ci dzwonił po połedniu :facepalm: coś robił :jerk: zapewnne nad zdjęciami z BBT :decayed:

:shock3:

o zesz ... rychtych miolech oddzwonić :doh:

---------- Post added at 23:04 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

ale zeby ku nie bylo... Lakimu co się ostatnio skarżył na wszystki esemesy zech dziś odpisoł a z 5czy nawet 10ich było :whistling:

:decayed:

nie wnikom ale koleżankom zaroz odpisujesz ..... :thumbdown: czyli nas mosz w :whip2::whip2::whip2::baseball::baseball::baseball:

:embarrassed:

ale zaroz zaroz... zajś tak nie wszystkim od razu niekere też się skarżą :tongue: a i tak w 1000sms sie nie umia zmieścić :kwasny:

:decayed::decayed: to zacznij :sex::sex::sex::sexinbed::sexinbed::sexinbed: a nie sms'y pisać na tańsze i przyjemniejsze Ci to wyjdzie :naughty::decayed:

no a Ty myslisz że po co jo tela tych esemesów pisza :rolleyes:

:decayed:

---------- Post added at 23:26 ---------- Previous post was at 23:25 ----------

ida spac...

Mervin zadzwonia jutro do Ciebie :hi:

Opublikowano

Będzie cieplej to się zrobi grila z piwkiem :wink:

Noo :slina:

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

:tongue:

To kiedy otwarcie sezonu :naughty:

w piątek :naughty:

---------- Post added at 01:49 ---------- Previous post was at 01:48 ----------

Spoko dam znać co, jak i kiedy:tongue:

Nie no żartowałem , jak ktoś nie chce to nie musi niczego stawiać przecież :whistling::wink:

Będzie cieplej to się zrobi grila z piwkiem :wink:

ide na to :drunk:

Opublikowano

:hi:

w to przedpołudnie :tongue:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Najlepszego Robert:kwiatek::drunk::drunk:

---------- Post added at 09:52 ---------- Previous post was at 09:52 ----------

:hi:

Opublikowano

Robert najlepszego :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Opublikowano

STO lat Robert :giveheart::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek: i B8 :a4fan: na placu :decayed:

Opublikowano

:hi:

NAJLEPSZE ROBERT DUŻO ZDRÓWKA

:drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Opublikowano

:hi:

NAJLEPSZEGO ROBERCIE:drunk::drunk::drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.