Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o ku ale gafa :facepalm:

Robercik najnajnajnajnaj ... spełnienia najskrytszych i tego ku b8 3.0 w kokardce na placu :kox:

:decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Dzięki Wszystkim za życzenia !!! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Pierwsze dzieści to bydzie grubo.:whistling:

---------- Post added at 13:44 ---------- Previous post was at 13:39 ----------

Ktoś kiedy pisał ze to forum po czasie będzie tak funkcjonalne jak poprzednie :whistling:,no to ja się pytam kiedy to będzie :wallbash:, bo pomimo upływu czasu co do funkcjonalności to jest to najgorsze forum na jaki jestem.:foch:

Opublikowano
Pierwsze dzieści to bydzie grubo.:whistling:

---------- Post added at 13:44 ---------- Previous post was at 13:39 ----------

Ktoś kiedy pisał ze to forum po czasie będzie tak funkcjonalne jak poprzednie :whistling:,no to ja się pytam kiedy to będzie :wallbash:, bo pomimo upływu czasu co do funkcjonalności to jest to najgorsze forum na jaki jestem.:foch:

czamu co Ci niepsuje ?

Opublikowano

No właśnie co robił na zlocie Bielak, a na forum ogólnie mi nie pasuje nadal jest słabo funkcjonalne w porównaniu do innych i starego.

Opublikowano

Dokładnie Wiesiu, stare było lepsze :thumbup1:

Opublikowano

Kuba to spoko ziom :grin::naughty::kox:

---------- Post added at 15:42 ---------- Previous post was at 15:39 ----------

3060504d3fbb6638.jpg

A tu Hammer na spowiedzi u Vario :decayed:

d97aabc9c04d29cd.jpg

Opublikowano
Kuba to spoko ziom :grin::naughty::kox:

---------- Post added at 15:42 ---------- Previous post was at 15:39 ----------

http://images42.fotosik.pl/247/3060504d3fbb6638.jpg

Spoko, ale te jego machy to mnie już wykańczają, do Careya mu daleko:naughty:

A to był gość specjalny ? czy właściciel A4?

---------- Post added at 15:57 ---------- Previous post was at 15:54 ----------

Dokładnie Wiesiu, stare było lepsze :thumbup1:

Dalej twierdzę że jest do du*y, a miało być tak pięknie, a może prezes jest z PO bo oni tez obiecywali.:facepalm:

Nie bardzo mi się chce tu teraz pisać, przedtem sama przyjemność, wchodzę i czytam , mało piszę.

Opublikowano

A to był gość specjalny ? czy właściciel A4?

Gość specjalny :wink:

Opublikowano

:hi:

Robert Wszystkiego Najlepszego !

PS.

Panowie gdzie idzie kupić dobre klocki hamulcowe do przodu w rozsądnej cenie ?

a po drugie czy tłoczek w zacisku z przodu wciska sie go czy jest tak jak z tyłu że trzeba go wciskać i wkręcać ?

---------- Post added at 14:26 ---------- Previous post was at 14:25 ----------

A to był gość specjalny ? czy właściciel A4?

Gość specjalny :wink:

to dobrze że mnie nie było, bo nie nawidza tego gościa :)

Opublikowano

dokładnie Wiesiu było lepiej :kwasny:

a Bielak wbrew pozorom bardzo mało mach robił... norlmany miły grzeczny facet ;) żadna gwiazda...

ale kur ja byłem naebany i tylko raz z nim gadałem :decayed:

---------- Post added at 16:29 ---------- Previous post was at 16:28 ----------

hmm w sumie to tylko raz pamiętam :grin:

Opublikowano

Daniel THX :notworthy:

Pisz do TOM77 jak chcesz klocki ( bierz Ferodo ) , tłoczek z przodu się wciska , z tyłu wciska i wkręca :wink:

---------- Post added at 16:50 ---------- Previous post was at 16:49 ----------

Kuźwa ETKA mi uj dziś strzelił , trzeba będzie ja przeinstalować :kwasny:

Opublikowano
Daniel THX :notworthy:

Pisz do TOM77 jak chcesz klocki ( bierz Ferodo ) , tłoczek z przodu się wciska , z tyłu wciska i wkręca :wink:

---------- Post added at 16:50 ---------- Previous post was at 16:49 ----------

Kuźwa ETKA mi uj dziś strzelił , trzeba będzie ja przeinstalować :kwasny:

Wielkie dzięki Robercie ! :notworthy:

Opublikowano

A to był gość specjalny ? czy właściciel A4?

Gość specjalny :wink:

:wallbash::wallbash::wallbash: No coment. Nie dość że technicznie forum jest do du*y to i imprezy idą w tą sama stronę.

Opublikowano

Impreza była jak najbardziej :thumbup1:

:cool1:

Opublikowano

Uczył was jeździć na zlocie? :grin:

Opublikowano
Impreza była jak najbardziej :thumbup1:

:cool1:

Bo nic nie pamiętasz i teraz kumpli pytasz i zdjęcia oglądasz.:whistling:

a dzisiaj to chyba ciąg dalszy, przeca impreza mosz

Opublikowano
Uczył was jeździć na zlocie? :grin:

cos tam uczył czy w sumie oceniał raczej jazdę ale tylko chętnych trzeźwych :kox:

czyli nawet nie startowałem :grin:

Opublikowano

Bo nic nie pamiętasz i teraz kumpli pytasz i zdjęcia oglądasz.:whistling:

Wszystko pamiętam :wink:

a dzisiaj to chyba ciąg dalszy, przeca impreza mosz

W sobotę dopiero i też bez jakiejś wielkiej imprezy :wink:

Dziś sobie piwko popijam tylko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.