Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam czytam i czytam i widze ze ktos ma do sprzedania b6 z tym ze ja nym chetnie kupil avant kolor srebrny 4el.szyby podg.fotele no i 131 km

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
witam czytam i czytam i widze ze ktos ma do sprzedania b6 z tym ze ja nym chetnie kupil avant kolor srebrny 4el.szyby podg.fotele no i 131 km

To szukaj :whistling:

Opublikowano

Seves a4 b6 03 rok sedan jadę za 2h zdam relacje jak wrócę. Ciekawe czy kolejny wrak :grin:

Opublikowano

:hi:

Kuna... moto jest pewne...

w niedzielę mi 277 pokazała :kox:

potwierdzam ze tak bylo bo mam przed soba zdjecie ktore w poniedzialek przyjdzie do Seves`a :decayed::grin::decayed:

:polew::polew::polew:

Opublikowano
:hi:
Kuna... moto jest pewne...

w niedzielę mi 277 pokazała :kox:

potwierdzam ze tak bylo bo mam przed soba zdjecie ktore w poniedzialek przyjdzie do Seves`a :decayed::grin::decayed:

:polew::polew::polew:

niezły przeluj nie zamiast anulowywać czym prędzej tą fote to sie jeszcze chwali :decayed:

Seves a4 b6 03 rok sedan jadę za 2h zdam relacje jak wrócę. Ciekawe czy kolejny wrak :grin:

3mam za zakup :naughty:

witam czytam i czytam i widze ze ktos ma do sprzedania b6 z tym ze ja nym chetnie kupil avant kolor srebrny 4el.szyby podg.fotele no i 131 km

:eusathink:

Opublikowano

Hammer sprawdź pw.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:Nie dość że autryjackie a4 z przebiegiem "160tys" to walony tak że dzwi całe wymieniane, listwy gniją :facepalm:

Opublikowano
:hi:Nie dość że autryjackie a4 z przebiegiem "160tys" to walony tak że dzwi całe wymieniane, listwy gniją :facepalm:

a w ogłoszeniu co było? że ideał pewnie :whistling:

i serio miał na liczniku 160tys? :facepalm: sprawdzałeś po vinie? ksiażka?

Opublikowano

Wiesz co, spodziewałem się ze coś będzie. W przebiegi to ja już nie wierze nawet te 250 tys... :grin:

A vinu się nie da sprawdzić z Austrii, nie prowadzą historii :grin:

Opublikowano
Wiesz co, spodziewałem się ze coś będzie. W przebiegi to ja już nie wierze nawet te 250 tys... :grin:

A vinu się nie da sprawdzić z Austrii, nie prowadzą historii :grin:

no to tak jak z francji :P

Opublikowano

Mam jeszcze jednego w Nowym Targu jak się utrzyma do piątku to pojadę :decayed:

Opublikowano
Mam jeszcze jednego w Nowym Targu jak się utrzyma do piątku to pojadę :decayed:

a tego gdzie ogladałeś? i co to było konkretnie?

skąd masz te ogłoszenia? :tongue:

pytam bo do nowego targu jest kawałek a jak masz tak jeździć tam i z powrotem to troche przejeździsz... chyba że traktujesz to jako zabicie czasu :banan:

:kox:

Opublikowano

kuna wiesz ze dzis anglika ogladales?

---------- Post added at 21:45 ---------- Previous post was at 21:45 ----------

od kiedy byl w austri zarejestrowany?

Opublikowano

:hi: po urodzinach :zemdlal:

---------- Post added at 21:50 ---------- Previous post was at 21:46 ----------

Seves po czym stwierdzasz , ze to angol ?

Chodzi mi o to ogłoszenie http://moto.allegro.pl/piekne-czarne...246025317.html ( te dziś oglądał )

Opublikowano

seves nie mam pojęcia. A skąd to wiesz. Tydzień temu przyjechał do Polski :decayed:

Opublikowano

kur w tym aucie mi nic nie pasuje :(

zderzak tył ma od benzyny 1.6/2.0

1.9 nie miały rurki...

zawias przód za nisko siedzi... nie jest ORI.. albo nie z tego silnika

kiera z pakietu "sport" a gałka zwykła...

tempomat ma a nie ma pełnego fisu :shock3:

radio chyba zmienione bo w tych latach chyba nie wychodziło - dopiero w b7

inny odcien esp a inny szufladki i kubka..

ciekawe ciekawe :whistling:

Opublikowano

No to mówię że wrak :decayed:

Opublikowano

a do rzeczy angol bo ma okienko vin na szybie a to w europejskich było dopiero od 2007 w b7 :naughty:

do tego roku miały tylko USA i angole...

druga rzecz- na tunelu od gałki biegów widać dziury po mocowaniu od telefonu- od strony kierowcy by se tego chyba ktoś nie montował :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.