Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jo tak samo :facepalm:

Bydzie ciężko jutro

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jo tak samo :facepalm:

Bydzie ciężko jutro

jo se juz tropia:facepalm: obys ni miol tak ciezko ;-)

Opublikowano

Lycza sie browcem i już mi gro :kox:

Opublikowano

Takim do dobrze :grin:

Opublikowano
:hi: w ten piękny dzionek :decayed:

paplok sorry troche mi się może za ostro wyrwało wczoraj :hi: ale uwierz mi że wszyscy tu albo większość myśli podobnie tylko nie wiem czemu nic nie piszą :grin:

po pierwsze.. szukaj po cenie bo wiadomo dla każdego kasa najważniejsza..

potem w najtanszych znajdziesz albo:

1.okazja

2.golas

3.ulep

4.duzy przebieg

i co ja Ci tu mam jeszcze napisać- skoro chcesz wypas bo nie bedziesz miec potem kasy to liczysz sie z 1 3 i 4.. musisz wybrac odpowiednio cenowo czyli jednak nie w najtanszych- na okazje nie licz wiele osób liczyło (w tym ja i kupilem b7 na wypasie ktore teoretycznie mialo mnie wyjsc 40tys a bylo spawane przed tylnymi siedzeniami :rolleyes:)

do tego w auto używane nigdy nie wejdziesz.. auto na które nie ma gwarancji zawsze może sie zepsuć i będziesz musiał za to zaplacic- choćby miało i prawdziwy przebieg 50tys km! zawsze sie może coś stać..

wiec jesli nam tu wrzucasz linki.. ogladamy i piszemy cos to do konca sie tym nie sugeruj jak bialo i czarno.. tylko pomagamy... jak cos jest nie tak i bylo zmieniane to moze lepiej ze zmienial- bo fanatyk i dbal :decayed: ale czasem zmiana jest spowodowana czyms.. i wtedy warto przy ogladaniu zwrocic na to uwage :wink:

ech co ja sie tyle napisalem... oczywiscie oczywistosci piszemy tu w kółko i to samo :facepalm:

---------- Post added at 21:36 ---------- Previous post was at 21:19 ----------

:hi:

Po 18tce synka:decayed:

Paplok cytuj normalnie bo nic nie wiadomo:facepalm:

łohohoho no to popijawa była fest :kox:

Wiesiu co myślisz? bo tragedia jest.. 2dni ni mom moto a od wczoraj już szukom czegoś na moja obecno kieszeń :facepalm: hahaha

http://otomoto.pl/show?id=M3109350&preview=1

:decayed:

kumpel sprzedaje :wink:

czesc Wszystkim seves ja sie wcale nie gniewam takze nie masz za co przepraszac w sumie to ja Was juz tak mecze z tydzien czasu... Tu masz racje chyba zdecyduje sie na B6 z tymi bajerami co bym chcial bo moja druga polowka nie chce B7 bo cena ja straszy....

Opublikowano
Ah te drugie połówki, co one mogą :decayed::grin::grin:

już niedługo też będziesz wiedział :naughty:

Opublikowano
Ah te drugie połówki, co one mogą :decayed::grin::grin:

już niedługo też będziesz wiedział :naughty:

Grunt to się nie dać :decayed:

Opublikowano
Ah te drugie połówki, co one mogą :decayed::grin::grin:

już niedługo też będziesz wiedział :naughty:

Grunt to się nie dać :decayed:

tez tak mowilem przed slubem :)

Opublikowano
Ah te drugie połówki, co one mogą :decayed::grin::grin:

już niedługo też będziesz wiedział :naughty:

Grunt to się nie dać :decayed:

zobaczymy :wink::decayed:

Opublikowano
Ah te drugie połówki, co one mogą :decayed::grin::grin:

już niedługo też będziesz wiedział :naughty:

Grunt to się nie dać :decayed:

zobaczymy :wink::decayed:

A co ja siemian :grin:

Opublikowano

się okaże :naughty::whistling::decayed:

Opublikowano
się okaże :naughty::whistling::decayed:

Ty chcesz uczyć ojca dzieci robić :decayed:

PS. w czwartek wraca mój sąsiad, to będą części do AFNa :whistling:

Opublikowano

akn'a :whistling::wink:

---------- Post added at 19:48 ---------- Previous post was at 19:47 ----------

się okaże :naughty::whistling::decayed:

Ty chcesz uczyć ojca dzieci robić :decayed:

no możemy o tym pogadać :decayed:

Opublikowano

No AKNa :decayed:

---------- Post added at 19:53 ---------- Previous post was at 19:52 ----------

się okaże :naughty::whistling::decayed:

Ty chcesz uczyć ojca dzieci robić :decayed:

no możemy o tym pogadać :decayed:

A co drugi raz mam Ci pokazać jak to się robi :decayed:

Opublikowano

ściul :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:hi::hi::hi:
Opublikowano

heloł

Tyś z wczasów wrócił ,a tam żeś się zgubił ,czy jak :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Seves za Kamieniem w strone Przegędzy fajna Honda stoi do sprzedania

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.