Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem że jest inny temat od tego ale kogo widziałem na parkingu pod UM Rybnik ?? czarna b7 kombi , końcówka tablicy 38VX przyciemniane szybki ramki z klubu. godzina 15.20??

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wiem że jest inny temat od tego ale kogo widziałem na parkingu pod UM Rybnik ?? czarna b7 kombi , końcówka tablicy 38VX przyciemniane szybki ramki z klubu. godzina 15.20??

chyba Andrzeja jeżeli się nie myle :)

Opublikowano

jak go znależc na forum?

Opublikowano

Tu na forum chyba nikt niema kombi, tylko avanty są :decayed:

---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

jak go znależc na forum?

Tu masz jego temat > http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?153109-B7-BPW-Chcia%B3em-sie-pochwalic-Moja-Czarn%B1-Besti%B1

Opublikowano

takk to jest on powiem tyle za***ista sztuka;]

Opublikowano
takk to jest on powiem tyle za***ista sztuka;]

A tam klekot jak klekot :decayed:

Opublikowano

no klekot jak klekot ale zamieniłbym sie z moim czerwonym dyliżansem:decayed:

Opublikowano
no klekot jak klekot ale zamieniłbym sie z moim czerwonym dyliżansem:decayed:

mogłeś się zatrzymać i zerknąć do środka :naughty:

poza tym furka jest do sprzedania jeśli chcesz :decayed:

Opublikowano
no klekot jak klekot ale zamieniłbym sie z moim czerwonym dyliżansem:decayed:

poza tym furka jest do sprzedania jeśli chcesz :decayed:

Chyba masz stare info :whistling:

Opublikowano
no klekot jak klekot ale zamieniłbym sie z moim czerwonym dyliżansem:decayed:

mogłeś się zatrzymać i zerknąć do środka :naughty:

poza tym furka jest do sprzedania jeśli chcesz :decayed:

Eee tam 2.0 TDI:whistling:

Opublikowano
no klekot jak klekot ale zamieniłbym sie z moim czerwonym dyliżansem:decayed:

poza tym furka jest do sprzedania jeśli chcesz :decayed:

Chyba masz stare info :whistling:

:naughty:

stare nie stare, stołki wyciągnie a jak ktoś położy normlana kasę to Andrzej sprzeda :wink:

Opublikowano

Trza się do roboty zbierać :kwasny:

Opublikowano

Andrzej też ma ten nowszy silnik cos "poprawiony" :wink:

Wieśku jak to mawiają.. kożdego szkoda :decayed:

ja za to kładłem się koło 1:30 a na 6 do roboty to już zdążyłem poobiednią drzemkę zaliczyć przy kompie nawet nie wiem kiedy odpadłem :facepalm:

Opublikowano
no klekot jak klekot ale zamieniłbym sie z moim czerwonym dyliżansem:decayed:

poza tym furka jest do sprzedania jeśli chcesz :decayed:

Chyba masz stare info :whistling:

:naughty:

stare nie stare, stołki wyciągnie a jak ktoś położy normlana kasę to Andrzej sprzeda :wink:

Najpierw musi się taki znaleźć co da tą kasę :whistling:

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

Andrzej też ma ten nowszy silnik cos "poprawiony" :wink:

No poprawił go.. DPFa wywalił :grin: 2.0tdi to 2.0tdi a BPW ma tylko 8V

Opublikowano

Chopy w ogóle do sprzedania ciągle GALAXY SII (S2) jeśli ktoś chętny.. ideał jak nowy dosłownie bez ryski za 1000pln pudełko wszystkie graty angielska ładowarka..

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

No poprawił go.. DPFa wywalił :grin: 2.0tdi to 2.0tdi a BPW ma tylko 8V

kur musze kiedyś w końcu poczytać o tych 2.0

Hammer, BPW ma przecież cos poprawione w stosunku do BLB :eusathink:

Opublikowano

No poprawił go.. DPFa wywalił :grin: 2.0tdi to 2.0tdi a BPW ma tylko 8V

kur musze kiedyś w końcu poczytać o tych 2.0

Hammer, BPW ma przecież cos poprawione w stosunku do BLB :eusathink:

Napęd pompy oleju na kołach, DPF i 8V :decayed: to BLB po swapie pompy jest lepsze :tongue4:

Opublikowano

No poprawił go.. DPFa wywalił :grin: 2.0tdi to 2.0tdi a BPW ma tylko 8V

kur musze kiedyś w końcu poczytać o tych 2.0

Hammer, BPW ma przecież cos poprawione w stosunku do BLB :eusathink:

Napęd pompy oleju na kołach, DPF i 8V :decayed: to BLB po swapie pompy jest lepsze :tongue4:

no coś mi świtało że jednak poprawione :tongue:

a 8V w czym gorsze? moc ta sama .. moment słabszy czy coś się d_upiło? :decayed:

Opublikowano

No poprawił go.. DPFa wywalił :grin: 2.0tdi to 2.0tdi a BPW ma tylko 8V

kur musze kiedyś w końcu poczytać o tych 2.0

Hammer, BPW ma przecież cos poprawione w stosunku do BLB :eusathink:

Napęd pompy oleju na kołach, DPF i 8V :decayed: to BLB po swapie pompy jest lepsze :tongue4:

no coś mi świtało że jednak poprawione :tongue:

a 8V w czym gorsze? moc ta sama .. moment słabszy czy coś się d_upiło? :decayed:

Głośniejsze.

Opublikowano

Głośniejsze.

aaaaa ok :)

i znów cos więcej wiem :decayed:

Opublikowano
:hi: po robocie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.