Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

napisza Ci dziś tyla Showup rządzi and i like Boobies:decayed:

no Historiaaaa była z panią .. Sek.... więc mnie tyle interesowało co ......

I na pewno miała wisiorek z samolocikiem ... a obok niego były dwa BOMBOWCE :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

ahh mom to w Du..... jo godoł albo nimce albo espania mom nadzeja że Espania wygra :wink:

Italia - bordello bum bum ( jak ktoś niekojarzy: Jak rozpętałem II wojne Światową)

Wg. mnie ITA wygra :wink: ( przede wszystkim nie ma na nich takiej presji ) :wink:

Bombowce może miala i to dupne :decayed: lecz koleżanki z ławki obok były ciekawsze

No ITA wogule chyba grają na luzie bo przed EURO mieli tam zadymy z jakimiś skandalami że niewystąpią itp....

czy wygra ITA czy ESP i tak z wami browca przy okazji wypiję :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ITA wogule chyba grają na luzie bo przed EURO mieli tam zadymy z jakimiś skandalami że niewystąpią itp....

czy wygra ITA czy ESP i tak z wami browca przy okazji wypiję :decayed:

Jo już pija bronka :drinks:

Opublikowano

:hi:

zdałem mature :naughty: !!!!!!! nawet dodatkową geografie :polew:

%%%%%%%%%%%%%%%%

MIŁEGO DNIA !!

Opublikowano
Dobra z innej beczki , nie ma ktoś z Was dojścia do wodociągów w Rybniku ? Chodzi mi przede wszystkim o laboratorium tych wodociągów i podanie składu chem. wody jaka u mnie leci w kranie :

N

P

K

Mg

Ca

S

Fe

Cl

Może jeszcze niektóre mikroelementy takie jak : B , Mn , Zn , Cu , Mo

:whistling:

:hi:

A co chcesz otworzyć rozlewnie wody mineralnej "KOKOCIANKA"

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

zdałem mature :naughty: !!!!!!! nawet dodatkową geografie :polew:

%%%%%%%%%%%%%%%%

MIŁEGO DNIA !!

No to gratulacje

Opublikowano

:hi:

:hi:

zdałem mature :naughty: !!!!!!! nawet dodatkową geografie :polew:

%%%%%%%%%%%%%%%%

MIŁEGO DNIA !!

gratki :drunk:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ----------

:hi:

zdałem mature :naughty: !!!!!!! nawet dodatkową geografie :polew:

%%%%%%%%%%%%%%%%

MIŁEGO DNIA !!

Gratki :thumbup1: ... aha i nie rozpij się za fest :grin:

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------

A co chcesz otworzyć rozlewnie wody mineralnej "KOKOCIANKA"

Dokładnie , tylko będzie nosić nazwę "Koko Woda Spoko" :grin:

Opublikowano

A dzieki, dzieki :wink: Mi to nie grozi.. Chyba. No to teraz byle do pazdziernika na grubaaaa i studiaaa :naughty:

wkońcu sie życie zaczyna

Opublikowano
A dzieki, dzieki :wink: Mi to nie grozi.. Chyba. No to teraz byle do pazdziernika na grubaaaa i studiaaa :naughty:

wkońcu sie życie zaczyna

No, jak zaczniesz robić i studiować to rzeczywiście pożyjesz :whistling:

Bydziesz wyjebany jak koń po westernie :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Zycie się zaczyna jak dostaniesz się na gruba :facepalm::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Zycie się zaczyna jak dostaniesz się na gruba :facepalm::decayed:

no...jak to można nazwać życiem:whistling::decayed:

i dzień dobry :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no ja...trocha klary sie pokozało na dworze, to tera kożdy...deka i na Ruda ciśnie:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.