Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi::hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Widzę Robert że też zaczęło cie wk***iać to pojebane forum.:facepalm:

Opublikowano

... hiszpanie zabijają swoją grą futbol ...

Najlepiej to zapytaj się mamy czy cię jeszcze kocha :cool1: Bo teraz to pier**lisz jak mały Kazik :facepalm:

Szwaby grają atrakcyjny football :grin::facepalm: ... łożesz matko i córko :facepalm::facepalm::facepalm: ... widzisz i nie grzmisz :facepalm:

Co do przepowiedni , już się przyznałem wcześniej , że Oranje zadupcyli ten turniej ( zresztą tak jak większość ego typu imprez )

Teraz trzymam kciuki za Italię , nigdy nie byłem i nie będę za ENG i GER :wink:

Rozdupi mnie to forum z tm zjadaniem liter :wallbash::wallbash::wallbash: ... jeszcze kil dni i kasuję konto :hi: ( specjalnie zostawiłem to "kil" zamiast kilka i te poprednie "zjedzone" literki w innych słowah ... i tak to wygląda ostatnio i tylo na tym "pojebanym" form )

wybacz ale to Ty pier**lisz tendencyjnie jak mały kaziu, którego dawno mamusia opuściła. Chyba nie widziałeś żadnego meczu niemców ani hiszpanii na tych ME.

---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:18 ----------

no ale skoro nie potrafisz obiektywnie przyznać stanu pewnych faktów to nie mamy o czym gadać :guma:

---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------

artykuły chyba nie są z d*py:

https://www.google.pl/#hl=pl&sclient=psy-ab&q=hiszpania+zabija+futbol&oq=hiszpania+zabija+futbol&gs_l=hp.3...45466.53287.3.53489.43.27.0.2.2.5.441.3768.9j12j3j0j1.27.0...0.0.m_RALFKN8Yk&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=3a8eb0b910b7ab25&biw=1280&bih=644

nie no, wiem, że Twojego zdania nie zmienię, ale trochę obiektywności czasami robert, bo zalatujesz tendencyjnością jak cholera.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

w tej jakże ostrej debacie popieram roberta

Deutsch'e na majstra!!

Opublikowano
w tej jakże ostrej debacie popieram roberta

Deutsch'e na majstra!!

Jak możesz popierać Roberta skoro on jest anty Niemcy...

Opublikowano
w tej jakże ostrej debacie popieram roberta

Deutsch'e na majstra!!

Jak możesz popierać Roberta skoro on jest anty Niemcy...

Dokładnie :grin:

Opublikowano

badboy'a, sorry.. i po co ta afera i zamieszanie :naughty:

Opublikowano
badboy'a, sorry.. i po co ta afera i zamieszanie :naughty:

Bo tak jest ciekawiej :evil2:

Opublikowano
badboy'a, sorry.. i po co ta afera i zamieszanie :naughty:

Bo tak jest ciekawiej :evil2:

przynajmniej ktoś coś pisze na forum :grin::whistling:

:hi::hi:

Opublikowano

hahaha, no coś Ty :naughty: Szalony

pacze jakieś autka z małym przebiegiem

ale to je fajno calibra

Audi A4 2.8 ***EINZELSTÜCK**** jako Limuzyna w Krefeld

Opublikowano

:hi:

co do zjadających literek...:facepalm: ja mam coś innego, że mi kursor przeskakuje gdzieś " w piz*u" :wallbash:. Tzn. piszę w ciągu, a tu po zakończeniu mojej myśli okazuje się, że ten "ciu_l" przeskoczył i np.że w połowie zdania mam koniec:doh:

Opublikowano
hahaha, no coś Ty :naughty: Szalony

pacze jakieś autka z małym przebiegiem

ale to je fajno calibra

Audi A4 2.8 ***EINZELSTÜCK**** jako Limuzyna w Krefeld

Ta auto z 96 i 122kkm to faktycznie musiał tylko do kościoła jeździć i na pokazy...

Opublikowano

tylko do churcha bo na pokazy by ubił z 200k :naughty:

Opublikowano

Espania :brawo: Espania :brawo: Espania :brawo:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.