Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też mi się tak zdawało, że to jasny... jest bynajmniej na awatarze:whistling:

a już myślałem, że na oczy mi zalatuje:decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
w SJZ Artur

---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

w SR Arek i chyba jeszcze 2 lub 1 jeździ

Jasno niebieski a nie nagaro blue :facepalm:

ja yhy znawca kolorów se znalozł

Opublikowano

krzysiek, ale to raczej nie jest nagaro blue:whistling:

Opublikowano
w SJZ Artur

---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

w SR Arek i chyba jeszcze 2 lub 1 jeździ

Jasno niebieski a nie nagaro blue :facepalm:

ja yhy znawca kolorów se znalozł

Jaaa i znawca zwrotnic, wahaczy, osłon itp. :decayed:

Opublikowano
w SJZ Artur

---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

w SR Arek i chyba jeszcze 2 lub 1 jeździ

Jasno niebieski a nie nagaro blue :facepalm:

ja yhy znawca kolorów se znalozł

Jaaa i znawca zwrotnic, wahaczy, osłon itp. :decayed:

niestety życie wszystko werfikuje

2. możesz se znów do CV nową linijkę dodać i wpisać: adwokat użytkownika forum audi a4 klub "tofik_audi" :grin:

może niech kolega se wypowie o jaki mu dokładnie jasno niebieski chodziło

bo ja osobiście nie widziałem jasno niebieskiego w naszej okolicy lub jaśniejszego od NagaroBlue

Opublikowano

curwa to jest nogaro :facepalm:

znawcy :doh:

jak piszecie o moim kolorku to z szacunkiem proszę i prawidłowo nazywać

:polew:

jasny niebieski jest

....

Hammer pamiętasz tego sedana w swd wieczorem pod mcd co Ci gadałem ,ze śliczny kolorek :whistling:

Opublikowano
w SJZ Artur

---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

w SR Arek i chyba jeszcze 2 lub 1 jeździ

Jasno niebieski a nie nagaro blue :facepalm:

ja yhy znawca kolorów se znalozł

Jaaa i znawca zwrotnic, wahaczy, osłon itp. :decayed:

niestety życie wszystko werfikuje

2. możesz se znów do CV nową linijkę dodać i wpisać: adwokat użytkownika forum audi a4 klub "tofik_audi" :grin:

może niech kolega se wypowie o jaki mu dokładnie jasno niebieski chodziło

bo ja osobiście nie widziałem jasno niebieskiego w naszej okolicy lub jaśniejszego od NagaroBlue

Parówo nie żaden adwokat tylko jak się nie znasz to cicho mi tu :decayed: forum opla je kaj indzi :decayed:

A kolorek to nie smerfowy tylko Pelican blue

picture.php?albumid=13806&pictureid=12354

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

curwa to jest nogaro :facepalm:

znawcy :doh:

jak piszecie o moim kolorku to z szacunkiem proszę i prawidłowo nazywać

I tak brzmi jak kupa :polew:

Opublikowano
  • Autor
Ale u nas walił grad wielkości piłeczek do ping ponga.

ja w tym czasie wyjezdzalem do DE, prawie do granicy lalo:facepalm:

Opublikowano
curwa to jest nogaro :facepalm:

znawcy :doh:

jak piszecie o moim kolorku to z szacunkiem proszę i prawidłowo nazywać

:polew:

jasny niebieski jest

....

Hammer pamiętasz tego sedana w swd wieczorem pod mcd co Ci gadałem ,ze śliczny kolorek :whistling:

no dobrze niech Ci będzie...:whistling::wink:, no i oczywiście szacun musi być:decayed:

ja tam znam tylko dwa kolory biały i czarny:decayed::polew:

Opublikowano

a niebieski to niebieski i tyle hehe pytam bo moja landrynka ma taki sam kolorek i tez jest w kombiku. to następny spocik w Rybniku będzie 14 lipca tak na pewno wpadne poznać was i pogadać hehe a gdzie to dokładnie będzie bo sie nie orientuje w Rybniku.. pozdro:a4fan:

Opublikowano

A kolorek to nie smerfowy tylko Pelican blue

http://forums.audiworld.com/picture.php?albumid=13806&pictureid=12354

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

curwa to jest nogaro :facepalm:

znawcy :doh:

jak piszecie o moim kolorku to z szacunkiem proszę i prawidłowo nazywać

I tak brzmi jak kupa :polew:

1) to jest ten kolor :slina:

2) mosz wdupane za kupe albo.......albo nie :naughty: naślę na Ciebie Przemka z jego termosem :polew:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

a niebieski to niebieski i tyle hehe pytam bo moja landrynka ma taki sam kolorek i tez jest w kombiku. to następny spocik w Rybniku będzie 14 lipca tak na pewno wpadne poznać was i pogadać hehe a gdzie to dokładnie będzie bo sie nie orientuje w Rybniku.. pozdro:a4fan:

kolorek masz śliczny :jerk:

miejscówka jest bardzo charakterystyczna ....jest ciemno i zimno :decayed:

zara mnie tu zjedzą :polew::polew::polew::polew:

sorki Pany ale nie powstrzymałem się :decayed::wink:

tak serio to jak nic nie wypadnie to możemy kulnąć razem do SR na spota :wink: tego 14-tego

Opublikowano

14stego to zapraszam tu :wink:

http://a4-klub.pl/slaskie-91/vagovwisko-2012-polska-nowa-wies-k-opola-14-15-lipiec-239400/

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

2) mosz wdupane za kupe albo.......albo nie :naughty: naślę na Ciebie Przemka z jego termosem :polew:

Lepiej nie, bo on jest psychiczny i znerwicowany :decayed:

Opublikowano

nie będę się napinał przy swoim heblu :whistling::zyzol::tonguemad:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

ja tam nie wnikam co Wy lubicie ...po prostu Cię synek odwiedzi :decayed:

Opublikowano

ja tam nie wnikam co Wy lubicie ...po prostu Cię synek odwiedzi :decayed:

Jeździ smerfem to lubi to co Ty :decayed:

Opublikowano

ja tam nie wnikam co Wy lubicie ...po prostu Cię synek odwiedzi :decayed:

Jeździ smerfem to lubi to co Ty :decayed:

wiem....zimną wódeczkę i gorące kobitki :naughty:

Opublikowano

ja tam nie wnikam co Wy lubicie ...po prostu Cię synek odwiedzi :decayed:

Jeździ smerfem to lubi to co Ty :decayed:

wiem....zimną wódeczkę i gorące kobitki :naughty:

Ta wódka chyba w termosie :decayed::grin:

Opublikowano

Ty masz jednak pojechane z godzin :facepalm::polew::polew::polew:

Opublikowano

:hi:po robocie

---------- Post dopisany at 02:35 ---------- Poprzedni post napisany at 02:33 ----------

Ta wódka chyba w termosie :decayed::grin:

Jak już o wódce mowa no to Hammer gratki kolejnej setki :naughty: ( teraz trzeba będzie więcej stawiać na ""setkę" bo dużo rzadziej się będzie zdarzać takie cuś ) :whistling::decayed:

Opublikowano

Kurcze ja uż nie ogarnian tych stron bo każdy ma inną liczbę wyświetlanych włączoną i się to komplikuje by wszyscy tak samo liczyli.

---------- Post dopisany at 05:49 ---------- Poprzedni post napisany at 04:30 ----------

:hi:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.