Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kuna a tego przodu w B4 czasem nie pokrzywiłeś jak w tą zaspę zajebałeś jak Ci drift nie wyszedł pewnej zimy :decayed:

Dej już spokój, temat zamknięty:cool1:

:hi: A to może, bo zderzak cały i wszystko całe, a nigdy nie ściągałem przodu :decayed:

---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ----------

Teraz ja szukam pracy z przyczyn wyższych (Brak porozumienia z pracodawcą albo studia albo praca)

Więc tak ukończenie:

Technikum Ekonomiczne specjalizacja Rachunkowość

Aktualnie kończę policealne Technikum Administracyjne

Oraz Studia Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach - Kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne (zaocznie)

Doświadczenie jakie takie mam - wiadomo zawsze za małe.

Umiejętności:

Prawko A B

Certyfikat szybkiego pisania na klawiaturze oraz maszynie do pisania

Bardzo dobra znajomość komputera

Obsługa Pakietów biurowych

Obsługa programu Symfonia

Jak by ktoś słyszał o jakiejś ofercie dajcie znać. Teraz w tym kraju praca opiera się głównie na znajomościach. Branża obojętnie, każdą rozważę W zamian flaszka jak coś z tego wyjdzie. Z góry dzięki

No stary z takimi szkołami to jedynie pozostaje ciężka praca fizyczna :grin:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: A to może, bo zderzak cały i wszystko całe, a nigdy nie ściągałem przodu :decayed:

---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ----------

Teraz ja szukam pracy z przyczyn wyższych (Brak porozumienia z pracodawcą albo studia albo praca)

Więc tak ukończenie:

Technikum Ekonomiczne specjalizacja Rachunkowość

Aktualnie kończę policealne Technikum Administracyjne

Oraz Studia Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach - Kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne (zaocznie)

Doświadczenie jakie takie mam - wiadomo zawsze za małe.

Umiejętności:

Prawko A B

Certyfikat szybkiego pisania na klawiaturze oraz maszynie do pisania

Bardzo dobra znajomość komputera

Obsługa Pakietów biurowych

Obsługa programu Symfonia

Jak by ktoś słyszał o jakiejś ofercie dajcie znać. Teraz w tym kraju praca opiera się głównie na znajomościach. Branża obojętnie, każdą rozważę W zamian flaszka jak coś z tego wyjdzie. Z góry dzięki

czyli w moim radyjku możesz stacje zmieniać :decayed:

Opublikowano

Hahaha - pocisk :decayed:

Opublikowano
Kuna a tego przodu w B4 czasem nie pokrzywiłeś jak w tą zaspę zajebałeś jak Ci drift nie wyszedł pewnej zimy :decayed:

Dej już spokój, temat zamknięty:cool1:

To był tylko żarcik :wink:

Opublikowano
Hahaha - pocisk :decayed:

:decayed:

Opublikowano

Ale nie no jak by ktoś coś wiedział, dajcie znać. Bo wole coś robić niż siedzieć w domu. :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi: A to może, bo zderzak cały i wszystko całe, a nigdy nie ściągałem przodu :decayed:

naprawde wierzysz w to, że można w samochodzie pogiąć wzmocnienie za zderzakiem nie uszkodzając zderzaka, kratek, a nawet rejestracji:facepalm:

Opublikowano
:hi: A to może, bo zderzak cały i wszystko całe, a nigdy nie ściągałem przodu :decayed:

naprawde wierzysz w to, że można w samochodzie pogiąć wzmocnienie za zderzakiem nie uszkodzając zderzaka, kratek, a nawet rejestracji:facepalm:

:facepalm:

ja tam wierzę, bo tata ma też b4 i podgiął dolne wzmocnienie wjeżdzając w zaspę na placu...:whistling: i ani ryski nie robiąc:whistling:

to trzeba mieć talent a nie od razu rozpidolić przód:whistling:

Opublikowano

kuna, budowlanka Cie interesuje?

a tak w ogóle to siema. :wink:

Opublikowano

Matek jak dobrze płatna to jasne :decayed:

Sprawa 80-tki zamknięta i tyle :wink:

Opublikowano

Wszystko na PW poszło :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

zeby nie bylo nudno :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.