Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema :hi:

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

siema synki :hi:

kope lat i co... patrzę a tu Robert :shock3:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

a Wy zajś oleje :doh:

ja tam dałem się namówić i 2wymiany na zimę lałem 0w30 motula, a na lato shell racing 10w60, ale od tej zimy przeszedłem już tylko na shella i teraz mam hmm 5w30 czy 10w30 shella, i uważam że w tym wszystkim najważniejszy jest czaoskres wymiany a nie marka oleju (oczywiście pod uwagę biorę tylko markowe oleje spełniające wymagania producenta:decayed:)

a Ty co za jeden nieznam Cie :kwasny: niewypowiadaj się :decayed::decayed::decayed::grin::grin::grin:

:wink::wink:

mosz co do mie? czy się straciło na amen? :decayed:

siema synki :hi:

kope lat i co... patrzę a tu Robert :shock3:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

a Wy zajś oleje :doh:

ja tam dałem się namówić i 2wymiany na zimę lałem 0w30 motula, a na lato shell racing 10w60, ale od tej zimy przeszedłem już tylko na shella i teraz mam hmm 5w30 czy 10w30 shella, i uważam że w tym wszystkim najważniejszy jest czaoskres wymiany a nie marka oleju (oczywiście pod uwagę biorę tylko markowe oleje spełniające wymagania producenta:decayed:)

Uhuhu synek 10w30 na lato z twoim pałowaniem, no no widzę że nie czytasz o właściwościach oleju i zakresu temperatur pracy.

Wiesiu gdzie tu mowa o lecie? :tongue:

ja dwa razy w roku olej zmieniam i na lato wpadnie pewnie znowu racing 10w60 :wink:

a z pałowaniem to znowu bez przesady :tongue: tym bardziej że może autko bedę sprzedawać :grin: po prostu dynamiczna jazda :wink:

Opublikowano
siema :hi:

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

siema synki :hi:

kope lat i co... patrzę a tu Robert :shock3:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

a Wy zajś oleje :doh:

ja tam dałem się namówić i 2wymiany na zimę lałem 0w30 motula, a na lato shell racing 10w60, ale od tej zimy przeszedłem już tylko na shella i teraz mam hmm 5w30 czy 10w30 shella, i uważam że w tym wszystkim najważniejszy jest czaoskres wymiany a nie marka oleju (oczywiście pod uwagę biorę tylko markowe oleje spełniające wymagania producenta:decayed:)

a Ty co za jeden nieznam Cie :kwasny: niewypowiadaj się :decayed::decayed::decayed::grin::grin::grin:

:wink::wink:

mosz co do mie? czy się straciło na amen? :decayed:

siema synki :hi:

kope lat i co... patrzę a tu Robert :shock3:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

a Wy zajś oleje :doh:

ja tam dałem się namówić i 2wymiany na zimę lałem 0w30 motula, a na lato shell racing 10w60, ale od tej zimy przeszedłem już tylko na shella i teraz mam hmm 5w30 czy 10w30 shella, i uważam że w tym wszystkim najważniejszy jest czaoskres wymiany a nie marka oleju (oczywiście pod uwagę biorę tylko markowe oleje spełniające wymagania producenta:decayed:)

Uhuhu synek 10w30 na lato z twoim pałowaniem, no no widzę że nie czytasz o właściwościach oleju i zakresu temperatur pracy.

Wiesiu gdzie tu mowa o lecie? :tongue:

ja dwa razy w roku olej zmieniam i na lato wpadnie pewnie znowu racing 10w60 :wink:

a z pałowaniem to znowu bez przesady :tongue: tym bardziej że może autko bedę sprzedawać :grin: po prostu dynamiczna jazda :wink:

sprzedawać ? :whistling:

Opublikowano

Kusi mnie ciągle 2.0tfsi.. w ciągu 2tyg czy miesiąca muszę się zdecydować:wink: ale wszystko zależeć i tak będzie od tego czy znajdę kupca na swoją

Opublikowano
Kusi mnie ciągle 2.0tfsi.. w ciągu 2tyg czy miesiąca muszę się zdecydować:wink: ale wszystko zależeć i tak będzie od tego czy znajdę kupca na swoją

mało masz wrażeń po ostatnim :decayed:

zaś angol ?

Opublikowano
Kusi mnie ciągle 2.0tfsi.. w ciągu 2tyg czy miesiąca muszę się zdecydować:wink: ale wszystko zależeć i tak będzie od tego czy znajdę kupca na swoją

mało masz wrażeń po ostatnim :decayed:

zaś angol ?

właśnie przez te wrażenia zajś będzie angol prosto z uk :decayed:

Opublikowano
Kusi mnie ciągle 2.0tfsi.. w ciągu 2tyg czy miesiąca muszę się zdecydować:wink: ale wszystko zależeć i tak będzie od tego czy znajdę kupca na swoją

mało masz wrażeń po ostatnim :decayed:

zaś angol ?

właśnie przez te wrażenia zajś będzie angol prosto z uk :decayed:

jak Ci sie te wrażenia podobały to se klekota kup :decayed:

Opublikowano
Kusi mnie ciągle 2.0tfsi.. w ciągu 2tyg czy miesiąca muszę się zdecydować:wink: ale wszystko zależeć i tak będzie od tego czy znajdę kupca na swoją

mało masz wrażeń po ostatnim :decayed:

zaś angol ?

właśnie przez te wrażenia zajś będzie angol prosto z uk :decayed:

jak Ci sie te wrażenia podobały to se klekota kup :decayed:

właśnie mi się wrażenia nie podobały i dlatego pojada osobiście do uk :decayed:

Opublikowano

:hi:

Kusi mnie ciągle 2.0tfsi.. w ciągu 2tyg czy miesiąca muszę się zdecydować:wink: ale wszystko zależeć i tak będzie od tego czy znajdę kupca na swoją

mało masz wrażeń po ostatnim :decayed:

zaś angol ?

właśnie przez te wrażenia zajś będzie angol prosto z uk :decayed:

jak Ci sie te wrażenia podobały to se klekota kup :decayed:

właśnie mi się wrażenia nie podobały i dlatego pojada osobiście do uk :decayed:

a swojego za wiela chcesz?

Opublikowano

:hi:

No Seves z ciekawością usłyszę cenę za Twojego moda :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:
Kusi mnie ciągle 2.0tfsi.. w ciągu 2tyg czy miesiąca muszę się zdecydować:wink: ale wszystko zależeć i tak będzie od tego czy znajdę kupca na swoją

mało masz wrażeń po ostatnim :decayed:

zaś angol ?

właśnie przez te wrażenia zajś będzie angol prosto z uk :decayed:

jak Ci sie te wrażenia podobały to se klekota kup :decayed:

właśnie mi się wrażenia nie podobały i dlatego pojada osobiście do uk :decayed:

a swojego za wiela chcesz?

tak jak stoi ze wszystkim -2kpl kół- 30k do negocjacji :wink: można zejść dużo z ceny ale wtedy najwyżej wyjmiemy coś z wyposażenia..

muszę zrobić fotki i wystawić...

Opublikowano
:hi:
:hi:
Kusi mnie ciągle 2.0tfsi.. w ciągu 2tyg czy miesiąca muszę się zdecydować:wink: ale wszystko zależeć i tak będzie od tego czy znajdę kupca na swoją

mało masz wrażeń po ostatnim :decayed:

zaś angol ?

właśnie przez te wrażenia zajś będzie angol prosto z uk :decayed:

jak Ci sie te wrażenia podobały to se klekota kup :decayed:

właśnie mi się wrażenia nie podobały i dlatego pojada osobiście do uk :decayed:

a swojego za wiela chcesz?

tak jak stoi ze wszystkim -2kpl kół- 30k do negocjacji :wink: można zejść dużo z ceny ale wtedy najwyżej wyjmiemy coś z wyposażenia..

muszę zrobić fotki i wystawić...

kurw* gdyby nie wesele to już go biore :/ poważnie

Opublikowano

kurw* gdyby nie wesele to już go biore :/ poważnie

blant kiedy się żenisz :shock3:

gratulacje :kox:

Opublikowano

Teraz żeś wyskoczył ,trza było 3 miechy wcześniej :whistling:

Opublikowano

kurw* gdyby nie wesele to już go biore :/ poważnie

blant kiedy się żenisz :shock3:

gratulacje :kox:

jeszcze czas 20.IX.2014r

---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ----------

Teraz żeś wyskoczył ,trza było 3 miechy wcześniej :whistling:

:wink:

Opublikowano

:hi:

No to Daniel szykuj się :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Kusi mnie ciągle 2.0tfsi.. w ciągu 2tyg czy miesiąca muszę się zdecydować:wink: ale wszystko zależeć i tak będzie od tego czy znajdę kupca na swoją

mało masz wrażeń po ostatnim :decayed:

zaś angol ?

właśnie przez te wrażenia zajś będzie angol prosto z uk :decayed:

jak Ci sie te wrażenia podobały to se klekota kup :decayed:

właśnie mi się wrażenia nie podobały i dlatego pojada osobiście do uk :decayed:

a swojego za wiela chcesz?

:hi:

Seves a wiela za ta Twoja Bestia ? :grin: bo kumpel szuka akurat :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.