Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seves a wiela za ta Twoja Bestia ? :grin: bo kumpel szuka akurat :wink:

W dziale sprzedam na śląskich masz ogłoszenie. 30k

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema :hi:

tak jak Wiesiek napisał :wink:

Dejmien jak coś daj znać bo jednak nie wystawiam na allegro, jak się sprzeda na forum to pójdzie, a do żyda nie wysyłam bo szkoda :kwasny: wolę ją sobie zostawić, bo przemyślałem zakup i jednak żeby kupić golasa b7 to muszę dołożyc 10 a potem go jeszcze trzeba wyrezać :facepalm: bo bardzo mało s-linów wewnętrznych mają b7 w normlanych pieniądzach :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
siema :hi:

tak jak Wiesiek napisał :wink:

Dejmien jak coś daj znać bo jednak nie wystawiam na allegro, jak się sprzeda na forum to pójdzie, a do żyda nie wysyłam bo szkoda :kwasny: wolę ją sobie zostawić, bo przemyślałem zakup i jednak żeby kupić golasa b7 to muszę dołożyc 10 a potem go jeszcze trzeba wyrezać :facepalm: bo bardzo mało s-linów wewnętrznych mają b7 w normlanych pieniądzach :decayed:

:hi:doberek

Ty a co Cię tak wzieno sprzedać tą swoją ? Ładna przecie je:wink: aż mi dzisio siara było jechać koło Ciebie bo moja jak by z dołu wyjechała ...:grin: chyba trza na myjnie jutro zajechać :)

Opublikowano
siema :hi:

tak jak Wiesiek napisał :wink:

Dejmien jak coś daj znać bo jednak nie wystawiam na allegro, jak się sprzeda na forum to pójdzie, a do żyda nie wysyłam bo szkoda :kwasny: wolę ją sobie zostawić, bo przemyślałem zakup i jednak żeby kupić golasa b7 to muszę dołożyc 10 a potem go jeszcze trzeba wyrezać :facepalm: bo bardzo mało s-linów wewnętrznych mają b7 w normlanych pieniądzach :decayed:

:hi:doberek

Ty a co Cię tak wzieno sprzedać tą swoją ? Ładna przecie je:wink: aż mi dzisio siara było jechać koło Ciebie bo moja jak by z dołu wyjechała ...:grin: chyba trza na myjnie jutro zajechać :)

za***ista jest :wink: nawet nie zauważyłem że byla zmazana :P

a sprzedawać, szczerze juz mi przeszło chyba bo albo kupie moto albo dołożę do b7 i tak jestem rozbity lekko :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

"El Clasico" się zaczyna :naughty:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

"El Clasico" się zaczyna :naughty:

i zaś Twoja barcelonka dostanie w dupe :polew:

---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

jak tam w ogóle samopoczucie przed odpadnięciem z LM ? :naughty:

---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ----------

i 0:1 z 2 garniturem realu :polew:

Opublikowano

Jak można kibicować Barcelonie..

Opublikowano

Ale mocie wyjebane :facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ----------

Pany które wybrać w rozm. 225/45 R17 ?

pirelli pzero rosso

conti sc5

michelin ps3

good. optigrip

good. efficente

good. f1 assim . 2

Jak na razie jestem najbardziej za Michałami ( choć najdroższe z tego grona ) , jeździł/jeździ ktoś z was na którychś z w.w. opon ?

Opublikowano
  • Autor

Pany które wybrać w rozm. 225/45 R17 ?

pirelli pzero rosso

conti sc5

michelin ps3

good. optigrip

good. efficente

good. f1 assim . 2

Jak na razie jestem najbardziej za Michałami ( choć najdroższe z tego grona ) , jeździł/jeździ ktoś z was na którychś z w.w. opon ?

1. Conti

2. Michelin

3. Pirelli

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Ale mocie wyjebane :facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ----------

Pany które wybrać w rozm. 225/45 R17 ?

pirelli pzero rosso

conti sc5

michelin ps3

good. optigrip

good. efficente

good. f1 assim . 2

Jak na razie jestem najbardziej za Michałami ( choć najdroższe z tego grona ) , jeździł/jeździ ktoś z was na którychś z w.w. opon ?

jezdze na BFgoodrich zima 225/45/17 i powiem Ci ze jestem bardzo zadowolony sa ciche oraz bdb właściwości trakcyjne

kupiłem przez przypadek bo cena była dobra

michały sa też fajne lecz szybko leci bieżnik

Opublikowano

Krzychu ale Robertowi chodzi o letnie, a chyba bydzie zapierdaloł bo szuko super gum :whistling::naughty:

Opublikowano

Pany które wybrać w rozm. 225/45 R17 ?

pirelli pzero rosso

conti sc5

michelin ps3

good. optigrip

good. efficente

good. f1 assim . 2

Jak na razie jestem najbardziej za Michałami ( choć najdroższe z tego grona ) , jeździł/jeździ ktoś z was na którychś z w.w. opon ?

1. Conti

2. Michelin

3. Pirelli

A nośność 94 czy 91 wystarczy ?

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

... a chyba bydzie zapierdaloł bo szuko super gum :whistling::naughty:

A jak :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.