Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zbieram sie dzis do roboty, 16 30 powoli szykuje sie do wyjscia wali mi do drzwi sasiad - "ktos Ci jebn.ł w auto mam numery"

12077475_1198635673486616_1898651675_n.j

Gosciu ponoc od razu spier.dolił, szybko na policje,numery przekazane, wszystko spisane zobaczymy co dalej.. Jestem załamany :facepalm:

Edytowane przez Matek

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobrze ze masz numery, takze moim zdaniem nie powinno byc zadnego problemu..

...

Dobrze ze sasiada masz wporzadku...a temu co pierdzielnal ci w furke to..... Wole nie konczyc...

Opublikowano

U mnie taka sama sytuacja gość odebrał auto z serwisu odemnie po czym wsiada w auto i przypierdzielil w audi od brata i tez sobie pojechał. Na szczęście kamery wszystko uchwycily

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Policja juz wczoraj była u gościa, ukarali go 100 zł mandatem, bezpunktowo.. Resztą zajmie sie ubezpieczyciel :/

Opublikowano

Policja juz wczoraj była u gościa, ukarali go 100 zł mandatem, bezpunktowo.. Resztą zajmie sie ubezpieczyciel :/

kur... Dowiedz się tylko gdzie mieszka a załatwi się :) a po drugie wisisz sąsiadowi fajna flache [emoji14] PS. Ja na parkingu tez miałem przygodę ale niestety nie miałem świadków ani numerów :/

Wysłane z mojego LG-D620

Mam to haha

7abc8cba3b840c8a15d4bc217bdbebf2.jpg

a50bab076a10f0f370c74884bfdddc18.jpg

361bf231a94468d647a6d75d3a5215b7.jpg

Wysłane z mojego LG-D620

Edytowane przez blant88

Opublikowano

Ale bania....i Rastislav sie zalapal na fotke

Hahahaha :).

.

.

.

Ps.

Matek, z ubezpieczalni pewnie lepiej wyjdzie ci zrobic to na wlasna reke, kase ci wyplaca i pewno jeszcze na skrzynke wodki wystarczy :)

Opublikowano

Ale bania, co za foty haha

Czemu do cholery jestem w kurtce skoro do stołu zasiadalem w koszuli? :)

Czemu do cholery jestem w kurtce skoro do stołu zasiadalem w koszuli? :)

Opublikowano

Na fajku byles pewnie...

Opublikowano

No pewnie tak

:hi:

Opublikowano

Taa na fajku, pewnie z chuda się gdzieś szlajal [emoji14]

Wysłane z mojego LG-D620

Opublikowano

Jak dobrze ze moja tu nie zagląda :grin:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Eeee ona byla za chuda....

:)

Ps.

Moja tez tu nie zaglada, mam przynajmniej taka nadzieje hahaaha

Edytowane przez PrzemoS4

Opublikowano

matek zacznij jesc bo cos ta kurtka luźnawa ;D


:)

Przemo miko było poznać :-)
naciepane z GT-I9195Oczywiście innych też
naciepane z GT-I9195

Ile cali maja twoje fele r? Szeer? I et?
Et 45 szerokość 9.5 rozmiar 19 opona 235/35

naciepane z GT-I9195

Secio to kiedy je sprzedajesz?;d

Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego LG-D620

Opublikowano

matek zacznij jesc bo cos ta kurtka luźnawa ;D

:)

Przemo miko było poznać :-)

naciepane z GT-I9195Oczywiście innych też

naciepane z GT-I9195

Ile cali maja twoje fele r? Szeer? I et?
Et 45 szerokość 9.5 rozmiar 19 opona 235/35

naciepane z GT-I9195

Secio to kiedy je sprzedajesz?;d

znasz mój metabolizm ;p :hi:
Opublikowano

matek zacznij jesc bo cos ta kurtka luźnawa ;D

:)

Przemo miko było poznać :-)

naciepane z GT-I9195Oczywiście innych też

naciepane z GT-I9195

Ile cali maja twoje fele r? Szeer? I et?
Et 45 szerokość 9.5 rozmiar 19 opona 235/35

naciepane z GT-I9195

Secio to kiedy je sprzedajesz?;d

Co niby mam sprzedawać ???

naciepane z GT-I9195

Bo jeśli chodzi o koła to raczej nie będę. Przez zimę przejdą mała obróbkę i będą miały kolor innym taki ciemny grafit do tego dokladka przednia tylna lusterka wloty gril będą w tym samym kolorze :-)

naciepane z GT-I9195

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pany, czy ktos z was przerabial moze temat mokrego dywanika od str kierowcy??

Pada i pada juz ktorys dzien, dzis cos pojezdziem, wychodze ze sklepu a tunszyby zaparowane...

Sprawdzilem wsio i po str kierowcy ,bardziej przy podstopnicy mokro!!

Gdzies wyczytalem ze moze wina odplywu, czy np linki od maski itp...

Mechanikiem nie jestem :(

Ktos moglby doradzic albo na to spojrzec?

Opublikowano

Podszybie zawalone liśćmi - odpływy i cieknie przy kompie do auta...albo wężyk że spryskiwaczy przy podstopnicy się rozłączył.... Powyższe bym brał pod uwagę...

jeśli z trzymaniem moczu nie masz problemów :grin: :grin: :grin:

Edytowane przez Arturoo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.