Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko. Weekend tuż tuż :D

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego LG-D620

Opublikowano

Ja rowniez Panowie bylbym wdzieczny za glosik..

W zeszlym miesiacu sie nie udalo...

WRZESIEŃ - Najładniejsze zdjęcie A4 na forum - Kalendarz Audi A4 Klub Polska - Audi A4 Klub Polska

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/336404-wrzesien-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/page-

Edytowane przez PrzemoS4

Opublikowano

Przemek popraw link bo nie działa


Dzialamy cos w sobote?


Głos oddany : ) Zarowno na Secia jak i Przema ;)

Opublikowano

Przemek popraw link bo nie działa

Dzialamy cos w sobote?

Głos oddany : ) Zarowno na Secia jak i Przema ;)

Sobota, moze byc ciezko bo moja sylwia idzie na miasto z kolezankami na 17 a ja z mala zostaje...

Ale w sumie to chcialbym sie zgadac zeby twoim a chyba raczej Darii aparatem foty jakies popstrykac...

Tylko trzebaby bylo pojezdzic i jakis fajnych miejscowek poszukac, a do tego potrzebny jest czas...

Opublikowano

Przemek popraw link bo nie działa

Dzialamy cos w sobote?

Głos oddany : ) Zarowno na Secia jak i Przema ;)

Ja w sobotę idę na ognicho :) ale niedziela jak najbardziej :)

Wysłane z mojego LG-D620

Opublikowano

W sobotę moja właśnie też wyrywa wieczorem na jakis recital kabaretowy, sprzet bym miał, miejscowki tez by sie ogarnęło. Szkoda, ze pogoda kiepska bo bysmy najwyzej małą wzieli ale lepiej nie ryzykowac. W ndz niestety raczej odpadam - SZKOŁA :/


Mała reklama, jakby ktos chciał ogarnac car detalling to moj bardzo dobry kolega działa

https://www.facebook.com/StrefaGlancu

Opublikowano

W sobotę moja właśnie też wyrywa wieczorem na jakis recital kabaretowy, sprzet bym miał, miejscowki tez by sie ogarnęło. Szkoda, ze pogoda kiepska bo bysmy najwyzej małą wzieli ale lepiej nie ryzykowac. W ndz niestety raczej odpadam - SZKOŁA :/

Mała reklama, jakby ktos chciał ogarnac car detalling to moj bardzo dobry kolega działa

https://www.facebook.com/StrefaGlancu

Wyczytalemmze sa z szo...

Orientujesz sie w cenach moze???

Ja bardzo chetnie bym sie pisall,tylko za ile $$$???

Opublikowano

Zależy co byś chciał mieć zrobione. 502 203 676 :wink: Paweł Ci wszystko powie jak zadzwonisz co i jak. Śmiało sie na mnie powołuj

Edytowane przez Matek

Opublikowano

Ja bym chciał mieć nowe auto ile bierze [emoji14]

Wysłane z mojego LG-D620

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Zależy co byś chciał mieć zrobione. 502 203 676 :wink: Paweł Ci wszystko powie jak zadzwonisz co i jak. Śmiało sie na mnie powołuj

Chcialbym zadzwonic...ale wczoraj cos mi sie ze skrzynia zaczelo robic i nie wiem co to bedzie dalej.....cala niedziele mam do d*py

:(

Boje sie nawet zadzwonic jutro do goscia i opisac mu to co zaobserwowalem...

Opublikowano

Przemo nie załamuj mnie, że znow sie coś wysrało.. Ładuj manuala

W sumie miałem kogoś od skrzyń aut, ale gość był chyba z Gliwic. Szukać namiaru jak cos?

Edytowane przez Matek

Opublikowano

ebać kiblem o barierkę brać grosiwo z AC i szukać.. w końcu :D:dziura: .... fajnej bryki :kox::grin:

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Przemo nie załamuj mnie, że znow sie coś wysrało.. Ładuj manuala

W sumie miałem kogoś od skrzyń aut, ale gość był chyba z Gliwic. Szukać namiaru jak cos?

Mam od Arturoo namiara na kola z boryni, takze kolo6km ode mnie, jutro bede dzwonic i opowiem mu swoja historie....

Ps.

Zawsze chcialem automata...

Edytowane przez PrzemoS4

Opublikowano

ebać kiblem o barierkę brać grosiwo z AC i szukać.. w końcu :D:dziura: .... fajnej bryki :kox::grin:

słuchaj Artura mnie już kilka razy dobrą rade sprzedał :wink::) :) :) :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Przemo nie załamuj mnie, że znow sie coś wysrało.. Ładuj manuala

W sumie miałem kogoś od skrzyń aut, ale gość był chyba z Gliwic. Szukać namiaru jak cos?

Mam od Arturoo namiara na kola z boryni, takze kolo6km ode mnie, jutro bede dzwonic i opowiem mu swoja historie....

Ps.

Zawsze chcialem automata...

Jak se zadzwonisz to Cię Piotrek ostudzić z tą chęcią posiadania auftomata :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.