Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopcy co w sobote wybierają się w góry, jutro dam znac jaką gorzołe kupujemy

ja wymieniam poki co komplet wahaczy i lewą półoś, lewy przegub i osłone :(

Edytowane przez Matek

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopcy co w sobote wybierają się w góry, jutro dam znac jaką gorzołe kupujemy

ja wymieniam poki co komplet wahaczy i lewą półoś, lewy przegub i osłone :(

Spoko z tego co ugadalismy to wyborowa miala byc....

Ps. Jest opcja na pokoj 2os z jednym lozkiem?

Ps2. Zalatwilem lozeczko turystyczne

Ps3 nie wiem jak sie zabiore z tymi wszystkimi graciorami

Jakas masakra bo do bagaznika wsadze wozek i juz po miejscu....a reszta???

Hahahahahaha

Opublikowano

Spoko Przemo, jutro popołudniu zadzwonię i zmienię Ci z trójki na dwójkę. Hmm spoko, ja bede miec miejsce jak cos, Daniel pewnie też : ) Damy rade. Najgorzej ze chory jestem, ale w sobote sie wykuruje hehe

Opublikowano

Trojka to bez sensu

Bo ja z zona najlepiej to na 1lozku a dzidzia w turystycznym...ewentualnie trzeba dogadac sprawe poscieli,bo nie wiem czy z domu bede brac czy cos sie na miejscu malej wymysli....hahahaha

Duzo czosnku i herbaty z miodem....zebys do soboty sie wukurowal....

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:)
Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego LG-D620

Opublikowano

Nie wiem jak co niektorzy ale ja juz powoli odliczam do soboty...... :)

Opublikowano

Nie wiem jak co niektorzy ale ja juz powoli odliczam do soboty...... :)

Do soboty nie ma po co odliczać chyba że do końca szychty w sobotę :-)

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Hyhy sobota jest nasza, a na resztę czekamy w niedziele :)

Wysłane z mojego LG-D620

Opublikowano

Sobota o tej porze w Koniakowie :banan:

Edytowane przez Matek

Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego LG-D620

Opublikowano

Przemo droga powrotną be z przygód? Jak mała? jak masz jakieś fotki to wrzuć w wolnej chwili. Dzięki za weekend synki!

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

bf458389de830be3514ed8093feff13d.jpg

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja rowniez dziekuje Panowie za udany weekend:)

Ps.

Trzeba czesciej cos w tym stylu organizowac.

Pozwolenie od Sylwi mam takze luzik :)

Matek, wrzuc cos wiecej fotek..bo napstrykales tego dzisiaj a tylko jedna wrzuciles...jesli chodzi o droge to spoko, 70 km/h i spalanie mimzeszlo do 11 litrow :)

Nawet nie wiedzialem ze eska tyle moze spalic ...hahahaha

14e7vae.jpg

2h2nyu8.jpg

Opublikowano

Nas Przemo to spotkało 8e5957dc45f2d3b5a7a9f8c9f34752b1.jpg

Wysłane z mojego LG-D620

No i tez dzięki za udany weekend, oraz dzięki ekipie która dojechala w niedziele :)

Wysłane z mojego LG-D620

Opublikowano

Przemo to co wrzuciłem to z telefonu, moja jutro zrzuci zdjecia z aparatu to wam podeślę : )

12096252_790304231079712_744464013188968

Opublikowano

Nas Przemo to spotkało 8e5957dc45f2d3b5a7a9f8c9f34752b1.jpg

Wysłane z mojego LG-D620No i tez dzięki za udany weekend, oraz dzięki ekipie która dojechala w niedziele :)

Wysłane z mojego LG-D620

No pieknie...zawsze jakas niespodzianka... :(

Opublikowano

Przemo miko było poznać :-)

naciepane z GT-I9195

Oczywiście innych też

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Jak wiadomo w niedziele w formie nie byłem, Przemo myslalem ze zrobiłem z 50 zdjęc i coś mi sie ubzdurało ze z imprezy tez cos mamy a tu lipa..

DSC08219_zps5puq1kho.jpg

DSC08220_zpsujzaxstx.jpg

DSC08221_zpsxojk3qsh.jpg

DSC08222_zpsqummwbz3.jpg

DSC08223_zps2qme6cth.jpg

DSC08227_zpsylzfemdw.jpg

DSC08228_zpsasdrd8ro.jpg

DSC08229_zpsnhlkmmdz.jpg

DSC08230_zpshnf5o4c7.jpg

DSC08233_zpsgqhsdazy.jpg

DSC08236_zpsvpzanyql.jpg

DSC08237_zpsanexairs.jpg

DSC08214_zpshvdticpd.jpg

DSC08213_zpsibctbw9y.jpg

DSC08211_zpsqxl4dxqd.jpg

Mam nadzieje, że masz coś jeszcze na tablecie :decayed: No i z tego co pamiętam Aurelka coś tam fociła jeszcze :whistling: Pozdro i jeszcze raz dziękuje za super weekend

Koniaków niszczy ludzi ;)

Opublikowano
  • Autor

Ps3 nie wiem jak sie zabiore z tymi wszystkimi graciorami

Jakas masakra bo do bagaznika wsadze wozek i juz po miejscu....a reszta???

Hahahahahaha

Przemo zmień samochód :P

Najlepiej na Passata :D Ja swoim Passtuchem przeprowadziłem się z PL do DE

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.