Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W serwisie ci jutro sprawdzę tez z tego co pamiętam tyle kosztuje co na allegro bo już zamawialem

naciepane z GT-I9195

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W serwisie ci jutro sprawdzę tez z tego co pamiętam tyle kosztuje co na allegro bo już zamawialem

naciepane z GT-I9195

Rysiek spoko, zadzwonie sobie jutro do audi bo mam tam ogarnietego goscia :)

Jakby to kosztowalo 12o zl to po rabacie byloby do przelkniecia i bez kosztow wysylki...ktore zawsze trzeba doliczyc...

Opublikowano

Szukaj używek.. Napisz do siemiana ;)

Przywiozę Ci z Bielska jak będzie miał ;)

Opublikowano

Szukaj używek.. Napisz do siemiana ;)Przywiozę Ci z Bielska jak będzie miał ;)

Pisalem do niego na pw...

Mialby nowa za 11ozł... Zobacze jeszcze gdzie indziej i sie okaze...ale na pewno w tej cenie wole nowa niz uzywke o pare zl tansza...

Opublikowano

:hi:

w srode przyjezdza rzeczoznawca z hestii, glosilem mu dwa blotniki, maske i zderzak a co mi tam. Lakiernik mi kazał głosić błotniki, maske dodałem od siebie.. Ciekawe na ile Hestia to wyceni

Edytowane przez Matek

Opublikowano

:hi:

w srode przyjezdza rzeczoznawca z hestii, glosilem mu dwa blotniki, maske i zderzak a co mi tam. Lakiernik mi kazał głosić błotniki, maske dodałem od siebie.. Ciekawe na ile Hestia to wyceni

Jak bedzie jakisss kumaty kolo to ciezko bedzie....ale ...a noz widelec :)

Wtedy to kolesia ktory ci walnął i podziekowac :)

Artur,a jak sprawa z tymi zarowkami?

Rozwiazana??

Opublikowano

:hi:


Potrzebuje opinie na temat zawieszenia Lowtec.. Ktos cos?

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Potrzebuje opinie na temat zawieszenia Lowtec.. Ktos cos?

Matek to taka sama budżetówka jak TA, Vogtland i tym podobne.

wolałbym używkę KW Inoxa

z tego co pamiętam to szukasz tylko przodu, chcesz nowe czy używka?

te widziałeś?

http://allegro.pl/vw-passat-b5-gwint-zawieszenie-gwintowane-i5731768448.html

Opublikowano

:hi: Był KW Inox za 450 zł sam przód ale nie wziąłem i teraz żałuję. Do wziecia jeszcze SuperSport za 300, MTS 330 wiec chyba i tak warto dopłacić do KW


No i po wizycie rzeczoznawcy. Jestem bardzo zadowolony z tego co uslyszałem :decayed: ale i tak sie odwołam :P

Edytowane przez Matek

Opublikowano

bry


No i zimą wpadła troszkę szybciej niż zawsze :-)

c56ca363fd0243eb4e83a3086bfd7d32.jpg

naciepane z GT-I9195

Edytowane przez secio84

Opublikowano

Siemka

Dzis przyszla nowa pokrywa, o ktora tak ciezko

Koszt 114 zl z wysylka :)

Szukaj używek.. Napisz do siemiana ;)Przywiozę Ci z Bielska jak będzie miał ;)

Zamowilem z aso z sosnowac, dzis rano byla u mnie :)
Opublikowano

bry

No i zimą wpadła troszkę szybciej niż zawsze :-)

c56ca363fd0243eb4e83a3086bfd7d32.jpg

naciepane z GT-I9195

U ciebie Secio lato czy zima i tak się elegancko prezentuje :wink:

Opublikowano

bry

No i zimą wpadła troszkę szybciej niż zawsze :-)

c56ca363fd0243eb4e83a3086bfd7d32.jpg

naciepane z GT-I9195

U ciebie Secio lato czy zima i tak się elegancko prezentuje :wink:

Dzięki :-)

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

bry

No i zimą wpadła troszkę szybciej niż zawsze :-)

c56ca363fd0243eb4e83a3086bfd7d32.jpg

naciepane z GT-I9195

Ładnie :)

Wysłane z mojego LG-D620

Opublikowano

secio podoba mi sie :decayed:

Opublikowano
:)
Opublikowano

:hi:

bry

No i zimą wpadła troszkę szybciej niż zawsze :-)

c56ca363fd0243eb4e83a3086bfd7d32.jpg

naciepane z GT-I9195

po wsi to mocie Panie dobre :D

Przemo chodzi Ci o te z 3'go stopu...ogarnięte ;)

28bb3d9990085a76b829fce06de37bd2.jpg

9453bd6eaab3f59ed8bce48160ca3a5e.jpg

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

bry

No i zimą wpadła troszkę szybciej niż zawsze :-)

c56ca363fd0243eb4e83a3086bfd7d32.jpg

naciepane z GT-I9195

Ładnie :)

Wysłane z mojego LG-D620

Dzięki to tak wczoraj na szybko cyklem

naciepane z GT-I9195

secio podoba mi sie :decayed:

Dzięki :-)

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Dzien doberek

Opublikowano

Dobry :-)

naciepane z GT-I9195

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.