Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rdzenia nie ma już na tym poziomie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

który ?

Neurolog

Poza tym już po tych kilku zastrzykach czuję się o wiele lepiej :good::wink4:

A tu screen z MR mojego grzbietu ( jeden z wielu ) :kox:

77741622.jpg

:kox: :kox: :kox:

jak ja bym ci moj MR pokazal :P :P

jakbyscie mieli FV do mnie Roberto i Wiesku przekażcie Tomkowi :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

daj skany z sekwencji trans.z tego poziomu :wink4:

Opublikowano

W jego wypadku kręglarz no :no:

Lekki masaż tak :good:

Wiem bo kumpel miał to samo i tylko chirurg na to pomorze ,niestety ;(

Jak wiadomo każda operacja wiąże się z ryzykiem (tym bardziej kręgosłupa), Robert musisz zmienić robota, nie możesz za***rdalać po ścianie bo się wykończysz a młody jesteś.

Ja bo to pier**lę dzisiaj robię ostatnią szychtę pod przymusem a jutro już z dobrej woli i mój kręgosłup z zerwanymi wiązadłami myślę że da radę jeszcze ciut z Wami pobyć. :naughty:

Opublikowano

Poza tym już po tych kilku zastrzykach czuję się o wiele lepiej :good::wink4:

to tylko chwilowe odczucie,chemia(leki p/bólowe) na Ciebie działa nic poza tym,za którąś sesją to nie pomoże bo Ci się wątroba przyzwyczai do dawki i będziesz potrzebował coraz większą -jak narkoman :wink4:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 15:56_________________________________________________

W jego wypadku kręglarz no :no:

Lekki masaż tak :good:

czym się różnią te dwie rzeczy ?

Nie wiecie czym się zajmuje ten p.Krystian :gwizdanie:.

Jak ileś osób poleca to wartałoby spróbować :punish:, nie z takimi rzeczami facet ma do czynienia na co dzień :!::!::!:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 16:00_________________________________________________ehh po co ja się nerwuję :confused4:

Opublikowano

czym się różnią te dwie rzeczy ?

Nie wiecie czym się zajmuje ten p.Krystian :gwizdanie:.

Jak ileś osób poleca to wartałoby spróbować :punish:, nie z takimi rzeczami facet ma do czynienia na co dzień :!::!::!:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 16:00_________________________________________________ehh po co ja się nerwuję :confused4

A różnią się te dwie rzeczy bo przez to przechodziłem i u kręglarza myślę że nie zawitam. :kwasny:

Jak się tak nerwujesz to napisz czym się zajmuje to chyba nie tajemnica, koledze chcemy pomóc :chytry:

Opublikowano

Facet jest bioenergoterapeutą ,znany w okolicy od lat ,nie z takimi rzeczami sobie radzi :good:,ja bym się nie zastanawiał tylko jechał na miejscu Roberta.

Jeden "przykład" w domu mi wystarczy.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

spadam do domu :hi:

Opublikowano

rdzenia nie ma już na tym poziomie :gwizdanie:

no :wink4:

to nerw kulszowy już ( największy nerw obwodowy człowieka ) :tongue4: ( stąd tzw. "rwa kulszowa" którą mam )

Opublikowano

Facet jest bioenergoterapeutą ,znany w okolicy od lat ,nie z takimi rzeczami sobie radzi :good:,ja bym się nie zastanawiał tylko jechał na miejscu Roberta.

Jeden "przykład" w domu mi wystarczy.

Pomimo mojej wiary w jego umiejętności, tego chyba nie jest w stanie uzdrowić, chociaż kto wie :mysli:

Moja matka tez wywinęła się operacji i nie wiem czy przypadkiem nie dzięki niemu, ale to inny przypadek.

Robert godołes z Darkiem :?:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 16:56_________________________________________________

rdzenia nie ma już na tym poziomie :gwizdanie:

no :wink4:

to nerw kulszowy już ( największy nerw obwodowy człowieka ) :tongue4: ( stąd tzw. "rwa kulszowa" którą mam )

Czepio sie jastrzebiok jedyn :decayed:

Opublikowano

Robert godołes z Darkiem :?:

Ja , i jak chcesz to mogą sprzedać 3M na setki :wink4:

Zielona jest coś koło 100 za litr , czyli ~ 10 zł / 100 ml

Żółta jest droższa ~ 14 zł / 100 ml

Niebieska ~ 12 zł / 100 ml

Ceny mogą ulec nieznacznej zmianie , bo gadał to tak na "oko"

Pady mówił , że tylko z 3M , Farecla to szajs według 3M

Polerka Twojej fury ~ 150 do 200 zł , fuchy sie mu nie opłaci bo ten jego "szef" skasuje go za materiał i mu się nie opłaci za powiedzmy 50 zł napierdzielać kilka godzin ( tak gadał )

[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 17:11_________________________________________________

Ja bo to pieprzę dzisiaj robię ostatnią szychtę pod przymusem a jutro już z dobrej woli i mój kręgosłup z zerwanymi wiązadłami myślę że da radę jeszcze ciut z Wami pobyć. :naughty:

Wiesiek EMERYT :good::drunk::naughty:

[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 17:13_________________________________________________

daj skany z sekwencji trans.z tego poziomu :wink4:

:mysli:

Opublikowano

OK

Wiesiek EMERYT :good::drunk: :naughty

Od niedzieli na kujawach :evil2::drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

OK

Wiesiek EMERYT :good::drunk: :naughty

Od niedzieli na kujawach :evil2::drunk: :drunk: :drunk:

ja ty ja ....... :naughty::decayed: :decayed:
Opublikowano

A jak najpierw robota a potem impra :naughty:

Opublikowano

:hi:

A jak najpierw robota a potem impra :naughty:

zazdroszczę ;(
Opublikowano

Od niedzieli na kujawach :evil2::drunk: :drunk: :drunk:

Kaj jedziesz dokładnie , bo teście też tam w okolice Lichenia jadą w sobotę na dwa trzy dni ( ich znajomy ma tam domek )

[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 22:21_________________________________________________ciasny wiesiek

:D :D :D:evil2:

:tongue4:

Opublikowano
:hi: :hi: dobanocki :hi: :hi:
Opublikowano

:hi: :hi: dobanocki :hi: :hi:

już spać idziesz ?

Narta :hi:

FV będzie jutro :wink4:

[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 22:29_________________________________________________Taki alarm trzeba sobie zapodać :evil: :evil: :evil:

http://www.maxior.pl/film/154966/Nietypowy_alarm

Opublikowano

daj skany z sekwencji trans.z tego poziomu :wink4:

:mysli:

tego typu (tylko tu są obrazki z innego aparatu):

22.jpg

[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 00:31_________________________________________________

Taki alarm trzeba sobie zapodać :evil: :evil: :evil:

http://www.maxior.pl/film/154966/Nietypowy_alarm

:evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.