Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi:

znad morza :)

Na wczasach jesteś :?: no to dużo słońca :>

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

Po poście widać :wink4: ,tylko co to za życie :gwizdanie:

Opublikowano

Mógł osioł jechać Świerklan, to by nie musioł się tak kuć i tabsów łykać :gwizdanie:

Opublikowano

żyjesz?

... tylko co to za życie :gwizdanie:

Dokładnie , co to za życie :kwasny:

:wink4:

Opublikowano

żyjesz?

... tylko co to za życie :gwizdanie:

Dokładnie , co to za życie :kwasny:

:wink4:

Jedziesz do Świerklan dzisio? Wbijesz sie tam bez kolejki może Cie przyjmnie....

Opublikowano

Jedziesz do Świerklan dzisio? Wbijesz sie tam bez kolejki może Cie przyjmnie....

Mi doktor powiedział już dawno , że w moim przypadku - rehabilitacja TAK , basen TAK ... masaże NIE ( może jeszcze być podobno gorzej niż było )

Opublikowano

Jedziesz do Świerklan dzisio? Wbijesz sie tam bez kolejki może Cie przyjmnie....

Mi doktor powiedział już dawno , że w moim przypadku - rehabilitacja TAK , basen TAK ... masaże NIE ( może jeszcze być podobno gorzej niż było )

To nima masażysta !!

Opublikowano

Jedziesz do Świerklan dzisio? Wbijesz sie tam bez kolejki może Cie przyjmnie....

Mi doktor powiedział już dawno , że w moim przypadku - rehabilitacja TAK , basen TAK ... masaże NIE ( może jeszcze być podobno gorzej niż było )

To nima masażysta !!

jedz jo tez polecam tegoż pana :):good:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Mógł osioł jechać Świerklan, to by nie musioł się tak kuć i tabsów łykać :gwizdanie:

mógł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Jedziesz do Świerklan dzisio? Wbijesz sie tam bez kolejki może Cie przyjmnie....

Mi doktor powiedział już dawno , że w moim przypadku - rehabilitacja TAK , basen TAK ... masaże NIE ( może jeszcze być podobno gorzej niż było )

To nima masażysta !!

no to kręglarz :cool1:

Opublikowano

moja zawiecha dobrze mi trzyma autko :good:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 14:40_________________________________________________

Jedziesz do Świerklan dzisio? Wbijesz sie tam bez kolejki może Cie przyjmnie....

Mi doktor powiedział już dawno , że w moim przypadku - rehabilitacja TAK , basen TAK ... masaże NIE ( może jeszcze być podobno gorzej niż było )

który ?

Opublikowano

Jedziesz do Świerklan dzisio? Wbijesz sie tam bez kolejki może Cie przyjmnie....

Mi doktor powiedział już dawno , że w moim przypadku - rehabilitacja TAK , basen TAK ... masaże NIE ( może jeszcze być podobno gorzej niż było )

To nima masażysta !!

no to kręglarz :cool1:

Po części ale nie do końca.... jedziesz tam sam, bo jak nie to ja Cie tam zawioza z Arturem :gwizdanie:

Opublikowano

mojej Matuli już kilka lat do tyłu mówili ,że ma jakieś pół roku życia i co .............................dzisiaj pijemy razem wino przy grilu :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :hi: Pany

ojj...po nadrobieniu watka, widze, ze robert cierpi :(

Opublikowano

który ?

Neurolog

Poza tym już po tych kilku zastrzykach czuję się o wiele lepiej :good::wink4:

A tu screen z MR mojego grzbietu ( jeden z wielu ) :kox:

77741622.jpg

:kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.