Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale se kolo nick wybrał http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=67956 :laghing2: :laghing2: :laghing2:

:laghing2: :nabijasie: :laghing2: :nabijasie: :laghing2: :nabijasie: :laghing2: :nabijasie: :laghing2: :nabijasie:

nie mam pytań :blink:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spadam spać chłopaki

Ale mnie dziś w krzyżu jebnęło , nie wiem czy na L4 nie pójdę :kwasny:

Narta :hi:

Opublikowano

Spadam spać chłopaki

Ale mnie dziś w krzyżu jebnęło , nie wiem czy na L4 nie pójdę :kwasny:

Narta :hi:

Marzenka Ci musi zrobić okład porządny :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Spadam spać chłopaki

Ale mnie dziś w krzyżu jebnęło , nie wiem czy na L4 nie pójdę :kwasny:

Narta :hi:

Marzenka Ci musi zrobić okład porządny :naughty: :naughty: :naughty:

Koniecznie :naughty:

Leca ny ny :hi:

Opublikowano
:hi: ja tu bałaganu popilnuję w pracy do rana :wink4:
Opublikowano

:hi: ja tu bałaganu popilnuję w pracy do rana :wink4:

:naughty:
Opublikowano

jeszcze tylko dziś i kończę maraton :)

Opublikowano

jeszcze tylko dziś i kończę maraton :)

wolne wakacje czy coo.... :cool1:
Opublikowano

wolne :polew: :polew: :polew:

jutro do swd :gwizdanie:

Opublikowano

wolne :polew: :polew: :polew:

jutro do swd :gwizdanie:

ja tooooo.... :polew::tongue4:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 00:45_________________________________________________http://cgi.ebay.de/Tuning-Chip-2-5-TDI-AUDI-A4-A6-132KW-/120743445572?pt=DE_Autoteile&hash=item1c1cdec444[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 00:48_________________________________________________ciekawe za ile pojdzie
Opublikowano

no :gwizdanie:

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 00:54_________________________________________________

idę bo robota przyjechała :wink4:

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 00:54_________________________________________________

idę bo robota przyjechała :wink4:

wylecz ich tam wszystkich :)
Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 00:54_________________________________________________

idę bo robota przyjechała :wink4:

wylecz ich tam wszystkich :)

te :doh1: ,

ja ich nie leczę tylko :pleasantry: uwieczniam :pilot: [br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 06:20_________________________________________________a tak poza tym :hi:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 09:39_________________________________________________

:bry::hi:

L4 :naughty:

Opublikowano

L4 :naughty:

Rano się nie mogłem ubrać :kwasny: ale już mi to troszkę puściło , może tylko do piątku , ale na pewno będą piki

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 09:39_________________________________________________

:bry::hi:

L4 :naughty:

:hi:

Ale Roberta jebło :blink:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 09:42_________________________________________________

L4 :naughty:

Rano się nie mogłem ubrać :kwasny: ale już mi to troszkę puściło , może tylko do piątku , ale na pewno będą piki

Idź do masażysty ,ja z moim kręgosłupem zawsze daję się masować i mi pomaga, a mam wywalone 2 kręgi. :kwasny:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 09:43_________________________________________________

http://cgi.ebay.de/Tuning-Chip-2-5-TDI-AUDI-A4-A6-132KW-/120743445572?pt=DE_Autoteile&hash=item1c1cdec444[/url][br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 00:48_________________________________________________ciekawe za ile pojdzie

Nawet się tego nie tykajcie, to bomba w silniku :shocked:

Opublikowano

http://cgi.ebay.de/Tuning-Chip-2-5-TDI-AUDI-A4-A6-132KW-/120743445572?pt=DE_Autoteile&hash=item1c1cdec444[/url][br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 00:48_________________________________________________ciekawe za ile pojdzie

Nawet się tego nie tykajcie, to bomba w silniku :shocked:

On miał coś takiego w Astrze i był najszybszy w powiecie :decayed: a teraz głupota powraca :decayed:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 09:52_________________________________________________

L4 :naughty:

Rano się nie mogłem ubrać :kwasny: ale już mi to troszkę puściło , może tylko do piątku , ale na pewno będą piki

Mom chopka co Cie postawi na nogi, w czwartek przyjmuje w Świerklanach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.