Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto ci robil zmieniarke?

siemian przy niej majstruje :wink4:,dzwonię

A na co Ci zmieniarka jak Ty cały czas w robocie jesteś :tongue4:

Bo moja ta co miałem zakładać szwankuje:o kupię ten emulatńr a ja z kablem sprzedam :)

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może laser do czyszczenia?

Opublikowano

Spadam do domciu narka :hi:

Opublikowano

Tomek to taka śrubka N 104 583 02 M6x120x80 , sprawdzałem w ELSA i to właśnie to ta którą nie dało się odkręcić to ta "czwarta"

48361917.jpg

N18 to ten z przodu ze wtyczką od dołu ... z tyłu to silnik klapy EGR

[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 20:55_________________________________________________

Spadam do domciu narka :hi:

Narta :hi:

Opublikowano

może laser do czyszczenia?

nie mam pojecia. magazynek nawet wyskoczyc nie chce i wzglada, ze jest za gleboko wcisniety

Opublikowano

Podepniemy do mnie(jutro :mysli: ),może coś z instalacją pobroiłeś :gwizdanie:

Opublikowano

Podepniemy do mnie(jutro :mysli: ),może coś z instalacją pobroiłeś :gwizdanie:

do kato jedziesz??[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 21:26_________________________________________________gosc zapoewnial mnie, ze jest sprawna jaknajbardziej :confused4:

Opublikowano

Podepniemy do mnie(jutro :mysli: ),może coś z instalacją pobroiłeś :gwizdanie:

do kato jedziesz??[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 21:26_________________________________________________gosc zapoewnial mnie, ze jest sprawna jaknajbardziej :confused4:

jestem rano w swd,później na spowiedzi :gwizdanie: u księgowego ,a później chyba mogę jechać :mysli:

Opublikowano

Podepniemy do mnie(jutro :mysli: ),może coś z instalacją pobroiłeś :gwizdanie:

do kato jedziesz??[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 21:26_________________________________________________gosc zapoewnial mnie, ze jest sprawna jaknajbardziej :confused4:

jestem rano w swd,później na spowiedzi :gwizdanie: u księgowego ,a później chyba mogę jechać :mysli:

sie zdzwonim jutro :) lece spac narka

Opublikowano

... lece spac narka

co to :blink::shocked:

Opublikowano

sie zdzwonim jutro :) lece spac narka

:good:

:hi:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 21:32_________________________________________________

... lece spac narka

co to :blink::shocked:

nie to co my :kox:,stara gwardia :evil:

Opublikowano

Ale jazda przed chwilą dwa bloki niżej mieszkanie sie jarało ale była fajera :naughty::kox:

265263_203757263004297_100001100743915_512529_8105167_o.jpg

265808_203757203004303_100001100743915_512528_974083_o.jpg

273190_203757356337621_100001100743915_512533_6274999_o.jpg

278620_203757299670960_100001100743915_512531_6706428_o.jpg

Opublikowano

dobra zaczynamy nockę :disgust:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 21:35_________________________________________________

Ale jazda przed chwilą dwa bloki niżej mieszkanie sie jarało ale była fajera :naughty::kox:

265263_203757263004297_100001100743915_512529_8105167_o.jpg

265808_203757203004303_100001100743915_512528_974083_o.jpg

273190_203757356337621_100001100743915_512533_6274999_o.jpg

278620_203757299670960_100001100743915_512531_6706428_o.jpg

masakra

Opublikowano

Ale jazda przed chwilą dwa bloki niżej mieszkanie sie jarało ale była fajera :naughty::kox:

chyba fojera :cool1:

Opublikowano

dobra zaczynamy nockę :disgust:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 21:35_________________________________________________

Ale jazda przed chwilą dwa bloki niżej mieszkanie sie jarało ale była fajera :naughty::kox:

265263_203757263004297_100001100743915_512529_8105167_o.jpg

265808_203757203004303_100001100743915_512528_974083_o.jpg

273190_203757356337621_100001100743915_512533_6274999_o.jpg

278620_203757299670960_100001100743915_512531_6706428_o.jpg

masakra

ludzie normalnie nie umieli uciec z domow bo cala klatka byla zadymiona to przez okna wychodzili i stali na parapetach i powietrze łapali

Opublikowano

ja się nie znam :tongue4:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 21:39_________________________________________________

dobra zaczynamy nockę :disgust:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 21:35_________________________________________________

Ale jazda przed chwilą dwa bloki niżej mieszkanie sie jarało ale była fajera :naughty::kox:

265263_203757263004297_100001100743915_512529_8105167_o.jpg

265808_203757203004303_100001100743915_512528_974083_o.jpg

273190_203757356337621_100001100743915_512533_6274999_o.jpg

278620_203757299670960_100001100743915_512531_6706428_o.jpg

masakra

ludzie normalnie nie umieli uciec z domow bo cala klatka byla zadymiona to przez okna wychodzili i stali na parapetach i powietrze łapali

no ,a jak z tego pitać :?:

Opublikowano

Dzięki H4mm3R jesteś wielki. Mało kiedy można znaleźć tak uczynnego gościa z jakiegolkolwiek foum - jesteś jedyny z grupy śląskiej, który się odezwał z wszelkich for w naszej grupie regionalnej ... -jeszcze raz dzięki, mam nadzieję, że kolega się odezwał bo mnie o to gorąco prosił !!!

No problemo akurat jechałem w te strony :wink4: szkoda tylko że mój vcds też nie dał rady :kwasny:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 22:17_________________________________________________

Tomek to taka śrubka N 104 583 02 M6x120x80 , sprawdzałem w ELSA i to właśnie to ta którą nie dało się odkręcić to ta "czwarta"

48361917.jpg

N18 to ten z przodu ze wtyczką od dołu ... z tyłu to silnik klapy EGR

Dzięki wielkie Roberto za pomoc :notworthy: :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.