Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jo potym jechol na zlot starych aut do Zabełkowa, laki tam tez przyjechol, zaroz se zbierom bo o 13 mo moster truck jezdzic po zabełkowskich autach - jakis czarnych audicach w avancie ponoc :tongue4:

Oczywiście A4 B7

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jo potym jechol na zlot starych aut do Zabełkowa, laki tam tez przyjechol, zaroz se zbierom bo o 13 mo moster truck jezdzic po zabełkowskich autach - jakis czarnych audicach w avancie ponoc :tongue4:

Oczywiście A4 B7

:polew: :polew: :polew:

no wogole nie umia se do tomka dodzwonic chyba se do a4 przywiozol :shocked:
Opublikowano

Padosz że już w nij śpi :naughty:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 12:17_________________________________________________Ida ogień zrobić bo żonce zima :kox:

Opublikowano

jo potym jechol na zlot starych aut do Zabełkowa, laki tam tez przyjechol, zaroz se zbierom bo o 13 mo moster truck jezdzic po zabełkowskich autach - jakis czarnych audicach w avancie ponoc :tongue4:

jo potym jechol na zlot starych aut do Zabełkowa, laki tam tez przyjechol, zaroz se zbierom bo o 13 mo moster truck jezdzic po zabełkowskich autach - jakis czarnych audicach w avancie ponoc :tongue4:

Oczywiście A4 B7

:polew: :polew: :polew:

A Ty myślisz że tylko jedna jest taka w Zabełkowie :cool1:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 12:20_________________________________________________

no wogole nie umia se do tomka dodzwonic chyba se do a4 przywiozol :shocked:

Bo od smerfów tel. nie odbierom :cool1:

Opublikowano

jo potym jechol na zlot starych aut do Zabełkowa, laki tam tez przyjechol, zaroz se zbierom bo o 13 mo moster truck jezdzic po zabełkowskich autach - jakis czarnych audicach w avancie ponoc :tongue4:

jo potym jechol na zlot starych aut do Zabełkowa, laki tam tez przyjechol, zaroz se zbierom bo o 13 mo moster truck jezdzic po zabełkowskich autach - jakis czarnych audicach w avancie ponoc :tongue4:

Oczywiście A4 B7

:polew: :polew: :polew:

A Ty myślisz że tylko jedna jest taka w Zabełkowie :cool1:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 12:20_________________________________________________

no wogole nie umia se do tomka dodzwonic chyba se do a4 przywiozol :shocked:

Bo od smerfów tel. nie odbierom :cool1:

Hi is alive :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie: ja czyli konkurencyjo wybijesz a4 b7 avant yny jedna Tomkowo zostanie
Opublikowano

Tomkowo jest the best :polew: i nie dotykalno

Opublikowano

1,9 TDI THE BEST :decayed:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 13:19_________________________________________________Ida szamać

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Krzyś jo rozumia Wieśka, Roberta, oni mają fajne auta jako avatary, Artur mo swojego furaka, jo mom cyce bo lubia :decayed: a Ty jak się utożsamiasz z tym osiołem fasolą... ? Twój idol?

Opublikowano

Krzyś jo rozumia Wieśka, Roberta, oni mają fajne auta jako avatary, Artur mo swojego furaka, jo mom cyce bo lubia :decayed: a Ty jak się utożsamiasz z tym osiołem fasolą... ? Twój idol?

Mosz szczęści :naughty:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:bry::hi:

:hi:

Ale mi tąpie i zaś dolywom[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 18:51_________________________________________________Nosz kur*a co jest zaloło Was :?:

Opublikowano

Krzyś jo rozumia Wieśka, Roberta, oni mają fajne auta jako avatary, Artur mo swojego furaka, jo mom cyce bo lubia :decayed: a Ty jak się utożsamiasz z tym osiołem fasolą... ? Twój idol?

Ależ Tomuś no on jak to Wiesio napisoł pokazuje twoje miny - bo my bez Ciebie żyć ni umimy :przebiegly: :gwizdanie:
Opublikowano

Krzyś jo rozumia Wieśka, Roberta, oni mają fajne auta jako avatary, Artur mo swojego furaka, jo mom cyce bo lubia :decayed: a Ty jak się utożsamiasz z tym osiołem fasolą... ? Twój idol?

Ależ Tomuś no on jak to Wiesio napisoł pokazuje twoje miny - bo my bez Ciebie żyć ni umimy :przebiegly: :gwizdanie:

Ja ja

Opublikowano

Krzyś jo rozumia Wieśka, Roberta, oni mają fajne auta jako avatary, Artur mo swojego furaka, jo mom cyce bo lubia :decayed: a Ty jak się utożsamiasz z tym osiołem fasolą... ? Twój idol?

Ależ Tomuś no on jak to Wiesio napisoł pokazuje twoje miny - bo my bez Ciebie żyć ni umimy :przebiegly: :gwizdanie:

Dokładnie :naughty::polew:

Opublikowano

Krzyś jo rozumia Wieśka, Roberta, oni mają fajne auta jako avatary, Artur mo swojego furaka, jo mom cyce bo lubia :decayed: a Ty jak się utożsamiasz z tym osiołem fasolą... ? Twój idol?

Ależ Tomuś no on jak to Wiesio napisoł pokazuje twoje miny - bo my bez Ciebie żyć ni umimy :przebiegly: :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano
:decayed::wink4:
Opublikowano

Kur*a ale cisza :gwizdanie:

Opublikowano

siedzimy na allegro i szukamy tylnych hebelków z esy :kox: do avancika nagaro blue :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.