Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja po nadrobieniu spamu zauważyłem że przez cały tydzień było małe zainteresowanie ogniskiem (za wyjątkiem paru osóB):thumbdown:

ja odpadam bo nie mam czasu śledzić forum co godzinę i czytać czy wkońcu ktoś będzie czy nie......

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co siorbiesz Weltenburgera :?: :slina:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 14:58_________________________________________________

ja po nadrobieniu spamu zauważyłem że przez cały tydzień było małe zainteresowanie ogniskiem (za wyjątkiem paru osóB):thumbdown:

ja odpadam bo nie mam czasu śledzić forum co godzinę i czytać czy wkońcu ktoś będzie czy nie......

Ja ja będę no i Robert :decayed:

Opublikowano

:bry::hi:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 15:01_________________________________________________

Ja ja będę no i Robert :decayed:

Dokładnie :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

To jak spotykamy się o 18:00 pod Tesco ? Pogoda jakby się poprawiła :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

To jak spotykamy się o 18:00 pod Tesco ? Pogoda jakby się poprawiła :naughty: :gwizdanie:

Tak ale na nic więcej wspólnie bym nie liczył :disgust:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 15:03_________________________________________________Grilla ani ognicha nie da się zrobić :(

Opublikowano

chyba lipa z urodzinami dziś :gwizdanie:

Opublikowano

chyba lipa z urodzinami dziś :gwizdanie:

Robert trzim mie jo mu chyba sypna :baseball:

Opublikowano

:hi:

po robocie :wink4:

ale panowie pogoda sie poprawia miejmy nadzieje ze bedzie lepsza :decayed:

Opublikowano

Czyli ja podjeżdżam kolo 18:00 pod Tesco ... jakby miałby być jakiś grill , rożno to trzeba coś jeszcze zabrać ze sobą więc , ktoś coś bierze czy tak tylko postoimy pod Tesco ?

[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 15:18_________________________________________________A moze w ogóle dziś odpuszczamy ?

Opublikowano

ja biorę flachę ,kiełbachy itp. bo ja tam jestem dobrej myśli :) a jak wypali ognicho i będzie później nam zimno zawsze można pojechać do jakiejś knajpy :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

a ja bym tam zaryzykowal to zrobic :gwizdanie: ,bo w Roju juz np od godziny swieci sloneczko :naughty:

Opublikowano

ja biorę flachę ,kiełbachy itp. bo ja tam jestem dobrej myśli :) a jak wypali ognicho i będzie później nam zimno zawsze można pojechać do jakiejś knajpy :cool1: :gwizdanie:

No dobra kiełbachy , a co z jakimś drewnem itp. czy jakby miałby być grill to kto weźmie właśnie grilla , jakiś brykiet czy węgiel ?

Opublikowano

dokladnie blant88 :decayed:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 15:23_________________________________________________jo moga wziasc kuloki z gruby :decayed:

Opublikowano

a ja bym tam zaryzykowal to zrobic :gwizdanie: ,bo w Roju juz np od godziny swieci sloneczko :naughty:

U mnie też ( dopiero godzinę jestem na powierzchni , więc nie wiem jak było wcześniej )

Opublikowano

hu..jowo ale szlo w dobra strone :decayed:

Opublikowano

jo moga wziasc kuloki z gruby :decayed:

to weź , ja też jakiegoś drewna wezmę , kiełbachy , flaszkę coś do zapitki , jakieś talerzyki plastikowe , sztućce ( oczywiście jakby co :rolleyes:)

[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 15:26_________________________________________________Ma ktoś szpikulce do pieczenia kiełbachy na rożnie ? Ja nie mam :no:

Opublikowano

jo nie wiym jak WY ale jo jak i daniel (blant) bierymy wuszt i flaszka :decayed:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 15:27_________________________________________________

jo moga wziasc kuloki z gruby :decayed:

to weź , ja też jakiegoś drewna wezmę , kiełbachy , flaszkę coś do zapitki , jakieś talerzyki plastikowe , sztućce ( oczywiście jakby co :rolleyes:)

[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 15:26_________________________________________________Ma ktoś szpikulce do pieczenia kiełbachy na rożnie ? Ja nie mam :no:

hmm...zonka padala ze cos tam CHYBA je

Opublikowano

a ja bym tam zaryzykowal to zrobic :gwizdanie: ,bo w Roju juz np od godziny swieci sloneczko :naughty:

U mnie też ( dopiero godzinę jestem na powierzchni , więc nie wiem jak było wcześniej )

ja tak samo Robert :>

ja moge kupić węgiel ale lepiej byłoby zrobić ognicho :)

Opublikowano

plonie ognisko w lesie :gwizdanie: :drunk:

:decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.