Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jak z tym spotem w ten weekend? dziś czy jutro ?

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale chyba tylko my się tam wybieramy :rolleyes:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 12:07_________________________________________________pierwszy post chłopie

Opublikowano

To jak z tym spotem w ten weekend? dziś czy jutro ?

Dziś jest spotkanie urodzinowe czytaj nokaut alkoholowy :naughty:

Spot jest za tydzień 9 :cool1:

Opublikowano

eh ta młodzież :decayed:

Opublikowano

eh ta młodzież :decayed:

Niedomyślna :decayed:

Opublikowano

eh ta młodzież :decayed:

Niedomyślna :decayed:

a jak napisałem :decayed:

Opublikowano

no no, nie taka młodzież :)

po prostu czytam i widzę że z ogniska chyba nici więc się upewnić wolę nie?

Opublikowano

Żart :decayed:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 12:31_________________________________________________A tu nadal cisza.

Kolego Eyesmon zapraszamy :cool1:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 12:33_________________________________________________Trochę się przejaśnia ciekawe czy wytrzyma do popołudnia :mysli:

Opublikowano

no no, nie taka młodzież :)

po prostu czytam i widzę że z ogniska chyba nici więc się upewnić wolę nie?

my też się tu tylko upewniamy od rana :wink4:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 12:41_________________________________________________

jeśli przez godzinę tak będzie to zrobię jak napisałem......

godzina mija :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 12:42_________________________________________________jadę na zakupy potem wpadnę,

poczytać co pisałem wcześniej

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tzn jak :?: pójdziesz do roboty :?:

Opublikowano

Wieśku ,wpadnę tu jak wrócę ,zobaczymy co się powyrabia w międzyczasie :wink4:

Opublikowano

OK[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 12:55_________________________________________________No i zostałem sam jak palec :smutas:

Opublikowano

o to fabryka i jej truskawki które będę zbierał :decayed:

http://www.bmw-werk-dingolfing.de/dingolfing/htdocs/lowband/com/de/index.html

niezła plantacja :naughty:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 14:04_________________________________________________

o to fabryka i jej truskawki które będę zbierał :decayed:

http://www.bmw-werk-dingolfing.de/dingolfing/htdocs/lowband/com/de/index.html

Tyś tu jeszcze jest, a won mi na saksy a już :decayed:

o to fabryka i jej truskawki które będę zbierał :decayed:

http://www.bmw-werk-dingolfing.de/dingolfing/htdocs/lowband/com/de/index.html

Tyś tu jeszcze jest, a won mi na saksy a już :decayed:

no i żeś przegonił :shocked: ,po co :punish: , zaś sami zostaliśmy ,a tak już powoli się ekipa montowała

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

o to fabryka i jej truskawki które będę zbierał :decayed:

http://www.bmw-werk-dingolfing.de/dingolfing/htdocs/lowband/com/de/index.html

Tyś tu jeszcze jest, a won mi na saksy a już :decayed:

właśnie siedza na bayerach he he[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 14:07_________________________________________________piwko siorpia :decayed:

Opublikowano

chłopaki to dzisiaj o 18..ale gdzie to sie spotykamy w taka pogode?na tesco czy na tych jankowicach??bo juz nic nie wiem

Opublikowano

o to fabryka i jej truskawki które będę zbierał :decayed:

http://www.bmw-werk-dingolfing.de/dingolfing/htdocs/lowband/com/de/index.html

Tyś tu jeszcze jest, a won mi na saksy a już :decayed:

właśnie siedza na bayerach he he[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 14:07_________________________________________________piwko siorpia :decayed:

Kurde normalnie żal :slina:

chłopaki to dzisiaj o 18..ale gdzie to sie spotykamy w taka pogode?na tesco czy na tych jankowicach??bo juz nic nie wiem

Pod Tesco

Opublikowano

o to fabryka i jej truskawki które będę zbierał :decayed:

http://www.bmw-werk-dingolfing.de/dingolfing/htdocs/lowband/com/de/index.html

Tyś tu jeszcze jest, a won mi na saksy a już :decayed:

właśnie siedza na bayerach he he[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 14:07_________________________________________________piwko siorpia :decayed:

Kurde normalnie żal :slina:

chłopaki to dzisiaj o 18..ale gdzie to sie spotykamy w taka pogode?na tesco czy na tych jankowicach??bo juz nic nie wiem

Pod Tesco

w pon sie okaze kaj mnie te wieprze ciepna :confused4::przebiegly:

Opublikowano

:bry: Pany

to dzis normalnie pod tesco sie spotykamy :co: bo tera tak wyczytalem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.