Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gynau jada na bawarskie truskawki prosto z taśmy :):decayed:

to u nich truskawki rosną na taśmach :kox: :kox: :kox: :kox:

:decayed:

nie on je tylko będzie ładował do koszyków i przenosił , od zbierania są inni - mądrzejsi :cool1:

emerytowani ryle z kopalni :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

emerytowani ryle z kopalni :decayed:

ale mądrzejsi :cool1:

Opublikowano

oprócz golenia :cool1::decayed:

:gwizdanie:

:tongue4:

dawno nie miałem takiego stresa na wąskiej drodze mijając się w takim deszczyku z ciężarówkami :shocked:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 23:40_________________________________________________

gynau jada na bawarskie truskawki prosto z taśmy :):decayed:

to u nich truskawki rosną na taśmach :kox: :kox: :kox: :kox:

:decayed:

widzisz synku, bo to je właśnie tyn Reich :decayed:

czad :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

jutro wyjazd :decayed: :decayed:

Opublikowano

? Ty też?[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 23:44_________________________________________________

jutro wyjazd :decayed: :decayed:

czy na spota wcześniej chcesz wyjechać by się nie spóźnić :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

emerytowani ryle z kopalni :decayed:

ale mądrzejsi :cool1:

tela razy rylem dostali po głowie że są mądrzejsi mosz recht :decayed:

Opublikowano

emerytowani ryle z kopalni :decayed:

ale mądrzejsi :cool1:

tela razy rylem dostali po głowie że są mądrzejsi mosz recht :decayed:

dzień bez draki ,dniem straconym :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

emerytowani ryle z kopalni :decayed:

ale mądrzejsi :cool1:

tela razy rylem dostali po głowie że są mądrzejsi mosz recht :decayed:

ale przyznałeś , że mądrzejsi :decayed:

[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 23:52_________________________________________________Spadam spać

nara :hi:

Opublikowano

emerytowani ryle z kopalni :decayed:

ale mądrzejsi :cool1:

tela razy rylem dostali po głowie że są mądrzejsi mosz recht :decayed:

ale przyznałeś , że mądrzejsi :decayed:

[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 23:52_________________________________________________Spadam spać

nara :hi:

skoro Cię to usatysfakcjonuje - ja "mądrzejsi" :decayed:

Opublikowano

? Ty też?[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 23:44_________________________________________________

jutro wyjazd :decayed: :decayed:

czy na spota wcześniej chcesz wyjechać by się nie spóźnić :decayed: :decayed: :decayed:

Ja odpoczywać a nie jebac, na to sie jebie cały rok ;d

badboy, masz jakis problem zwiazany z górnictwem?

Opublikowano

? Ty też?[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 23:44_________________________________________________

jutro wyjazd :decayed: :decayed:

czy na spota wcześniej chcesz wyjechać by się nie spóźnić :decayed: :decayed: :decayed:

Ja odpoczywać a nie jebac, na to sie jebie cały rok ;d

badboy, masz jakis problem zwiazany z górnictwem?

ja foter je steigrym :decayed:

Opublikowano

Ja bo nie wie które są dojrzałe :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 00:10_________________________________________________

Spadam spać

nara :hi:

:hi:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 00:11_________________________________________________

ja foter je steigrym :decayed:

Syndrom :?:

Opublikowano

wczoraj wkleiłem już fajna fotke z kilofami :gwizdanie:

Opublikowano

wczoraj wkleiłem już fajna fotke z kilofami :gwizdanie:

Zemsta na aucie sztajgra :polew:

Opublikowano

Jak tam Wiesku, cos ostatnio malo sie udzielasz :P ?

Opublikowano

Jak tam Wiesku, cos ostatnio malo sie udzielasz :P ?

Sie robi nie :decayed:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 00:32_________________________________________________Spadam narka :hi:

Opublikowano
9435-6ad8fd3da476c168b9c982314db179b0.gif
Opublikowano

9435-6ad8fd3da476c168b9c982314db179b0.gif

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: :hi: Pany

po nocce :wallbash: i przed spaniem :decayed:

9435-6ad8fd3da476c168b9c982314db179b0.gif

normalnie psinka spragniona :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

sobota nieźle się zapowiada :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.