Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma tragedii :no: ,przynajmniej szybko się nie padnie w upale :decayed:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 00:04_________________________________________________zrobione ,zaraz spadam w ciepłe nóżki Żonki do sjz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi:

spam nadrobiony :wink4:

musialem to wkleic z tego ^^ artykulu :polew: Mój chłopak wlał sobie ludwik do penisa, żeby był większy. Czy to zagraża mojemu zdrowiu? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

spam nadrobiony :wink4:

musialem to wkleic z tego ^^ artykulu :polew: Mój chłopak wlał sobie ludwik do penisa, żeby był większy. Czy to zagraża mojemu zdrowiu? :polew:

:hi:

Odpowiedź na to pytanie powinna być taka: nic się mu nie stanie tylko bańki z chu*a pójdą, tak długo do puki pytającej mózg z macicy nie przeleje się do głowy jak również gościowi od ludwika nie przejdzie z małej główki do dużej, z resztą nie liczył bym na to.. :polew: :polew: :polew:

Znam najskuteczniejszy sposób na powiększenie, wsadzić go na 1 min do ula, ja nie stosuję bo mam alergię na jad, 100 % skuteczności. :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

no to pogode mamy zajebist# :confused4:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 13:34_________________________________________________Ale panowie i panie jest nadzieja na sobote moze nie bedzie padac :naughty::kox:

http://pogoda.onet.pl/1,3685,38,,,rybnik,miasto.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta pogoda na onecie ch*** warta jest :D dzis tez mialo lac w nocy i caly dzien a jest spokój..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta pogoda na onecie ch*** warta jest :D dzis tez mialo lac w nocy i caly dzien a jest spokój..

chyba u ciebie bo u mnie leje :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta pogoda na onecie ch*** warta jest :D dzis tez mialo lac w nocy i caly dzien a jest spokój..

chyba u ciebie bo u mnie leje :confused4:

u mnie też leje cały czas :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: UWAGA !!!!! Mam miłą wiadomość dla tych co w latach 2003-2006 sporowadzili pojazd zza granicy i zapłacili haracz w wydziale komunikacji w Rybniku, za kartę pojazdu w wysokości 500pln, zostanie wam oddane 425pln, wystarczy stawić się w w.w. wydziale i złożyć wniosek o zwrot :naughty: urząd w Rybniku oddaje haracz obligatoryjnie, niestety w np.Wodzisławiu trza się sądzić :confused4: ja już złożyłem czekam na kasę :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu mosz lot orła :decayed::polew:

9438-43e78ac7a7834baa73206abe378681c0.gif

:laghing2: :laghing2: no co...poprostu...

''...lece bo chce, lece bo zycie jest zle...''

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta pogoda na onecie ch*** warta jest :D dzis tez mialo lac w nocy i caly dzien a jest spokój..

chyba u ciebie bo u mnie leje :confused4:

no leje co jakis czas ale w nocy bylo ok w żorach i do 12 w Strumieniu tez, teraz na zmiane w Pawlowicach deszcz ze sloncem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...