Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: UWAGA !!!!! Mam miłą wiadomość dla tych co w latach 2003-2006 sporowadzili pojazd zza granicy i zapłacili haracz w wydziale komunikacji w Rybniku, za kartę pojazdu w wysokości 500pln, zostanie wam oddane 425pln, wystarczy stawić się w w.w. wydziale i złożyć wniosek o zwrot :naughty: urząd w Rybniku oddaje haracz obligatoryjnie, niestety w np.Wodzisławiu trza się sądzić :confused4: ja już złożyłem czekam na kasę :decayed:

Szkoda że w Wodzisławiu trzeba się sądzić bo w tych latach sprowadziłem dwa auta.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

danielom...aktualnie w Roju...

...leje jak cholera :disgust:

Teraz to mnie to lata, wazne ze od 8 do 12 nie padalo w Strumieniu :P

Opublikowano

droga z Wodzisławia na Żory w Marklowicach koło 18 :gwizdanie:

Opublikowano

:bry::hi:

[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 20:50_________________________________________________Pany gdzie pokazują w TV siatkówkę ze Spodka ?

[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 20:52_________________________________________________

:hi: UWAGA !!!!! Mam miłą wiadomość dla tych co w latach 2003-2006 sporowadzili pojazd zza granicy i zapłacili haracz w wydziale komunikacji w Rybniku, za kartę pojazdu w wysokości 500pln, zostanie wam oddane 425pln, wystarczy stawić się w w.w. wydziale i złożyć wniosek o zwrot :naughty: urząd w Rybniku oddaje haracz obligatoryjnie, niestety w np.Wodzisławiu trza się sądzić :confused4: ja już złożyłem czekam na kasę :decayed:

Ja niestety rejestruję auta w Starostwie ... a w tych latach sprowadziłem :audi: 80 i zapłaciłem te 500 zł :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Ja niestety rejestruję auta w Starostwie ... a w tych latach sprowadziłem :audi: 80 i zapłaciłem te 500 zł :wallbash:

To nic, to jest ogólny przepis i tak wszystkie urzędy pękną.

droga z Wodzisławia na Żory w Marklowicach koło 18 :gwizdanie:

Słabo ,szkoda że nie sfilmowałem dzisiaj mojej drogi z Marklowic do Rybnika, po prostu nie mogłem nic innego robić jak gapić się w drogę przy 30 km/h :wallbash:

Opublikowano

:bry::hi:

[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 20:50_________________________________________________Pany gdzie pokazują w TV siatkówkę ze Spodka ?

[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 20:52_________________________________________________

:hi: UWAGA !!!!! Mam miłą wiadomość dla tych co w latach 2003-2006 sporowadzili pojazd zza granicy i zapłacili haracz w wydziale komunikacji w Rybniku, za kartę pojazdu w wysokości 500pln, zostanie wam oddane 425pln, wystarczy stawić się w w.w. wydziale i złożyć wniosek o zwrot :naughty: urząd w Rybniku oddaje haracz obligatoryjnie, niestety w np.Wodzisławiu trza się sądzić :confused4: ja już złożyłem czekam na kasę :decayed:

Ja niestety rejestruję auta w Starostwie ... a w tych latach sprowadziłem :audi: 80 i zapłaciłem te 500 zł :wallbash: :wallbash: :wallbash:

na czechu.

Opublikowano

Synek kiedy jedziesz BMW :naughty:

Opublikowano

Synek kiedy jedziesz BMW :naughty:

jutro w nocy :naughty: przynajmniej dowom Wom argument żeby zostać przy Audi :decayed::)

Opublikowano

Zdrajca :przebiegly:

Opublikowano

Synek kiedy jedziesz BMW :naughty:

jutro w nocy :naughty: przynajmniej dowom Wom argument żeby zostać przy Audi :decayed::)

Lepiej się przyznaj , że jedziesz truskawki zbierać czy tym podobne :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Synek kiedy jedziesz BMW :naughty:

jutro w nocy :naughty: przynajmniej dowom Wom argument żeby zostać przy Audi :decayed::)

Lepiej się przyznaj , że jedziesz truskawki zbierać czy tym podobne :gwizdanie: :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zdrajca :przebiegly:

jada konkurencji źle śrubki powkręcać :decayed: jaki tam zdrajca hehe[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 23:29_________________________________________________

Synek kiedy jedziesz BMW :naughty:

jutro w nocy :naughty: przynajmniej dowom Wom argument żeby zostać przy Audi :decayed::)

Lepiej się przyznaj , że jedziesz truskawki zbierać czy tym podobne :gwizdanie: :cool1:

gynau jada na bawarskie truskawki prosto z taśmy :):decayed:

Opublikowano

Synek kiedy jedziesz BMW :naughty:

jutro w nocy :naughty: przynajmniej dowom Wom argument żeby zostać przy Audi :decayed::)

Lepiej się przyznaj , że jedziesz truskawki zbierać czy tym podobne :gwizdanie: :cool1:

:polew: :polew: :polew:

tzw. "robota sezonowa" ... zresztą sam się przyznał , że przyszedł "okres" na jego "zajęcie" w którym jeszcze jako tako może coś zdziałać :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

droga z Wodzisławia na Żory w Marklowicach koło 18 :gwizdanie:

Słabo ,szkoda że nie sfilmowałem dzisiaj mojej drogi z Marklowic do Rybnika, po prostu nie mogłem nic innego robić jak gapić się w drogę przy 30 km/h :wallbash:

a Ty myślisz ,ze czemu film nagrałem .................................

,

bo kurna w końcu mogłem zrobić coś innego poza trzymaniem kierownicy :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

W końcu nic innego nie potrafi ... taką młodzież dziś niestety mamy :confused4::decayed:

[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 23:32_________________________________________________

droga z Wodzisławia na Żory w Marklowicach koło 18 :gwizdanie:

Słabo ,szkoda że nie sfilmowałem dzisiaj mojej drogi z Marklowic do Rybnika, po prostu nie mogłem nic innego robić jak gapić się w drogę przy 30 km/h :wallbash:

a Ty myślisz ,ze czemu film nagrałem .................................

,

bo kurna w końcu mogłem zrobić coś innego poza trzymaniem kierownicy :gwizdanie: :wink4:

oprócz golenia :cool1::decayed:

Opublikowano

Synek kiedy jedziesz BMW :naughty:

jutro w nocy :naughty: przynajmniej dowom Wom argument żeby zostać przy Audi :decayed::)

Lepiej się przyznaj , że jedziesz truskawki zbierać czy tym podobne :gwizdanie: :cool1:

:polew: :polew: :polew:

tzw. "robota sezonowa" ... zresztą sam się przyznał , że przyszedł "okres" na jego "zajęcie" w którym jeszcze jako tako może coś zdziałać :naughty: :gwizdanie:

sikom na to ciepłym moczym, za 12E/h moga te truskawki zbierać w tym BMW :)

Opublikowano

gynau jada na bawarskie truskawki prosto z taśmy :):decayed:

to u nich truskawki rosną na taśmach :kox: :kox: :kox: :kox:

:decayed:

Opublikowano

sikom na to ciepłym moczym, za 12E/h moga te truskawki zbierać w tym BMW :)

łojejku :rolleyes:

Opublikowano

robert szkoła była do wszystkich, jak Ci je żol opierdalania sjjjjjjjjjjeeeee :tongue4::cool1:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 23:38_________________________________________________ :decayed:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 23:38_________________________________________________

gynau jada na bawarskie truskawki prosto z taśmy :):decayed:

to u nich truskawki rosną na taśmach :kox: :kox: :kox: :kox:

:decayed:

widzisz synku, bo to je właśnie tyn Reich :decayed:

Opublikowano

gynau jada na bawarskie truskawki prosto z taśmy :):decayed:

to u nich truskawki rosną na taśmach :kox: :kox: :kox: :kox:

:decayed:

nie on je tylko będzie ładował do koszyków i przenosił , od zbierania są inni - mądrzejsi :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.