Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

idę spać bo jutro na rano :)

trzymajta się :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

idę spać bo jutro na rano :)

trzymajta się :wink4:

:hi:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 23:16_________________________________________________Badboy tyś już mioł psuć bijemdablju, co tu jeszcze robisz :?:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 23:19_________________________________________________Uciykł :cool1:
Opublikowano

Narka :hi:

Opublikowano

Narka :hi:

:hi:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 23:35_________________________________________________No to pa :hi:
Opublikowano

Narka :hi:

:hi:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 23:35_________________________________________________No to pa :hi:

spać dzieci :wink4::hi: :hi:
Opublikowano

No już czas :hi:

Opublikowano

:hi:

Robert to wszyscy wiedzą yno Tomek sie nieprziznowo :shocked:

No dobra, prawda jest taka że myśmy się z Robertem zmieniali w tej budzie :decayed: i muszę przyznać że Robert to jednak potrafi mocno poślady zaciskać :polew: :polew:

Dobry jest, co nie :naughty:

To skąd H4mm3R wie jak Robert zaciska pośladki to napisał ale jak się Wiesiek o tym dowiedział :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 07:39_________________________________________________

Jakby ktoś nie wiedział, to to jest pies od Roberta :gwizdanie:

9237-27ca6f4179da34182297206ca72e15b2.gif

:decayed:

A to już wiem czemu jest postrzelony. :decayed:

Na tym gifie jest pokazane jak Marzena daje hasło "Dżeki przyprowadź Pana do łóżka".... :polew: :polew: :polew:

:decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 07:46_________________________________________________

Jakby ktoś nie wiedział, to to jest pies od Roberta :gwizdanie:

9237-27ca6f4179da34182297206ca72e15b2.gif

:decayed:

Przyznaj się , że też Cię tak za szkuty pociagnął i wyrypał w budzie :naughty: :gwizdanie: :decayed:

:laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano
:siema:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 08:16_________________________________________________to gdzie ten gril dzisio ? :decayed:
Opublikowano

też mnie to ciekawi coraz bardziej :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 08:27_________________________________________________może faktycznie w jakiejś knajpce się spotkać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

co za poj*bana pogoda :wallbash:

i znów nici z naszego ogniska :thumbdown:

Opublikowano

no chyba tak będzie,poza tym myślę ,że jak mamy siedzieć wieczorem przy obecnych temperaturach przy ognichu (jak rozpalimy :gwizdanie: ) to nam dziewuchy pomarzną i w ciągu 15 minut beędą chciały wracać ,podobnie jak my.

to tylko moje zdanie :wink4:

Opublikowano

:hi:

Heloł

Z ogniska i grilla nici, jedynie jakiś lokal zostaje :disgust:

No co jest, widzę że zainteresowanie jest wielkie co zrobimy z imprą, dyskusja że aż przegrzewa się serwer :chytry:

Opublikowano

no fest zainteresowania :thumbdown:

Opublikowano

Jak tak to nawet z chaty się nie ruszam, no bo sam tam stał nie będę :angry:

Opublikowano

ja chyba przyjadę na godzinę wypalimy fajkę ,wypijemy po 0,3 Sprita i do domu [br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 11:31_________________________________________________jeśli przez godzinę tak będzie to zrobię jak napisałem,a mam możliwiść iść na noc więc znowu kolejny grosik bym przyrobił :gwizdanie:

Opublikowano

ja chyba przyjadę na godzinę wypalimy fajkę ,wypijemy po 0,3 Sprita i do domu

Sprita czy spirita :cool1:

Opublikowano

ja chyba przyjadę na godzinę wypalimy fajkę ,wypijemy po 0,3 Sprita i do domu

Sprita czy spirita :cool1:

sprita :wink4:

Opublikowano

sprita :wink4:

To szkoda drogi :gwizdanie:

Opublikowano

żeby nie było ,że mi się nie chciało jechać :gwizdanie: :wink4: ,a mam dobry bimberek to by można posiedzieć :slina:

Opublikowano

żeby nie było ,że mi się nie chciało jechać :gwizdanie: :wink4: ,a mam dobry bimberek to by można posiedzieć :slina:

No to nie wk***ia* mnie :slina:

Ale raczej jedną i tą samą wódkę bo po bimberku padniemy :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.