Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

:hi:
Opublikowano

No to znaczy że jest impreza :kox:

W deszczu ? :mysli:

Opublikowano

No to znaczy że jest impreza :kox:

W deszczu ? :mysli:

Pomyśl :mysli:

Opublikowano

Pomyśl :mysli:

:mysli::naughty::decayed:

Opublikowano

Pomyśl :mysli:

:mysli::naughty::decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie:

myslicie nad czyms :P w oistateczności w Zabełkowie jest zlot starych aut a ztamtad do tomka nima daleko :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Krzysiek weź zmień ten avatar z Hammerem :gwizdanie:

Opublikowano

Krzysiek weź zmień ten avatar z Hammerem :gwizdanie:

:decayed::naughty: czamu :no:
Opublikowano

:hi:

wreszcie mam neta po wczorajszej burzy piorun w blok jebnął i główną skrzynie z netu spaliło :disgust:

tutaj też jest zemsta górnika :

:>

A jutro ze spotem bedzie jedna wielka kapa.... :wallbash:

Opublikowano

:hi:

wreszcie mam neta po wczorajszej burzy piorun w blok jebnął i główną skrzynie z netu spaliło :disgust:

tutaj też jest zemsta górnika :

:>

A jutro ze spotem bedzie jedna wielka kapa.... :wallbash:

ciekawe kiery pukoł :sexinbed: czyjos żona
Opublikowano

Krzysiek weź zmień ten avatar z Hammerem :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Krzysiek weź zmień ten avatar z Hammerem :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

taki fajny je nieprawdaż :>[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 19:58_________________________________________________pany zno sie kiery / zajmuje grafiką i VT ?
Opublikowano

Krzysiek weź zmień ten avatar z Hammerem :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

taki fajny je nieprawdaż :>[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 19:58_________________________________________________pany zno sie kiery / zajmuje grafiką i VT ?

daj na forum to ci zrobią koledzy :wink4:

Opublikowano

Koledzy,

Bedzie spot w niedziele? bo bym sie podlaczyl - mam problemik: kolo 2masowe... i chcialem zeby ktos madry sie przejechal :)

Opublikowano

Krzysiek weź zmień ten avatar z Hammerem :gwizdanie:

Wiesiek nieźle żeś wymiatoł ostatnio na kawalerskim :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Koledzy,

Bedzie spot w niedziele? bo bym sie podlaczyl - mam problemik: kolo 2masowe... i chcialem zeby ktos madry sie przejechal :)

jutro ma być spotkanko "urodzinowe" ale nie wiadomo jak będzie z pogodą ... spot następny jest 9 lipca w sobotę - Zapraszamy :good:

[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 22:15_________________________________________________

Krzysiek weź zmień ten avatar z Hammerem :gwizdanie:

Wiesiek nieźle żeś wymiatoł ostatnio na kawalerskim :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Wiesiek to chyba ten z podbitym łokiem :naughty::kox:

Opublikowano

Robert prosza Cie, nie dzwoń już nigdy do mnie przez kamerka, bo prawie się posrałem w gacie....

9430-a1341fac8f419f313b425e4a24ca5721.gif

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Krzysiek weź zmień ten avatar z Hammerem :gwizdanie:

Wiesiek nieźle żeś wymiatoł ostatnio na kawalerskim :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Jak się bawić to na MAXA :polew:

Robert prosza Cie, nie dzwoń już nigdy do mnie przez kamerka, bo prawie się posrałem w gacie....

9430-a1341fac8f419f313b425e4a24ca5721.gif

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

O kurw* to Robert mo video rozmowy, musza wyłaczyć u siebie bo Fiona mi padnie :gwizdanie:

A tak nawiasem to od dzisio sie goni może ktoś chętny :cool1:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 22:37_________________________________________________A gdzie j**ana Polska której nawet przy Tusku nie dosięgnął globalny kryzys :shocked:

http://moto.onet.pl/277560,9852553,1,zdjecie.html?node=27

Opublikowano

Koledzy,

Bedzie spot w niedziele? bo bym sie podlaczyl - mam problemik: kolo 2masowe... i chcialem zeby ktos madry sie przejechal :)

:hi:

tak jak Robert właśnie ci powiedział możesz nawet i jutro przyjechac ale to jest spotkanie urodzinowe i wjazd to 0.7 :decayed:

żart :wink4: :>

Zapraszamy !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.