Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a w poniedziałęm w pracy w swd muszę być :wallbash:

UŻeta weźmiesz :naughty:

Z drugiej strony u brata sobie odmówisz ... kto to widział w niedzielę pić :gwizdanie: :kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

67234925.png

:thumbdown:

no cóż ,opis jest wystarczający [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 22:41_________________________________________________

UŻeta weźmiesz :naughty:

już nie mam :decayed:

Opublikowano

To jest też dobre :kox:

85971731.png

[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 22:43_________________________________________________

już nie mam :decayed:

Ja ostatniego "dostałem" w zeszły wtorek :decayed:

Opublikowano

Pijoki jedne już nie mają z czego korzystać a jeszcze czerwiec sie nie skończył :polew:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 22:48_________________________________________________Zajebiste :polew: :polew: :polew:

http://dziecko.onet.pl/65092,6,41,woda_z_octem_zabija_plemniki__czyli_co_nastolatki_wiedza_o_seksie,1,artykul.html

Opublikowano

Pijoki jedne już nie mają z czego korzystać a jeszcze czerwiec sie nie skończył :polew:

U mnie w robocie jedni każdy dzionek urlopu mogliby nazwać UŻetem :wink4: poza tym takiego mam kierownika , specjalnie Cię z UŻ "wycycka" :kwasny:

Opublikowano

To jest też dobre :kox:

85971731.png

dobre przesłanie :decayed:

Opublikowano

To jest też dobre :kox:

85971731.png

dobre przesłanie :decayed:

To było do Badboy'a :gwizdanie:

[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 22:57_________________________________________________

Dobre :good::polew:

Opublikowano

I to też dobre

http://zdrowie.onet.pl/fotogalerie/przeglad-damskich-seksgadzetow,4374770,9411638,foto-male.html[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 23:00_________________________________________________Jutro posyłam Basię po OCET :naughty:

Opublikowano

Jutro posyłam Basię po OCET :naughty:

Lepszy będzie anal :naughty::kox:

Opublikowano

Jutro posyłam Basię po OCET :naughty:

Lepszy będzie anal :naughty::kox:

Kur*a waleś dojeboł

Z/W

Opublikowano

Fajne zabawki :naughty::kox::slina::decayed:

[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 23:06_________________________________________________

Jutro posyłam Basię po OCET :naughty:

Lepszy będzie anal :naughty::kox:

Kur*a waleś dojeboł

Z/W

No to niestety musisz więcej gumek kupować , i po trzy na raz zakładać :gwizdanie: :wallbash:

:polew:

Opublikowano

Jutro posyłam Basię po OCET :naughty:

ja mam zawsze 3 flaszki w domu :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 23:11_________________________________________________spadam :hi:, ściągają mnie do swd

Opublikowano

Jutro posyłam Basię po OCET :naughty:

ja mam zawsze 3 flaszki w domu :polew: :polew:

U mnie z prysznica leci łocet jak przekręcę odpowiednie zaworki w piwinicy :naughty::kox:

[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 23:13_________________________________________________

spadam :hi:, ściągają mnie do swd

narta :hi:

Opublikowano

To jest też dobre :kox:

85971731.png

dobre przesłanie :decayed:

To było do Badboy'a :gwizdanie:

[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 22:57_________________________________________________

Dobre :good::polew:

A8 chcesz mi kupic :decayed: ?[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 23:23_________________________________________________pany mnie niestety nie będzie na urodzinowym spocie... wyjeżdżam a piątek do niemiec. Trza co porobić :)

Opublikowano

pany mnie niestety nie będzie na urodzinowym spocie... wyjeżdżam a piątek do niemiec. Trza co porobić :)

Wreszcie sie chycisz roboty mamlasie jedyn :tongue4:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 23:36_________________________________________________Pogoda na sobotę

http://www.yr.no/place/Poland/Silesia/Rybnik~3086586/

Opublikowano

pany mnie niestety nie będzie na urodzinowym spocie... wyjeżdżam a piątek do niemiec. Trza co porobić :)

Wreszcie sie chycisz roboty mamlasie jedyn :tongue4:

No wreszcie :gwizdanie:

__________________________________________________________________________________________________

Ja spadam spać , jutro znowu o 5:00 wstaję :disgust:

Narka :hi:

Opublikowano

narta :hi:

Opublikowano

pany mnie niestety nie będzie na urodzinowym spocie... wyjeżdżam a piątek do niemiec. Trza co porobić :)

Wreszcie sie chycisz roboty mamlasie jedyn :tongue4:

No wreszcie :gwizdanie:

__________________________________________________________________________________________________

Ja spadam spać , jutro znowu o 5:00 wstaję :disgust:

Narka :hi:

wreszcie...jak co roku gdy tylko mam możliwość :)

Opublikowano

Spadam synki narka :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.