Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

robert np. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A skąd ty takie rzeczy wiesz ? :cool1:

Tak poza tym :ssij: synalku :cool1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak poza tym :ssij: synalku :cool1:

Nooo :naughty:

i jak z miejscówką na 2 lipca jeżeli bedzie padać a ma padać to jaki jest plan awaryjny :?:

No i cisza, jak będzie padać to impry nie będzie tak coś czuję ;([br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:20_________________________________________________Skoro nikogo nie ma to w razie niepogody u Daniela w nowym mieszkaniu, przepędzimy sąsiadów :kox:

Opublikowano

Ida do roboty :kwasny:

Opublikowano

Ostatnio mnie tak Robert gonił jak u kozy byłem :polew: :polew: :polew:

weird-and-hilarious-stuff06.jpg

Nooo ale zapomniałeś dodać zdjęcia Twojej facjaty jak potem wyglądałeś :gwizdanie: :cool1:

[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 20:44_________________________________________________

Skoro nikogo nie ma to w razie niepogody u Daniela w nowym mieszkaniu, przepędzimy sąsiadów :kox:

Dobra propozycja :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: :hi: bry chopoki i Panie :rose:
Opublikowano

Zadupcona jak uj ale czy ja wiem czy by się komuś nie opłaciło kupić i zrobić ją na "cacy" ... ale cena by wzrosła :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Skoro nikogo nie ma to w razie niepogody u Daniela w nowym mieszkaniu, przepędzimy sąsiadów :kox:

Dobra propozycja :naughty: :gwizdanie:

:hi:

jakbym miał już tam wyremontowane to jak najbardziej zapraszam :wink4::cool1:

:tongue4:

Opublikowano

:hi:

jakbym miał już tam wyremontowane to jak najbardziej zapraszam :wink4::cool1:

:tongue4:

To pomożemy przy "remoncie" , mniej będziesz miał później do "roboty" :naughty::kox:

Opublikowano

:hi:

jakbym miał już tam wyremontowane to jak najbardziej zapraszam :wink4::cool1:

:tongue4:

To pomożemy przy "remoncie" , mniej będziesz miał później do "roboty" :naughty::kox:

hyhy.. no tez widze takie rozwiazanie :polew:

Opublikowano

A tak na serio to nie wiem jak by padało , może zamówi kto stolik np. w "Sękatej" :mysli: albo innym lokalu

Opublikowano

A tak na serio to nie wiem jak by padało , może zamówi kto stolik np. w "Sękatej" :mysli: albo innym lokalu

no szłoby tylko jakiś wiekszy lokal z wiekszym stolikiem :) żeby wszyscy sie jakos pomiescili

Opublikowano

:hi:

nadrobiłem :decayed:

A tak w ogole to wydales mnie ze nadrabiam po nocach :embarrassed:

sorki :tongue4: i tak by się dowiedziało bractwo :decayed:

ja też tylko wieczorami mam czas by nadgonić spam :wink4:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 22:25_________________________________________________

A tak na serio to nie wiem jak by padało , może zamówi kto stolik np. w "Sękatej" :mysli: albo innym lokalu

tylko nie tam :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 22:27_________________________________________________znowu nie będę nic pamiętał :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

tylko nie tam :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 22:27_________________________________________________znowu nie będę nic pamiętał :decayed: :decayed: :decayed:

I o to w tej "grze" chodzi :naughty::kox:

:tongue4:

[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 22:28_________________________________________________67234925.png

Opublikowano

I o to w tej "grze" chodzi :naughty::kox:

:tongue4:

a myślałem ,ze o to :sick3:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a myślałem ,ze o to :sick3:

To już efekt uboczny :decayed:

Opublikowano

ja na imprezce bez wariacji bo na drugi dzień muszę być u szwagra na urodzinach ,w niedzielę :co::facepalm:

Opublikowano

ja na imprezce bez wariacji bo na drugi dzień muszę być u szwagra na urodzinach ,w niedzielę :co::facepalm:

to będzie niezły "podkład" :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

a myślałem ,ze o to :sick3:

To już efekt uboczny :decayed:

dobrze ,że mi tylko reżyser wątki wycina :tongue4::polew: zamiast w ten sposób mordować :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 22:38_________________________________________________

ja na imprezce bez wariacji bo na drugi dzień muszę być u szwagra na urodzinach ,w niedzielę :co::facepalm:

to będzie niezły "podkład" :gwizdanie: :naughty:

a w poniedziałek w pracy w swd muszę być :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.