Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

golić można się też drugą ręką :gwizdanie: :wink4::decayed:

nie próbowałem jeszcze :mysli::wink4::kox:

[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 16:00_________________________________________________

Jak Belgowie wyciągali auto

B_1.jpg

B_2.jpg

B_3.jpg

B_4.jpg

B_5.jpg

B_6.jpg

B_7.jpg

B_8.jpg

B_9.jpg

B_10.jpg

No comment.. :polew:

:polew: :laghing2: :kox:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: normalnie sie pobeczalem ze smiechu ;( :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

golić można się też drugą ręką :gwizdanie: :wink4::decayed:

nie próbowałem jeszcze :mysli::wink4::kox:

[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 16:00_________________________________________________

Jak Belgowie wyciągali auto

B_1.jpg

B_2.jpg

B_3.jpg

B_4.jpg

B_5.jpg

B_6.jpg

B_7.jpg

B_8.jpg

B_9.jpg

B_10.jpg

No comment.. :polew:

:polew: :laghing2: :kox:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: normalnie sie pobeczalem ze smiechu ;( :polew:

ja też :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 19:47_________________________________________________

Panowie kto był ostatnio w ASO i się powoływał na A4-klub.pl :decayed: :gwizdanie:

:facepalm: :gwizdanie: śmiało nie kręcić bo i tak się dowiem :gwizdanie:

[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 19:50_________________________________________________

:hi: :hi:

ja mam ate-klocki z przodu -> hamulec jest ok lecz felgi mam grafitowe zamiast srebrnych :wallbash: fest pyla

jak żeś przeleciał przez prawie całą Polskę i wrócił to się nie dziw ,że masz zapylone fele :rolleyes:

nie ma takich co nie pylą ,jak się jeździ gaz -hamulec-gaz -hamulec ..............to kurczę musisz mieć uciaprane pyłem alumki :gwizdanie: :wink4::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto był ostatnio w ASO i się powoływał na A4-klub.pl :decayed: :gwizdanie:

Ja :no:

[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 20:22_________________________________________________Panowie mam może nietypowe i dla niektórych głupie pytanie :

U mojego psa zauważyłem ostatnio że w tylnej łapie ( zaraz pod skórą ) ma śrut z wiatrówki , może ktoś wie ile by weterynarz za to sobie liczył ? Myślałem że mu to sam wyciągnę ale ... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podpowiem ,strzelam koło 100 pln :gwizdanie:

też tak myślałem , trzeba będzie podjechać do jakiegoś weterynarza , szkoda mi psiaka ... ciekawe co za gnój mi do psa strzelił :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym takiemu strzelił w dupsko jakbym wiedział kto to był

proste strzelaj do sąsiadów bo komu innemu by pies przeszkadzał ,pojebani :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto był ostatnio w ASO i się powoływał na A4-klub.pl :decayed: :gwizdanie:

ojj...nie ja, do aso nigdy nawet nie pojechalem :tongue4: nawet jak na moja grubsko kapsa, to jest tam drogo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste strzelaj do sąsiadów bo komu innemu by pies przeszkadzał ,pojebani :wallbash:

no muszę przyjrzeć się im "bliżej"

Pies ostatnio jakoś schudł i taki niemrawy jest i tak przez przypadek to zauważyłem jak go głaskałem , śrut jest ze 2-3 milimetry pod skórą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste strzelaj do sąsiadów bo komu innemu by pies przeszkadzał ,pojebani :wallbash:

no muszę przyjrzeć się im "bliżej"

Pies ostatnio jakoś schudł i taki niemrawy jest i tak przez przypadek to zauważyłem jak go głaskałem , śrut jest ze 2-3 milimetry pod skórą

a nie podtruwaja te chO_oje Ci go... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste strzelaj do sąsiadów bo komu innemu by pies przeszkadzał ,pojebani :wallbash:

no muszę przyjrzeć się im "bliżej"

Pies ostatnio jakoś schudł i taki niemrawy jest i tak przez przypadek to zauważyłem jak go głaskałem , śrut jest ze 2-3 milimetry pod skórą

a nie podtruwaja te chO_oje Ci go... :kwasny:

nie zdziwiłbym sie są takie ch*je że normalnie nogi z d*py powyrywać :wallbash::kwasny: idz jak najszybciej do weterynarza [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 20:58_________________________________________________nie wazne Robert ile to kosztuje ale to jest członek rodziny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste strzelaj do sąsiadów bo komu innemu by pies przeszkadzał ,pojebani :wallbash:

no muszę przyjrzeć się im "bliżej"

Pies ostatnio jakoś schudł i taki niemrawy jest i tak przez przypadek to zauważyłem jak go głaskałem , śrut jest ze 2-3 milimetry pod skórą

a nie podtruwaja te chO_oje Ci go... :kwasny:

nie zdziwiłbym sie są takie ch*je że normalnie nogi z d*py powyrywać :wallbash::kwasny: idz jak najszybciej do weterynarza

Podtruwać raczej nie , tylko myślę , że ten "ołów w dupsku" go powolutku podtruwa :kwasny::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wazne Robert ile to kosztuje ale to jest członek rodziny :wink4:

dokładnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem...ktos probowal usunac twojego pupila traktujac go olowiem a jak widzial, ze to nie dalo rady, to go podtruwa :kwasny:

mialem podobny przypadek we wsi :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podtruwać raczej nie bo za bardzo teraz nigdzie nie łazi [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 21:04_________________________________________________kiedyś latał po wsi jak pojebany ale już od dłuższego czasu"zmądrzał"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym takiemu strzelił w dupsko jakbym wiedział kto to był

Kogoś wkurzył ten Twój hund :gwizdanie: ktoś ma sukę i tam lata albo szczy po choinkach, bo wątpia żeby ktoś z nudów strzelał do Twojego hunda. Jak moja suka miała cieczka, to mi cudze psy furtka gryzły, szczały po czym się dało to moja wiatrówka też się nie nudziła :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...