Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Mamlasy jedne :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Pany w Jejkowicach niestety tym razem ta imprezka też opada , znowu ten gościu coś tam będzie robił :kwasny: ... pozostaje nam Studzionka chyba , że jeszcze ma ktoś jakiś pomysł :mysli:

[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 16:37_________________________________________________

Robert fajne batki mosz :decayed: :decayed: :decayed:

Wiem :naughty::decayed:

Opublikowano

Ja się dopasuję :good:

Opublikowano

:> yes

Opublikowano

zastanawiam sie nad sciagnieciem padla b6 z usa :mysli:

http://www.crashescars.com/pl/search//?method=detail&uid=17583751&a_aid=49fad106634f2

koszt auta z clem i vatem i akcyza(jesli z taka cena sie zakonczy) to ok 1500$+kuter 1000$+transport po usa700+laweta z gdanska po kosztach paliwka wychodzi 4000% a roboty nie wydaje sie za duzo. na pewno ogolnie poobijany jest ale co chciec za 13000zl ?[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 19:11_________________________________________________

yes :kox:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 19:13_________________________________________________teraz doczytalem, ze na kuter za 1000 jak 3 fury na raz ciagniesz :kwasny:

Opublikowano

teraz doczytalem, ze na kuter za 1000 jak 3 fury na raz ciagniesz :kwasny:

to trzeba 3 chętnych :gwizdanie:

Opublikowano

teraz doczytalem, ze na kuter za 1000 jak 3 fury na raz ciagniesz :kwasny:

to trzeba 3 chętnych :gwizdanie:

przeszlo mi to przez mysl :naughty:

Opublikowano

zastanawiam sie nad sciagnieciem padla b6 z usa :mysli:

http://www.crashescars.com/pl/search//?method=detail&uid=17583751&a_aid=49fad106634f2

koszt auta z clem i vatem i akcyza(jesli z taka cena sie zakonczy) to ok 1500$+kuter 1000$+transport po usa700+laweta z gdanska po kosztach paliwka wychodzi 4000% a roboty nie wydaje sie za duzo. na pewno ogolnie poobijany jest ale co chciec za 13000zl ?[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 19:11_________________________________________________

yes :kox:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 19:13_________________________________________________teraz doczytalem, ze na kuter za 1000 jak 3 fury na raz ciagniesz :kwasny:

ale to chyba nie twoje 3 auta tylko firma co zalatwia/kupuje auta zalatwia kontyner i wysyla do PL jak maja 3 auta dopiero - ja to tak rozumie :wink4:
Opublikowano

zastanawiam sie nad sciagnieciem padla b6 z usa :mysli:

http://www.crashescars.com/pl/search//?method=detail&uid=17583751&a_aid=49fad106634f2

koszt auta z clem i vatem i akcyza(jesli z taka cena sie zakonczy) to ok 1500$+kuter 1000$+transport po usa700+laweta z gdanska po kosztach paliwka wychodzi 4000% a roboty nie wydaje sie za duzo. na pewno ogolnie poobijany jest ale co chciec za 13000zl ?[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 19:11_________________________________________________

yes :kox:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 19:13_________________________________________________teraz doczytalem, ze na kuter za 1000 jak 3 fury na raz ciagniesz :kwasny:

ale to chyba nie twoje 3 auta tylko firma co zalatwia/kupuje auta zalatwia kontyner i wysyla do PL jak maja 3 auta dopiero - ja to tak rozumie :wink4:

jesli tak, to na auto moge czekac 3 laaat :D[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 19:35_________________________________________________http://www.crashescars.com/pl/search//?method=detail&uid=8308937&a_aid=49fad106634f2

szkoda,ze nie pisza dokladniej co uszkodzone

Opublikowano

zastanawiam sie nad sciagnieciem padla b6 z usa :mysli:

http://www.crashescars.com/pl/search//?method=detail&uid=17583751&a_aid=49fad106634f2

koszt auta z clem i vatem i akcyza(jesli z taka cena sie zakonczy) to ok 1500$+kuter 1000$+transport po usa700+laweta z gdanska po kosztach paliwka wychodzi 4000% a roboty nie wydaje sie za duzo. na pewno ogolnie poobijany jest ale co chciec za 13000zl ?[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 19:11_________________________________________________

yes :kox:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 19:13_________________________________________________teraz doczytalem, ze na kuter za 1000 jak 3 fury na raz ciagniesz :kwasny:

ale to chyba nie twoje 3 auta tylko firma co zalatwia/kupuje auta zalatwia kontyner i wysyla do PL jak maja 3 auta dopiero - ja to tak rozumie :wink4:

jesli tak, to na auto moge czekac 3 laaat :D[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 19:35_________________________________________________http://www.crashescars.com/pl/search//?method=detail&uid=8308937&a_aid=49fad106634f2

szkoda,ze nie pisza dokladniej co uszkodzone

nie no co ty az tak zle napewno nie mysle ze przynajmniej raz na 1msc wysylaja auta - trzeba zadzwonic/email i se zapytac jutro przedstawiciela w PL[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 19:39_________________________________________________

jesli tak, to na auto moge czekac 3 laaat :D[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 19:35_________________________________________________http://www.crashescars.com/pl/search//?method=detail&uid=8308937&a_aid=49fad106634f2

szkoda,ze nie pisza dokladniej co uszkodzone

skrzynia lub silnik :gwizdanie:
Opublikowano

chyba skrzynia

Skrzynia biegów:UNKNOWN

:gwizdanie:

Opublikowano
:hi: Hammer widziałem Cie dzisiaj koło PKS w Wodzisławiu koło 14 kiedyś za taki manewr jak Twój zapłaciłem 100pln lubią tam stać :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: Hammer widziałem Cie dzisiaj koło PKS w Wodzisławiu koło 14 kiedyś za taki manewr jak Twój zapłaciłem 100pln lubią tam stać :gwizdanie:

:cool1: :cool1: z prawego prosto :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: Hammer widziałem Cie dzisiaj koło PKS w Wodzisławiu koło 14 kiedyś za taki manewr jak Twój zapłaciłem 100pln lubią tam stać :gwizdanie:

:cool1: :cool1: z prawego prosto :gwizdanie:

tak jakoś :naughty:
Opublikowano

:hi: Hammer widziałem Cie dzisiaj koło PKS w Wodzisławiu koło 14 kiedyś za taki manewr jak Twój zapłaciłem 100pln lubią tam stać :gwizdanie:

:cool1: :cool1: z prawego prosto :gwizdanie:

wiesz cos o tym ? :mysli:

Opublikowano

:hi: Hammer widziałem Cie dzisiaj koło PKS w Wodzisławiu koło 14 kiedyś za taki manewr jak Twój zapłaciłem 100pln lubią tam stać :gwizdanie:

:cool1: :cool1: z prawego prosto :gwizdanie:

wiesz cos o tym ? :mysli:

pewnie sam tak robi albo jechał z Hammerem :gwizdanie:
Opublikowano

hehe lobuzy :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 21:12_________________________________________________ide zrobic paczke[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 21:13_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

oj tam oj tam my z SRC nie łobuzujemy :gwizdanie: :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.