Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 22:27_________________________________________________Po spocie i taka cisza :?: :mysli:

ja jem :tongue4: i dlatego nic nie pisze...narazie :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to uwierz :shocked: , bo ja zas se go lookam, az sie ;( w oku kreci[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 22:48_________________________________________________ze takie perelki zanikaja :(

A moja mama ma w garazu maluszka co jest 1978 roku ale nie powiem az tak dobrze to on nie wyglada

Opublikowano

:hi:

tej kozie dajcie już spokój :gwizdanie:

ja dopiero teraz wróciłem ,spot udany -to najważniejsze :good:

malacz normalnie stoi lepiej na alegro niż moje B5 :polew:, nawet na taką furkę nie zamienię mojego ;( :embarrassed:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

czlowiek z roboty przyjechal a juz zona wola dalej do roboty

:naughty:

Opublikowano

dobra ja niestety musze isc :lazy: ,bo trzeba rano zonke do roboty zawiezc :wallbash:

milej nocki wszystkim zycze :hi:

Opublikowano
:sexinbed: ida orac
Opublikowano

czlowiek z roboty przyjechal a juz zona wola dalej do roboty

:naughty:

do roboty o tej tematyce co masz avatara :?: :tongue4::decayed:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 23:00_________________________________________________

:sexinbed: ida orac

bruzda :decayed:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 23:00_________________________________________________a Ty ARtur o ktorej sciagnales na chate :?:

Opublikowano

jakieś 40 minut temu[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 23:20_________________________________________________skończyły mi się hamulce z przodu :disgust: ,znowu wydatek ,będą 312 new :gwizdanie:

Opublikowano

dzieki za spota Panie i Panowie.

Arturoo szkoda ze nie dotarles. Grzesiu, dzieki za zarowke :)

Opublikowano

odrobimy :wink4:

Opublikowano

jakieś 40 minut temu[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 23:20_________________________________________________skończyły mi się hamulce z przodu :disgust: ,znowu wydatek ,będą 312 new :gwizdanie:

Artur ostatnio jakaś skarbonka Ci się zrobiła z tego auta :kwasny: ... 312 chyba masz teraz :mysli:

Opublikowano

288 :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 23:31_________________________________________________bo moje jeździ Robert :naughty::wink4:

Opublikowano

288 :gwizdanie:

W 2.5 są 288 :mysli:

Opublikowano

jak się go pogoni i km trzaśnie to się wymienia potem graty :confused4:

Opublikowano

dzieki za spota Panie i Panowie.

Arturoo szkoda ze nie dotarles. Grzesiu, dzieki za zarowke :)

no...szkoda artur, ze nie dales :confused4:

ee...tam daniel...nie ma za co :wink4:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 23:42_________________________________________________tera to juz ide spac...dobranoc :hi:

Opublikowano

dzieki za spota Panie i Panowie.

Arturoo szkoda ze nie dotarles. Grzesiu, dzieki za zarowke :)

no...szkoda artur, ze nie dales :confused4:

ee...tam daniel...nie ma za co :wink4:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 23:42_________________________________________________tera to juz ide spac...dobranoc :hi:

nie jedna okazja jeszcze będzie :wink4:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.