Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dzięki za spota :notworthy: frekwencja jak zawsze dopisała :good:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki za spota :notworthy: frekwencja jak zawsze dopisała :good:

Foty ,foty dawać

Witam, obecnie poszukuję a4 b5 w dieselku, zauważyłem klubową furkę: http://otomoto.pl/audi-a4-C18937754.html ale wiem, że trochę leży na otomoto... zna te autko ktoś?? jest ono opisane na forum?

Pozdrawiam.

Nie znam[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 21:08_________________________________________________Spadam na chatę :hi:

Opublikowano

A ja podjechałem z Marzeną o 21:15 , niestety nie było już nikogo :confused4:

Opublikowano

Witam, obecnie poszukuję a4 b5 w dieselku, zauważyłem klubową furkę: http://otomoto.pl/audi-a4-C18937754.html ale wiem, że trochę leży na otomoto... zna te autko ktoś?? jest ono opisane na forum?

Pozdrawiam.

długo juz wisi na otomoto :)

PS. Dzięki wszystkim za spota :good::notworthy:

Opublikowano

Witam, obecnie poszukuję a4 b5 w dieselku, zauważyłem klubową furkę: http://otomoto.pl/audi-a4-C18937754.html ale wiem, że trochę leży na otomoto... zna te autko ktoś?? jest ono opisane na forum?

Pozdrawiam.

Według mnie , daruj sobie tą :a4fan::cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

poklony wale... :notworthy: dziekuje za pierwszego :embarrassed: spota :decayed: (moja zonka tez :decayed: )

robercie my jako oststni odjechali o 20:55 bylo chyba

Opublikowano

Robert jak tam forma :?: sory raczej wątroba :tongue4: :>

Opublikowano

Robert jak tam forma :?: sory raczej wątroba :tongue4: :>

Mówiłem przecież , ja wątroby juz dawno nie mam :cool1:

:decayed::wink4:

[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 22:15_________________________________________________

robercie my jako oststni odjechali o 20:55 bylo chyba

No to spóźniłem sie ze 20 minut :kwasny:

Opublikowano

Robert jak tam forma :?: sory raczej wątroba :tongue4: :>

Mówiłem przecież , ja wątroby juz dawno nie mam :cool1:

:decayed::wink4:

Za coś musiał B6 kupić :decayed::polew:

Opublikowano

Robert jak tam forma :?: sory raczej wątroba :tongue4: :>

Mówiłem przecież , ja wątroby juz dawno nie mam :cool1:

:decayed::wink4:

a to przepraszam :wink4::decayed:

Opublikowano
:hi: dzięki za spota naliczyłem 12 autek :cool1:
Opublikowano

Robert jak tam forma :?: sory raczej wątroba :tongue4: :>

Mówiłem przecież , ja wątroby juz dawno nie mam :cool1:

:decayed::wink4:

Za coś musiał B6 kupić :decayed::polew:

:> :polew:

Opublikowano

Marzena z jej kuzynką jechały odwieść babcie i przejechały tam niebieskim Polo :gwizdanie: ... i tak wszystko wiem :gwizdanie: :cool1::wink4:

Opublikowano

Robert jak tam forma :?: sory raczej wątroba :tongue4: :>

Mówiłem przecież , ja wątroby juz dawno nie mam :cool1:

:decayed::wink4:

Za coś musiał B6 kupić :decayed::polew:

ciekawe, ile placa za watrobe :mysli: a ta mina tych doktorow co ja wycinali...bezcenna :decayed:

:decayed::tongue4:

Opublikowano

Za coś musiał B6 kupić :decayed::polew:

Ja już lepiej nie gadam za co Ty kupiłeś tą B7 ( i to jeszcze bitą ) :gwizdanie:

:decayed:

Gratis dostałeś Maję podobno :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Za coś musiał B6 kupić :decayed::polew:

Ja już lepiej nie gadam za co Ty kupiłeś tą B7 ( i to jeszcze bitą ) :gwizdanie:

:decayed:

Gratis dostałeś Maję podobno :gwizdanie: :decayed:

Tego nawet w Ingolstadt nie wiedzą :tongue4: a bito to mosz koza o któro się Daniel z Grześkiem pytał :gwizdanie:

Opublikowano

Tego nawet w Ingolstadt nie wiedzą :tongue4: a bito to mosz koza o któro się Daniel z Grześkiem pytał :gwizdanie:

Jeszcze przyjedziesz do kozy :gwizdanie: :cool1:

:decayed:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 22:27_________________________________________________Po spocie i taka cisza :?: :mysli:

Opublikowano

Tego nawet w Ingolstadt nie wiedzą :tongue4: a bito to mosz koza o któro się Daniel z Grześkiem pytał :gwizdanie:

Jeszcze przyjedziesz do kozy :gwizdanie: :cool1:

Ni bo śmierdzi jej z d*py :decayed:

Opublikowano

Ni bo śmierdzi jej z d*py :decayed:

Ale ostatnio godołeś , ze to lubisz :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 22:36_________________________________________________A poza tym powiedz , że Ciebie pachnie :cool1: :gwizdanie:

:przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.