Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuje Panowie na szybko jakies chlodzenie na proc socket 775, nie ma ktoś czegos luźnego?

:no: :gwizdanie: ale znam osobę która może Ci dorobić coś takiego

Dorobić?

... Zrobie Ci z tej zmieniary toster... :decayed: :decayed: :decayed:

o tym magiku :pleasantry: pisałem :wink4::decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

martwię się o swoją zmieniarę :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wiesiek ro***erdala mnie ten Twoj nowy gif znaczy awatar (hmm no w sumie moze juz miec pare mies ale dla mnie jest nowy :polew: )

i nie zazdroszcze roboty w niedziele a juz tym bardziej w godzinach spota :rolleyes:

:hi:

Avatar świeży ale będzie jeszcze mała modyfikacja :cool1:

Opublikowano

dziś małysz startuje z wrocławia. Wiedziałbym wcześniej to wsiadłbym do autka i pogonil tam

Opublikowano

:hi:

Jak tam Tomaszu, tempomat działa :D ?[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 11:16_________________________________________________

dziś małysz startuje z wrocławia. Wiedziałbym wcześniej to wsiadłbym do autka i pogonil tam

Mnie to ro***erdala, kierowcy startuja po kilkanaście lat i nie uwazaja sie za wystarczajaco dobrych do takich rajdow a on swiezak juz potrafi wszystko :D Moim zdaniem dużo szumu zeby promocja była jak juz skoki zakonczyl..

Opublikowano

szwagier chce tempomat w octavi1. Muszę rozeznać temat na ocp. Wiązkę gotowa na allegro sprzedają za 4dychy, więc zostaje nametka, która zdobyć łatwo nie jest :o no i chceci odrobina :D

Opublikowano

:hi:

Potrzebuje Panowie na szybko jakies chlodzenie na proc socket 775, nie ma ktoś czegos luźnego?

Mam luźne ori chłodzenie z intela pdod 775 :wink4:

Opublikowano

Ile i czy bedziesz jutro na spocie :) ?

Opublikowano

Ile i czy bedziesz jutro na spocie :) ?

A ile to może być warte :gwizdanie: powinienem być :wink4:

Opublikowano

Ile i czy bedziesz jutro na spocie :) ?

A ile to może być warte :gwizdanie: powinienem być :wink4:

skrzynia wodki gdzies...

Opublikowano

Ile i czy bedziesz jutro na spocie :) ?

A ile to może być warte :gwizdanie: powinienem być :wink4:

skrzynia wodki gdzies...

Teee :baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

Ile i czy bedziesz jutro na spocie :) ?

A ile to może być warte :gwizdanie: powinienem być :wink4:

skrzynia wodki gdzies...

Teee :baseball: :baseball: :baseball:

dobra, dobra.. dwie flaszki :naughty:

Opublikowano

:hi:

Artur nie ma sprawy, cieszę się że mogłem pomóc.

Opublikowano

Ile i czy bedziesz jutro na spocie :) ?

A ile to może być warte :gwizdanie: powinienem być :wink4:

skrzynia wodki gdzies...

Najlepiej takiej 12 letniej :kox:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 15:59_________________________________________________przyznać się ,który mnie nagrał :przebiegly::chytry:

H4mm3R znowu Ty :baseball:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi: moja żona kupiła se pasek, muszę przyznać, że ma dobry gust :naughty: :naughty:

SNC00730.jpg

Opublikowano

:hi:

dzisiejszy dzień mozna przyznac że udany Valeo na aucie już jest :naughty::cool1:

2011_06_25_14_10_16.jpg

tylko jest problem, silniczek w lewej lampie chodzi tylko że nie reguluje a w środku ten odbłyśnik sie nie trzymie i podczas jazdy on podskakuje wie ktos jak to zrobić :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.