Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi:

Witam Was...ponawiam pytanie...ma ktos na zbyciu albo wala sie po kacie

4 sztuki letnie 195/65/15 potrzebuje w dobrej cenie i jak najwiecej bieznika zeby bylo i nie chinskie

Opublikowano

:hi:

Oooo i Pan Szymon zawitał[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 12:27_________________________________________________Ooo i uciekł ;(

:hi: hello Wiesiek

a Ci powiem ze w robocie siedza i tak jakos wloz zech rano na forum ii... pssstt ale od rana za duzo zech nie zrobiyl :polew: :polew: :polew: :polew:

tak to je.... roznie forum dzialo na ludzi ale na mie dzialo tak ze sie nie umia oderwac teeeela ciekawostek :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 13:30_________________________________________________

:hi:

Helloł Synku :hi:

kiedy mnie odwiedzisz? :gwizdanie:

na spocie bedziesz w niedziele :naughty:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 13:31_________________________________________________

:hi: :hi:

Witam Was...ponawiam pytanie...ma ktos na zbyciu albo wala sie po kacie

4 sztuki letnie 195/65/15 potrzebuje w dobrej cenie i jak najwiecej bieznika zeby bylo i nie chinskie

moj kumpel ma na pewno ten rozmiar - pytalem go ok.5mm.. kumpel jest z niedobczyc (dzielnica Rybnika :P )

jak cos wal na pw dam Ci namiar

Opublikowano

okej no to wale na PW :wink4:

Opublikowano

Kurcze chyba żadna ze zdjęć :confused4:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 14:14_________________________________________________Chodzi mi o wtyczkę ,która jest w drzwiach tylnych do podłączenia głośników ,ta z ostatniego foto była najbardziej podobna :mysli:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 14:18_________________________________________________Numer z wtyczki 893971997.

Opublikowano

bo mam jeszcze taką ale tam nie ma żadnego nr :(

2011_06_24_14_55_41.jpg

a na tamtej nr wtyczki to jest 893971992

Opublikowano

:bry::hi:

I zaś weekend :kox:

Opublikowano

:bry::hi:

I zaś weekend :kox:

weekend już od wczoraj się zaczął :>

Opublikowano

Ale wtyczka dwu-pinowa musi być :gwizdanie:

Opublikowano

weekend już od wczoraj się zaczął :>

Tak , ale ja dziś jako sobotę robiłem :wink4:

A juro i niedziela znowu wesele :drunk::kox:

[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 15:54_________________________________________________

Numer z wtyczki 893971997.

Artur skąd wziąłeś ten nr. w ETKA takiego nie ma :mysli:

Opublikowano

Z wtyczki [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 16:26_________________________________________________

Numer z wtyczki 893971997.

Albo 2 na końcu :mysli: .

Nie mogę z fotki teraz dokładnie rozczytać,a nie chce mi się znowu drzwi rozbebeszać.

Opublikowano

A ja w niedziele do roboty na II zmianę :kwasny:

Opublikowano

no to wiesiu masz lipe :decayed: mam jeszcze wtyczki dwupionwe 8d0972643 samce

Opublikowano

A ja w niedziele do roboty na II zmianę :kwasny:

Wiesiek ro***erdala mnie ten Twoj nowy gif znaczy awatar (hmm no w sumie moze juz miec pare mies ale dla mnie jest nowy :polew: )

i nie zazdroszcze roboty w niedziele a juz tym bardziej w godzinach spota :rolleyes:

Opublikowano

no to wiesiu masz lipe :decayed: mam jeszcze wtyczki dwupionwe 8d0972643 samce

Ty bedziesz w nd?

Opublikowano

no to wiesiu masz lipe :decayed: mam jeszcze wtyczki dwupionwe 8d0972643 samce

Ty bedziesz w nd?

W świdnicy do poniedziałku siedzę[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 20:44_________________________________________________piwko, grill [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 20:58_________________________________________________ :good:

Opublikowano
:hi: byłem dzisiaj w ASO kompletny rozrząd do mojej 800pln :shocked: w IC 900 :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: byłem dzisiaj w ASO kompletny rozrząd do mojej 800pln :shocked: w IC 900 :gwizdanie:

mówiłem :gwizdanie:

wyślij mi vin , na pw napisz jakie dokładnie części potrzebujesz ,a ja zapytam w jakiej cenie to jest do sprzedania :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

dobry wieczór :)[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 22:20_________________________________________________ciekawe ile rozrząd do ahu wyniesie w aso :mysli: ja miałem kiedyś takie fajne cycochy w avatarze ale któryś mod mi usunął :disgust:

Opublikowano
  • Autor

:hi: byłem dzisiaj w ASO kompletny rozrząd do mojej 800pln :shocked: w IC 900 :gwizdanie:

:blink: a co to jakaś promocja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.