Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to cisnieemy na 9 miejsce :kox:

:hi:

Artur jak wrzosu nie bedzie miał wtyczek to jedynie ja jeszcze moge miec :) :gwizdanie: tylko musiałbyś sobie je zobaczyc :decayed:

[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 13:58_________________________________________________

Bez_tytu_u.jpg

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zaraz będę wiedział, czy mam . Zadzwoń artur na prywatny[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 14:55_________________________________________________nie mam[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 15:27_________________________________________________musialy pojsc z boczkami i glosnikami..

Opublikowano

:bry::hi:

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Bez_tytu_u.jpg

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

45890995.jpg

:cool1: :gwizdanie: ... szkoda , że tam daty nie ma :cool1:

... a z drugiej strony , komu i do czego to potrzebne :wink4:

Opublikowano

robert, do czego sa te kabelki przy antenie navi ori b5. jeden do radia, drugi do navi, a trzeci? telefon??

dscn7095w.th.jpg

dscn7091.th.jpg

Opublikowano

robert, do czego sa te kabelki przy antenie navi ori b5. jeden do radia, drugi do navi, a trzeci? telefon??

dscn7095w.th.jpg

dscn7091.th.jpg

A to nie masz navi w radiu :tongue4: ta trzecia wygląda na telefon :wink4:

Opublikowano

robert, do czego sa te kabelki przy antenie navi ori b5. jeden do radia, drugi do navi, a trzeci? telefon??

dscn7095w.th.jpg

dscn7091.th.jpg

A to nie masz navi w radiu :tongue4: ta trzecia wygląda na telefon :wink4:

haha jak on za slowka lapac potrafi :kox:

Opublikowano

witam ponownie Pany :decayed::hi:

po szychcie i przed dlugim weekendem :naughty:

Opublikowano

Ja jeszcze w pracy :confused4:

Opublikowano

noo wrescie zonka zeszla :decayed:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 20:18_________________________________________________Artur...to co Ty masz za prace ze piszesz w niej :chytry: :?:

[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 20:19_________________________________________________Qrcze...jaki tu spokoj nanana, nic sie nie dzieje nanana... :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: dzieje sie :tongue4:
Opublikowano

Ja jeszcze w pracy :confused4:

Beduiny tak mają :D :D :D

o co kaman :co:

Opublikowano

Ja jeszcze w pracy :confused4:

Beduiny tak mają :D :D :D

o co kaman :co:

wolą pracować wieczorem bo im na dekiel żar z nieba :naughty:
Opublikowano

ahaa... :polew:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 21:19_________________________________________________andriu...mam pytane...ile was jest na takim spociku :?: :)

Opublikowano

ahaa... :polew:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 21:19_________________________________________________andriu...mam pytane...ile was jest na takim spociku :?: :)

różnie bywa czasem to nawet parenaście autek :wink4:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 21:30_________________________________________________tylko że ja często nie bywam niestety zawsze coś mi zawadzo :wallbash:
Opublikowano

ahaa... :polew:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 21:19_________________________________________________andriu...mam pytane...ile was jest na takim spociku :?: :)

Jest galeria spotów Rybnickich :gwizdanie:

Opublikowano

aha...ja sie zjawie, bo juz mojej zonce caly czas o tym truje :decayed: , i tez aby ze mna jechala :naughty:

Opublikowano

aha...ja sie zjawie, bo juz mojej zonce caly czas o tym truje :decayed: , i tez aby ze mna jechala :naughty:

jak fajna to przywieź :decayed::polew:

Opublikowano

Te :gwizdanie: ,zadzwonię do Kasi i Ci zada parę pytań z boksu to będziesz miał fajnie :tongue4::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

a moja sie umie bronic wrazie czego :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.