Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jo ida :pali:

ja też :wink4:, zw

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co Wy cygaro :pali: :gwizdanie:

Opublikowano

dobranoc :hi: tym co juz nie moga :decayed:

Ty lepiej się im nie pokazuj na spocie ,po tym co napisałeś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dokładnie :baseball: przede wszystkim nie przyjeżdżaj bez

krupnikvodka500mlnowa.jpg

:gwizdanie:

:tongue4:

[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:02_________________________________________________

zawsze :good:

:good::wink4:

Opublikowano
:slina: kruuupnikk :slina:
Opublikowano

:slina: kruuupnikk :slina:

no więc wiesz chyba jakie są zwyczaje "nowo przybyłych" :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:06_________________________________________________baaa nawet obowiązki :naughty:

Opublikowano

:embarrassed: a wiela mom tego prziwiysc :?:

bo sie stresuje, bo to moj pierwszy raz :kox:

Opublikowano

kierowcę se weź :evil:

Opublikowano

:shocked: o Qfa, zas sponiewierany :(

:tongue4:

Opublikowano

nie ma lekko :wink4:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:12_________________________________________________ale zabawa przednia :good:,nie martw się :wink4:

Opublikowano

ale arturr...Ciebie nie bedzie, tak zes pisal :przebiegly:

Opublikowano

no sorki ,nie dam rady,odbieram szwagierkę z Balic wieczorkiem ,a wcześniej u znajomych posiedzimy w KR

Opublikowano

uu...no :good:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:15_________________________________________________no to powiecie mi wrescie ile mam tego zabrac :?:

i na jaki stan szykowac moja zonke :decayed:

Opublikowano

:hi:

niezły spam

no właśnie trzeba bedzie jeszcze opić mieszkanko które nie dawno zakupiłem :> ostatnio na spota przywiozłem flaszki a tutaj kapa nikt nie pił ,Wiesiek jedynie by sie napił ale troche głupio w dwóch trzeba bedzie zrobić ognicho i tak juz konkretnie sie napijemy :kox::wink4:

Opublikowano

:hi:

niezły spam

no właśnie trzeba bedzie jeszcze opić mieszkanko które nie dawno zakupiłem :> ostatnio na spota przywiozłem flaszki a tutaj kapa nikt nie pił ,Wiesiek jedynie by sie napił ale troche głupio w dwóch trzeba bedzie zrobić ognicho i tak juz konkretnie sie napijemy :kox::wink4:

dobra okazja nie jest zla :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

uu...no :good:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:15_________________________________________________no to powiecie mi wrescie ile mam tego zabrac :?:

i na jaki stan szykowac moja zonke :decayed:

poproś ją by wzięła prawko ,reszte sama sobie dopowie :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

okazje zawsze mozna znaleźć ale to jest mega okazja bo jak nie wypijemy to mi parapety odpadną :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

uu...no :good:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:15_________________________________________________no to powiecie mi wrescie ile mam tego zabrac :?:

i na jaki stan szykowac moja zonke :decayed:

poproś ją by wzięła prawko ,reszte sama sobie dopowie :gwizdanie: :wink4:

okej...najwyzej zwale na Ciebie :decayed:

okazje zawsze mozna znaleźć ale to jest mega okazja bo jak nie wypijemy to mi parapety odpadną :gwizdanie:

:tongue4:

ja ich nie zamierzam na nowo montowac :naughty:

Opublikowano

okazje zawsze mozna znaleźć ale to jest mega okazja bo jak nie wypijemy to mi parapety odpadną :gwizdanie:

:tongue4:

to na urodzinach nadgonimy :naughty:

Opublikowano

:hi:

niezły spam

no właśnie trzeba bedzie jeszcze opić mieszkanko które nie dawno zakupiłem :> ostatnio na spota przywiozłem flaszki a tutaj kapa nikt nie pił ,Wiesiek jedynie by sie napił ale troche głupio w dwóch trzeba bedzie zrobić ognicho i tak juz konkretnie sie napijemy :kox::wink4:

Nic nie mowiles :D :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a bym sie z mila checia wprosil :embarrassed::cool1: na te urodzinki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.