Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: spadam dobranoc
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Qrcze raczej nie ten uzytkownik, bo mi go polecil znajomy co smiga juz od niego 80tkm na nich na gewindzie ale 235/35 oponkach

Opublikowano

nie aż tyle :no:, minus rabacik tyle samo co w IC :gwizdanie: :decayed:

Oooo... według mnie troszkę więcej , ile dałeś za te łączniki w ASO ( po rabacie ) ?

brałem u nich wahacze,łączników jeszcze nie(odpukać nie tykane przeze mnie jeszcze)

Opublikowano

a musisz mieć lemy to najczęściej podrabiana zawiecha i czytałem że allegrowicze często tak znaczą

Niestety taka prawda , ale też są najlepsze ( w końcu to ORI )

Opublikowano

:hi: spadam dobranoc

dobranoc :hi: andiiii :decayed:

Opublikowano

nie aż tyle :no:, minus rabacik tyle samo co w IC :gwizdanie: :decayed:

Oooo... według mnie troszkę więcej , ile dałeś za te łączniki w ASO ( po rabacie ) ?

brałem u nich wahacze,łączników jeszcze nie(odpukać nie tykane przeze mnie jeszcze)

A jednak kasiasty :wink4:

Opublikowano

:hi: spadam dobranoc

Narta :hi:

[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 22:46_________________________________________________

nie aż tyle :no:, minus rabacik tyle samo co w IC :gwizdanie: :decayed:

Oooo... według mnie troszkę więcej , ile dałeś za te łączniki w ASO ( po rabacie ) ?

brałem u nich wahacze,łączników jeszcze nie(odpukać nie tykane przeze mnie jeszcze)

A jednak kasiasty :wink4:

No godołech przecież :naughty: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

I te same tylko ze znaczkiem VW/:audi: są dwa razy droższe

nie aż tyle :no:, minus rabacik tyle samo co w IC :gwizdanie: :decayed:

Z tego co wiem to "kości" w ASO są prawie dwa razy droższe niż w IC

są rzeczy ,które można dostać taniej niż "na mieście " -między innymi tak kupiłem kompletny rozrząd[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 22:47_________________________________________________

:hi: spadam dobranoc

dobranoc :hi: andiiii :decayed:

a Wy co se tak słodzicie :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:embarrassed: ja nic :no: , tylko tak mi sie napisalo :tongue4:
Opublikowano

nie aż tyle :no:, minus rabacik tyle samo co w IC :gwizdanie: :decayed:

Oooo... według mnie troszkę więcej , ile dałeś za te łączniki w ASO ( po rabacie ) ?

brałem u nich wahacze,łączników jeszcze nie(odpukać nie tykane przeze mnie jeszcze)

A jednak kasiasty :wink4:

kurcze dostałęm w lepszej cenie niż w sjz w sklepie z częściami :!:

Miałem przepłacić w sklepie motoryzacyjnym :?: :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

są rzeczy ,które można dostać taniej niż "na mieście " -między innymi tak kupiłem kompletny rozrząd

Ja na drugi rok będę robił kpl. to mam nadzieję , że będę mógł liczyć na Ciebie :naughty: :gwizdanie: :rolleyes:

Opublikowano

Ja też spadam nartki Panowie :hi:

Opublikowano

Ja też spadam nartki Panowie :hi:

Narta :hi:

Opublikowano

:embarrassed: ja nic :no: , tylko tak mi sie napisalo :tongue4:

:>

Opublikowano

A jo ida :pali:

Opublikowano

dobranoc :hi: tym co juz nie moga :decayed:

Opublikowano

są rzeczy ,które można dostać taniej niż "na mieście " -między innymi tak kupiłem kompletny rozrząd

Ja na drugi rok będę robił kpl. to mam nadzieję , że będę mógł liczyć na Ciebie :naughty: :gwizdanie: :rolleyes:

zawsze :good:

Opublikowano

A jo ida :pali:

a jo zech je beznalogowy :decayed: prawie :embarrassed: bo weekend sie zbliza :cool1:

Opublikowano

dobranoc :hi: tym co juz nie moga :decayed:

Ty lepiej się im nie pokazuj na spocie ,po tym co napisałeś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobranoc :hi: tym co juz nie moga :decayed:

Ty lepiej się im nie pokazuj na spocie ,po tym co napisałeś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:

udam tajniaka :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.