Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

okazje zawsze mozna znaleźć ale to jest mega okazja bo jak nie wypijemy to mi parapety odpadną :gwizdanie:

:tongue4:

to na urodzinach nadgonimy :naughty:

oo dobry pomysł :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

uu...no :good:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:15_________________________________________________no to powiecie mi wrescie ile mam tego zabrac :?:

i na jaki stan szykowac moja zonke :decayed:

poproś ją by wzięła prawko ,reszte sama sobie dopowie :gwizdanie: :wink4:

okej...najwyzej zwale na Ciebie :decayed:

jak zwykle przeze mnie będzie

Opublikowano

0k lece spac ,3mta się chłopaki :wink4:

Opublikowano

a bym sie z mila checia wprosil :embarrassed::cool1: na te urodzinki

czuj się zaproszpony :decayed: jak my wszyscy

Opublikowano

uu...no :good:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:15_________________________________________________no to powiecie mi wrescie ile mam tego zabrac :?:

i na jaki stan szykowac moja zonke :decayed:

poproś ją by wzięła prawko ,reszte sama sobie dopowie :gwizdanie: :wink4:

okej...najwyzej zwale na Ciebie :decayed:

jak zwykle przeze mnie będzie

:decayed: przezyjesz, zwykle Ona nie jest grozna :przebiegly:

Opublikowano

okazje zawsze mozna znaleźć ale to jest mega okazja bo jak nie wypijemy to mi parapety odpadną :gwizdanie:

:tongue4:

to na urodzinach nadgonimy :naughty:

oo dobry pomysł :decayed:

wiadomo czyj :wink4:

Opublikowano

wiecie co...glupio to zabrzmi, ale spoty radomskie wypadly z ekstra klasy :gwizdanie:

Opublikowano

0k lece spac ,3mta się chłopaki :wink4:

:hi:

[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:28_________________________________________________

wiecie co...glupio to zabrzmi, ale spoty radomskie wypadly z ekstra klasy :gwizdanie:

znaczy się,że co :mysli:

Opublikowano

no to jak bedzie okazja i wiecej wiadomo o urodzinach i se uloze robote to bedzie :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:29_________________________________________________no trzym sie blant88 :hi:

Opublikowano

trza to zrobić z noclegiem i będzie gites

Opublikowano

wiecie co...glupio to zabrzmi, ale spoty radomskie wypadly z ekstra klasy :gwizdanie:

tzn ze spoty rybnickie wskoczyly na 10 miejsce w 10 najlepszych watkach :)

Opublikowano

gdzie takie rzeczy oglądacie ? :embarrassed:

Opublikowano

trza to zrobić z noclegiem i będzie gites

nom...jakas sciepa narodowa ale u kogo to sie odbedzie, kto bedzie taki odwazny :decayed: ?? :mysli:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:32_________________________________________________strona glowna....potem na samym dole jest zakladka centrum statystyk i reszta bedziesz wiedzial :)

Opublikowano

tam gdzie w zeszłym roku gliwiczanie robili imprezkę trza by się popytać

Opublikowano

sory statystyki forum i potem wiecej statystyk

Opublikowano

znalazłem ,to się chłopaki zdziwią jutro :wink4:

Opublikowano

tam gdzie w zeszłym roku gliwiczanie robili imprezkę trza by się popytać

gdzies to sie chyba przwinelo w tym watku o tym :mysli: ale reki nie dam se odciac :no:

Opublikowano

Ja też spadam

Jutro w końcu już trzeba będzie iść do roboty :kwasny:

Nara :hi:

Opublikowano

znalazłem ,to się chłopaki zdziwią jutro :wink4:

to bedzie dla nich :shocked:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:37_________________________________________________

Ja też spadam

Jutro w końcu już trzeba będzie iść do roboty :kwasny:

Nara :hi:

:hi: dobranoc

Opublikowano

tam gdzie w zeszłym roku gliwiczanie robili imprezkę trza by się popytać

gdzies to sie chyba przwinelo w tym watku o tym :mysli: ale reki nie dam se odciac :no:

było ,było :good:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:38_________________________________________________

Ja też spadam

Jutro w końcu już trzeba będzie iść do roboty :kwasny:

Nara :hi:

:hi: kororowych Roberto

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.