Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie trza mi kogoś od sufitów podwieszanych :rolleyes:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 22:25_________________________________________________

Zobaczę jeszcze jaka cena będzie w hurtowni Skody na Zebrzydowickiej :gwizdanie:

tyn z zawady tyż mioł lema w dobrej cenie :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie trza mi kogoś od sufitów podwieszanych :rolleyes:

Jak zerwać to ja ja :tongue4:

Opublikowano

i już 30 tyś na nich machnąłem :naughty:

i to dużo :cool1: ... z drugiej strony zależy od tego jak kto jeździ , można ORI kości wykończyć bardzo szybko , a można też na chińskich niezły "kawałek" przejechać

Opublikowano

tyn z zawady tyż mioł lema w dobrej cenie :gwizdanie:

Dowej namiary

Opublikowano

panowie trza mi kogoś od sufitów podwieszanych :rolleyes:

Jak zerwać to ja ja :tongue4:

zerwij z gupotami :tongue4:
Opublikowano

Zobaczę jeszcze jaka cena będzie w hurtowni Skody na Zebrzydowickiej :gwizdanie:

Eeee... tam Skody , do Magro podjedź , tam na pewno cena takiego łącznika będzie "fajna" :decayed::kox:

Opublikowano

No chyba nie będziesz zakładał :naughty:

Opublikowano

panowie trza mi kogoś od sufitów podwieszanych :rolleyes:

czyli tzw.podsufitki :decayed:

Opublikowano

przed stacją diagnostyczną po prawej :tongue4:

Opublikowano

Zobaczę jeszcze jaka cena będzie w hurtowni Skody na Zebrzydowickiej :gwizdanie:

Eeee... tam Skody , do Magro podjedź , tam na pewno cena takiego łącznika będzie "fajna" :decayed::kox:

można się zdziwić przy niektórych gratach :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 22:29_________________________________________________wbrew pozorom :naughty:

Opublikowano

No chyba nie będziesz zakładał :naughty:

Nie tak tylko pytał :cool1::kox:

Opublikowano

panowie trza mi kogoś od sufitów podwieszanych :rolleyes:

czyli tzw.podsufitki :decayed:

ni gibsdeki :tongue4:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 22:30_________________________________________________

No chyba nie będziesz zakładał :naughty:

Nie tak tylko pytał :cool1::kox:

założa se w audiku :naughty:
Opublikowano

dobra żartowałem,przecież :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A jo myśloł że Ciebie cza pod sufitem poprawić :polew:

Opublikowano

można się zdziwić przy niektórych gratach :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 22:29_________________________________________________wbrew pozorom :naughty:

Jak najbardziej wiem o tym ... ale "kości" zakupione m.in. w Rybniku na ul. Brzezińskiej 47 ( tzw. ASO ) do najtańszych nie należą :gwizdanie: :wink4:

:kox:

Opublikowano

chyba też :mysli:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

dobra żartowałem,przecież :wink4:

:polew: :polew: :polew: a jo ni :rant: :bicz3: :bicz::baseball::radocha:

Opublikowano

A jo myśloł że Ciebie cza pod sufitem poprawić :polew:

chyba też :mysli:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

raczej ciężko będzie cokolwiek poprawić u tego pana :gwizdanie: :cool1:

:tongue4: :tongue4: :tongue4::wink4:

Opublikowano

kurfa telefon nie nadąża mi odświerzać

LANGSAM

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

A jo myśloł że Ciebie cza pod sufitem poprawić :polew:

Ty już lepij nie udowej że myślisz :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.